Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam . szukam osoby która wystawiłaby suczkę lhasa apso w kl. młodziezy na wystawie w Sopocie. Będzie to druga wystawa suczki . Trzebabyłoby z nią poćwiczyc przed wystawą i elegancko wystawić . Suczka mieszka w Gdyni na Dąbrowie . czy znajdzie się któs kto pomoże-poćwiczy i wystawi sunię ? Kontakt gg 624002 Ryszard .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia1954']Witam . szukam osoby która wystawiłaby suczkę lhasa apso w kl. młodziezy na wystawie w Sopocie. Będzie to druga wystawa suczki . Trzebabyłoby z nią poćwiczyc przed wystawą i elegancko wystawić . Suczka mieszka w Gdyni na Dąbrowie . czy znajdzie się któs kto pomoże-poćwiczy i wystawi sunię ? Kontakt gg 624002 Ryszard .[/quote]

Ja mogę O ile się nie myle Lhasa Apso są w sobotę tego samego dnia co moje sunie więc mogę wystawić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hej wszystkim,jestem nowa na forum:oops:.Interesuje mnie JH niestety nie mam odpowiedniego pieska do tego i niestety... nie umiem żadnych figur:oops:.Bardzo chciałabym występować.Może ktoś chciałby mnie czegoś nauczyć i ewentualnie pożyczyć pieska na wystawę w Białymstoku (jeśli będzie:lol:)?
Pozdrawiam wszystkich;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z ta wystawą w Białymstoku to troche sie spóxniłas, dopiero była miedzynarodowa i nastepna za rok, nie orientuje sie, czy maja jakies okazjinalne i czy w ogole jest wtedy MP, raczej nie. :lol: A po wątku poszperaj, tu jest duuuuzo rad i rozrysowane figury, na pewno znajdziesz tu dozu pomocnych informacji :lol:

Tymczasem szukam pieska "ewakuacyjnego" na MP w Kielcach :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...