Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

[quote name='Dada']Niestety nie mogłam przyjechać :placz:
Do Nowego sącza własnie zgłosiłam i planuję być (tfutfu). Jeżeli masz ochotę Margrabiego wziać na JH, to nie ma sprawy! :)
Zgłosiłam jeszcze do Będzina, na bank Bialystok, a o reszcie się nie wypowiadam, bo się muszę jeszcze zastanowić które wybrać. W październiku zgłaszam na krajówki, bo Margrabiemu mija odstęp czasu i chcemy skończyć plch[/quote]


dzięki wielkie :):multi: to rezerwuje psiaka na Nowy Sącz :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MateUsz:
Szkoda, że tak wyszło i nie było Margrabiego na wystawie :shake: Cieszę się, że sobie poradziłeś! Chociaż tak jak Ilona pisała, nie zapomnieliśmy o Tobie i czekała Molly :lol: Zapomniałam, że pisałeś coś o Nowym sączu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Sunie owczarka holenderskiego na JH mogę pożyczyć - Sopot, Chojnice, Gdynia
Sunia 14 msc - wystawiana (z sukcesami) energiczna, kontaktowa potrafi stać (za parówkę nawet zaśpiewa:evil_lol:, a za piłkę zatańczy:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Na Sopot moge pożyczyć swojego sznaucera mini czarnego.
Tylko komuś kto ma naprawde podejście bo on do obcych aż tak przychylnie nastawiony nie jest i nie daje 100% gwarancji ,że 'pójdzie'.
Ale jak się przełamie to jeżeli chodzi o ustawianie itp. to jest wyuczony więc z tym nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006'][I][SIZE=3]Poszukuje psa na MP GDYNIA :)Od wielu wystawy pokazuje moje psy i chyba już czas na odmiane :evil_lol:[/SIZE][/I][/quote]

a ja cały czas oferuję swojego holendra (już młodzieżowego championa :multi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...