Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

[quote name='Natula']Teraz będziemy w
Będzinie
Legnicy
Sopocie

no a po wakacjach
13.09 Chorzów
14.09 Warszawa
28.09 Wrocław
12.10 Zabrze
i 19.10 Racibórz

Na tych wystawach moge pożyczyć Lune/13 miesięcy CTR/
jeszcze na JH nie była bo ja tego nie bardzo rozumiem...i raczej nei spróbuje.[/quote]

natka mogę lunkę do chorzowa?? bo w zeszłym roku w chorzowie poszło mi dosyć dobrze z CTR :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']A Arniego nie weźmiesz?[/quote]

Co Ty, to jeszcze szczeniak nieokrzesany i za mało obyty z ringiem :) ... potrzebuje jakiegoś łatwego psa na początek, żeby jakoś znosnie ten debiut sobie kiedys wspomnieć, a nie jako kompletna klape :roll: .. zgłosiłam się na championke leonbergera wujka, ale się okazało, że zrezygnował i on jednak jej nie zgłasza... ehhh ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Co Ty, to jeszcze szczeniak nieokrzesany i za mało obyty z ringiem :) ... potrzebuje jakiegoś łatwego psa na początek, żeby jakoś znosnie ten debiut sobie kiedys wspomnieć, a nie jako kompletna klape :roll: .. zgłosiłam się na championke leonbergera wujka, ale się okazało, że zrezygnował i on jednak jej nie zgłasza... ehhh ....[/quote]
A no chyba, ze tak. Może będe w Nowym Sączu, chociaż szanse są marne.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze nie wiem kto sędziuje na tej wystawie, więc nie wiem czy pojadę, ale jak już info będzie i się zdecyduję to McDzik jak będziesz chciała możesz wziąć mojego Margrabiego. On pójdzie z każdym, jest bezproblemowy i frajdę sprawia mu bieganie po ringu.
Będę na pewno teraz w Krakowie i Warszawie, jak będziesz, to możesz zobaczyć jak z Tobą pobiegnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Co Ty, to jeszcze szczeniak nieokrzesany i za mało obyty z ringiem :) ... potrzebuje jakiegoś łatwego psa na początek, żeby jakoś znosnie ten debiut sobie kiedys wspomnieć, a nie jako kompletna klape :roll: .. zgłosiłam się na championke leonbergera wujka, ale się okazało, że zrezygnował i on jednak jej nie zgłasza... ehhh ....[/quote]
Eeetam to nieprawda że z nieokrzesanym psem nic się niewywalczy na jh:eviltong:. Ja w wałvrzychu startowałam z moją 9 miesięczną Redą której średnio się podobało bieganie:cool3:. Ale sędzina doceniła że z takim trudnym psem sobie radze i dała nam 2 lokate:eviltong:, to tez był debiucik:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Ja jeszcze nie wiem kto sędziuje na tej wystawie, więc nie wiem czy pojadę, ale jak już info będzie i się zdecyduję to McDzik jak będziesz chciała możesz wziąć mojego Margrabiego. On pójdzie z każdym, jest bezproblemowy i frajdę sprawia mu bieganie po ringu.
Będę na pewno teraz w Krakowie i Warszawie, jak będziesz, to możesz zobaczyć jak z Tobą pobiegnie[/quote]


Ooo dzięki :) :loveu:Ja w Krakowie wpadne pod ring grzywaczy tak czy siak, bo obiecali mi dla Arniego coś pod oczy :) Postaram się Was znaleźć w tłumie 50 grzywaczy, a jakbym slepa była, to takie zagubione dziecko się będzie z kremowym ST pałętać pod Waszym ringiem ^^

Link to comment
Share on other sites

MateUsz:
Wyślij mi na pw swój numer telefonu, musimy się jakoś na wystawie spotkać :lol:
O której zaczyna się JH w Krakowie? Muszę zerknąć na pociągi powrotne do Bialegostoku, żeby jakoś powrót zaplanować

Mcdzik:
W takim razie do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiuleczka.Warka']Haskuś ja będę prawdopodobnie potrzebować psa na Sopot bo swojej dam narazie spokój z JH wystarczy jej normalny ring hehe
Ładnie chodzą twoje husky i stoją w miare spokojnie.??[/quote]

6-cioletnia suczka chodzi jak się chce. Dwa dziesięciomiesięczniaki miały debiut w Szczecinie na wystawie. I młoda chodzila dobrze, pies jest ciężki w prowadzeniu, bo chce zwiać z ringu, żeby dołączyć do matki i siostry (mafiozo pilnujący rodzinki :) ).
Tu pies stojący poza ringiem [URL]http://www.posejdon.net.pl/images/zoom/QVARMY/szczecin_2008_-_100.jpg[/URL]
[URL]http://www.posejdon.net.pl/images/zoom/QVARMY/szczecin_2008_-_099.jpg[/URL]
Młodej suczki nie mam uwiecznionej.
Mama tych młodych jest na stronie [URL]http://free.of.pl/p/polnocny_wiatr/sonora.html[/URL]
Na dole strony w wykazie wystaw są linki do jej zdjęć z wystaw.
Jak tylko zwierzaki nie pogubią futer, to zgłaszam je na Sopot.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiuleczka.Warka']super jest ta co miała w niemmczech res-VHD a lanie chodzi z obcym .??i jak coś to ją będę chciała hihi[/quote]

Raz tylko koleżanka próbowala ją wystawiac poza ringiem - szła dobrze. Na ringu zawsze ja ją wystawiałam.
To wysokoenergetyczna suczka, reagująca żywo na prowadzącego. Nie ma problemu, że prowadzi się "skapciałego" psa, który z nudów położy po sobie uszy i spuści nos na kwintę. :) Najwyżej zacznie "śpiewać" z nudow. Ale zapach kabanosa ją przywoła do porządku. :) Innych też na ringu nie zaczepia. Możesz do nas podejść i spróbować, którego psa prowadzi Ci się najlepiej. Przed Sopotem jeszcze chyba dwie wystawy zaliczymy, więc młode też potrenują. Młoda suka też chyba będzie się świetnie wystawiać - bo właśnie jest żywa, szybko reagująca, łasa na pochwały i żarcie. :)
Pies jak się podekscytuje, to ma w nosie jedzenie, robi się humorzasty i ciągle pilnuje stada. Wiem, że najwięcej musze nad nim popracować.
Do tej pory pożyczałam tylko moją najstarszą suczkę ale teraz ma 13 lat i jest na zasłużonej emeryturze wystawowej.

Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

A czy ktos miałby ochotę na psa do JH na stałe?
Chodzi o suczkę whippetkę, wystawową i hodowlaną, ze świetnym pochodzeniem. Suczka urodzi się w październiku/listopadzie, do wzięcia ok. 2 mies. później, w okolicach Bożego Narodzenia lub Nowego Roku zapewne. Szukam bardzo odpowiedzialnej osoby, która zapewni jej dom na całe życie, będzie kochać, dopieszczać, wychowywać, chodzić na długie spacery, zapewniać zajęcie, leczyć w razie potrzeby - słowem, będzie najlepszym możliwym opiekunem. A sama będzie sie cieszyć jej towarzystwem, pięknym wygladem, możliwością brania udziału w wystawach i ew. innych psich imprezach. Za darmo, ale pod pewnymi warunkami.
Ja nie mogę jej wziąć do domu, bo byłby to drugi szczeniak w jednym czasie, a na to nie mogę sobie pozwolić. Mam dość sporo zajęć, a zapewnienie szczenięciu dobrego wychowania, socjalizacji, zajęcia i odpowiedniej porcji uwagi w podwójnej dawce, to za dużo jak na moje obecne możliwości. Zbyt serio traktuję posiadanie psa, żeby dopuścić możliwość jakichs zaniedbań w tej kwestii, do których pewnie by doszło, gdybym miała dwa szczeniaki naraz.
Ze względów organizacyjnych najlepszy byłby ktos ze Śląska, a przynajmniej z południa Polski. Po wszelkie dalsze informacje zapraszam na priva.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']MateUsz:
Wyślij mi na pw swój numer telefonu, musimy się jakoś na wystawie spotkać :lol:
O której zaczyna się JH w Krakowie? Muszę zerknąć na pociągi powrotne do Bialegostoku, żeby jakoś powrót zaplanować

Mcdzik:
W takim razie do zobaczenia![/quote]

No szkoda, że dzis was w Krakowie nie było :(
Mam nadzieje, że w Nowym Sączu będziecie :) byłoby fajnie zadebiutowac z Margrabim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huskuś']Raz tylko koleżanka próbowala ją wystawiac poza ringiem - szła dobrze. Na ringu zawsze ja ją wystawiałam.
To wysokoenergetyczna suczka, reagująca żywo na prowadzącego. Nie ma problemu, że prowadzi się "skapciałego" psa, który z nudów położy po sobie uszy i spuści nos na kwintę. :) Najwyżej zacznie "śpiewać" z nudow. Ale zapach kabanosa ją przywoła do porządku. :) Innych też na ringu nie zaczepia. Możesz do nas podejść i spróbować, którego psa prowadzi Ci się najlepiej. Przed Sopotem jeszcze chyba dwie wystawy zaliczymy, więc młode też potrenują. Młoda suka też chyba będzie się świetnie wystawiać - bo właśnie jest żywa, szybko reagująca, łasa na pochwały i żarcie. :)
Pies jak się podekscytuje, to ma w nosie jedzenie, robi się humorzasty i ciągle pilnuje stada. Wiem, że najwięcej musze nad nim popracować.
Do tej pory pożyczałam tylko moją najstarszą suczkę ale teraz ma 13 lat i jest na zasłużonej emeryturze wystawowej.

Pozdrawiam Hania[/quote]

A można prosić o jakiś kontakt typu gg czy nr telefonu żeby się łatwo było znaleźć na wystawie.??

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogłam przyjechać :placz:
Do Nowego sącza własnie zgłosiłam i planuję być (tfutfu). Jeżeli masz ochotę Margrabiego wziać na JH, to nie ma sprawy! :)
Zgłosiłam jeszcze do Będzina, na bank Bialystok, a o reszcie się nie wypowiadam, bo się muszę jeszcze zastanowić które wybrać. W październiku zgłaszam na krajówki, bo Margrabiemu mija odstęp czasu i chcemy skończyć plch

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Niestety nie mogłam przyjechać :placz:
Do Nowego sącza własnie zgłosiłam i planuję być (tfutfu). Jeżeli masz ochotę Margrabiego wziać na JH, to nie ma sprawy! :)
Zgłosiłam jeszcze do Będzina, na bank Bialystok, a o reszcie się nie wypowiadam, bo się muszę jeszcze zastanowić które wybrać. W październiku zgłaszam na krajówki, bo Margrabiemu mija odstęp czasu i chcemy skończyć plch[/quote]
A na Będzin na JH Margrabi jeszcze wolny, jak coś to ja go rezerwuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...