Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z chęcią użyczyłabym komuś, któreś z moich dwóch psisk ale chyba nie da rady ( chyba że są tu osoby kreatywne :D ) bo :
1. Tamlina w tym roku nie wystawiam więc nie będzie go na żadnej z wystaw ( chyba że ktoś chciałby Tamlina na krajówkę w Chorzowie, to mogłabym go ''przyprowadzić'' ;) )
2. Baldur bardzo ładnie się prezentuje ale po pierwsze jest wilczakiem ( dla niektórych ta rasa na MP to hardcore :D ), po drugie do września występuje w klasie szczeniąt ( nie każdy chce tak młodego psiaka ), a po trzecie to byłby jego pierwszy raz i nie wiem czy ''poszedłby'' z obcą osobą ( trzeba by spróbować ).
W razie czego będziemy na tych wystawach : Będzin, Hrabusice, Chorzów, Łódź, Zabrze ( albo Rybnik ), Poznań i być może Kielce.
Zaletą Baldura jest niewątpliwie ruch, natomiast nad pozycją wystawową jeszcze trochę pracujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję przyjaznego czworonoga na Młodego Prezentera na [B]CACIB w Sopocie -13-14.08.[/B]
Startuję w grupie starszej (już po raz ostatni).
Mam doświadczenie.
Aktualnie znalazłam pieska na sobotę. Poszukuję jeszcze czworonoga na niedzielny występ. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Poszukuję pieska na Międzynarowdówkę w Sopocie 14.07.2011 ;) najlepiej jakiś większy piesek[/QUOTE]
Już mam nowofunlanda :evil_lol:

Jeśli ktoś chciałby użyczyć swojego pieska mi na MP w [B]Chojnicach, 7.08.2011[/B] byłabym wdzięczna ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie jedziemy na konkurs pracy więc mogę zaproponować jamnika szorstkowłosego miniaturowego który prezentuje się w zasadzie sam.
[URL="https://picasaweb.google.com/lh/photo/EkyrOolxF29zbSJQoRw0QQ?feat=directlink"]https://picasaweb.google.com/lh/photo/EkyrOolxF29zbSJQoRw0QQ?feat=directlink[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szysz']Nie jedziemy na konkurs pracy więc mogę zaproponować jamnika szorstkowłosego miniaturowego który prezentuje się w zasadzie sam.
[URL]https://picasaweb.google.com/lh/photo/EkyrOolxF29zbSJQoRw0QQ?feat=directlink[/URL][/QUOTE]

Hm, w Przemyślu tak ;)? To ja może mogłabym z nim wystąpić ;)? Na wystawie raczej będę wcześnie, więc mogłabym z nim poćwiczyć ;)?

Link to comment
Share on other sites

A ja nadal szukam :( Czy jest ktoś kto mógł by mi użyczyć swojego psa na wystawę w Przemyślu 4 września? A może ktoś zna jakąś hodowlę blisko Rzeszowa. Zależało by mi aby było blisko bo chciałabym z psem jeszcze trochę poćwiczyć ponieważ będzie to mój debiut.

Link to comment
Share on other sites

W Rzeszowie hodowli jest dużo, ale jeśli interesuje Cię west to może być problem. Popytaj włascicieli i hodowcow z okolicy, czy się nie wybierają. ;-)

Mam wstępnie psa, ale niepewnego, więc również szukam do konkursu MP na wystawę w Przemyślu. Grupa młodsza. Wielkość właściwie obojętna. Proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...