Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam grzywkę pp, suczkę teraz w klasie szczeniąt, od września młodzież. Suczka niestety nie ma doświadczenia wielkiego, w Warszawie będzie jej druga wystawa ale ćwiczymy i myślę,że bez problemu się z nią można dogadać(idzie z tym kto ma jedzonko:cool3: ), można umówić się ze mną wcześniej i poćwiczyć. Mieszkamy blisko Warszawy na najbliższą wystawę wybieramy się na Warszawę a potem do Białegostoku. Grzywkę dam pod warunkiem,że nie będzie się JH pokrywał z jej wejściem na ring. Jak ktos chce to nich pisze tu albo na pw.

Link to comment
Share on other sites

Witam Ponieważ posiadam psy, aż trzech ras bardzo chętnie pożyczę psiaka komuś kto go nie ma lub,chciałby się z innym psem pokazać. Rasy jakie posiadam to :Chart Irlandzki WilczarzJamnik króliczy krótkowłosyBasset houndWszystkich zainteresowanych zachęcam do pisania#cool1

Link to comment
Share on other sites

widze ze grzywek na handling o ddostatkiem :)
ja tez moge uzyczyc grzywkek na handling szczegolnie psa ktory teraz konczy szczeniaki od chojnic idzie w mlodziez, wystawiany byl ostanio prze obca osobe i bylo ok
no i grzywka 4 letnia suczka, umie chodzic i ustawiac sie z reki, ale ona juz po wystawach wiec musialabym wczesniej wiedziec zeby ja specjalnie wziasc ;)
mam jeszcze maltanke ale gora z czymstam dla tego kto z obcych namowi ja do chodzenia :)
takze jakby co to zapraszam, z psem bedziemy w chojnicach,sopocie,toruniu,bialymstoku na bank a reszty jeszcze nie wiem

Link to comment
Share on other sites

no ja ewentualnie ale uprzedzam ze to gowniarz ;) al regrzeczny. tylko musialabym wczesniej wiedziec bo in jest zgloszony na niedziele a w sobote ja jetsem gospodarzme ringu wiec musialabym zorganizowac kogos zeby go przyprowadzil, wiec jakbys nikogo nie znalazla to ewentualnie pisz

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam :smile:
Szukam pieska, z którym mogła bym ćwiczyć wystawianie. Miasto : Szczecin. Chętnych prosze o kontakt na gg : 9046454 lub maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], a także PW na Dogo.
Na jakim bym chciała ćwiczyć? Hm... Interesują mnie pudle, charty, owczarki szkockie i szetlandzkie, wyżły weimarskie, labradory, Goldeny, spaniele angielskie, husky. Nie chciała bym psów typu Bull. (jakby co mam latek 13.) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja mogę pożyczyć na wystawę sukę (siberian husky, championka, bardzo spokojna, 10 lat).
Sama również chętnie wystawię czyjegoś psa.
Wystawiam psy od ponad 2.5 roku.
Zainteresowanych proszę o kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Więcej o mnie i moich psach znajdziesz tutaj: [URL="http://www.najlepszepsy.blog.onet.pl"]www.najlepszepsy.blog.onet.pl[/URL]
Warszawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokosza']Witam, mam na imie Magda i chcialabym zadebiutowac w mlodym prezenterze. Bede na wystawie w Zabrzu 14 pazdziernika. Niestety nie posiadam wlasnego psa, dlatego prosze o pomoc w znalezieniu psa, z ktorym moglabym wystapic. Kontakt: GG: 6229749, kom. 507235979, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub PW. Mieszkam w Zabrzu.[/quote]
Mogę pożyczyć basseta albo jamnika więcej informacji na PW
Basia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czesc,
Ja jakby co moge zaoferowac sznuta miniature czarno-srebrnego, ktory wczoraj zajal z Jesika 3miejce w grupie mlodszej:p chyba ze ona go bedzie brala:) lubi sie chlopak wystawiac i ma doswiadczenie:) ewentualnie bernardyna moge zaoferowac ale to misiek i watpie zeby go ktos chcial:pp

Link to comment
Share on other sites

Witam,
bardzo chętnię wypożyczę do ćwiczeń PON-a. W przyszłym roku mam zamiar pozgłaszać go na wystawy (obecnie kończy dwuletnią przerwę). Dobrze się prezentuje i jest chętny do współpracy, zna figury JH. :cool3: Dobry kumpel na JH. Jeśli ktoś chciałby prezentować go w ringu w trakcie oceny, nie widzę najmniejszego problemu :)
Mieszkamy w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamilapon']Witam,
bardzo chętnię wypożyczę do ćwiczeń PON-a. W przyszłym roku mam zamiar pozgłaszać go na wystawy (obecnie kończy dwuletnią przerwę). Dobrze się prezentuje i jest chętny do współpracy, zna figury JH. :cool3: Dobry kumpel na JH. Jeśli ktoś chciałby prezentować go w ringu w trakcie oceny, nie widzę najmniejszego problemu :)
Mieszkamy w Warszawie.[/quote]

A już mniej więcej wiesz, gdzie planujesz wystawy?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...