Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='klaudiaaa']Mam takie pytanie..
Na moim bazarku Ania&Rudy kupiła piórniki. Nie mogę się z nią skontaktować(ani wysłać Pw ani zostawić wiadomości w profilu)
Ma ktoś z Nią kontakt?[/QUOTE]

Klaudia! Mam maila do Ani: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Kawał doopy ze mnie, bo napisała mi go w starym bazarku. Dopiero reraz skumałam.... Aniu! Sorry ;-)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o wpisanie na listę użytkownika[FONT=Arial][SIZE=5] [COLOR=#ff0000][B]Katarama[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
Z dziesięciu wysłanych PW - "nie doszło" żadne co nie przeszkadzało jej pojawiać się na wątku i dopytywać się o koszt wysyłki/cztery razy podawałam na wątku że o PW nie wspomnę/ i dane do wpłaty - które były na pierwszej stronie bazarku ale i tak podawałam w PW.
Trzy razy wysyłaliśmy wiadomość SMS-m -" raz doszła" i na zapewnieniu o wpłacie się skończyło...
Ja mam dość tej ciuciubabki.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192810-KONIEC-ROZLICZAMY-BAWEŁNIANE-DAMSKIE-PIŻAMKI-SĄ-SUPER!-DŁUGI-RĘKAW-Do-15.10"]KONIEC-ROZLICZAMY-BAWEŁNIANE DAMSKIE PIŻAMKI -SĄ SUPER!- DŁUGI RĘKAW [/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192129-KONIEC-MILUTKIE-DAMSKIE-KAPCIE!-TRZY-SZTUKI-KOSZULEK-MĘSKICH-Do-30.09.NA-quot-KŚ-quot"]KONIEC-MILUTKIE DAMSKIE KAPCIE! + TRZY SZTUKI KOSZULEK MĘSKICH [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zgłaszam ladySwallow[/B]- bazarek z ogłoszeniami. Bazarek zakończył się ponad miesiąc temu, a o ogłoszenia nie idzie się doprosić...może groźbą się uda....Lady codziennie jest na dogo, a na bazarku nawet się nie odezwie. Nie ma tez rozliczenia , czy pieniądze zostały przesłane na 3 potrzebujące psy.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194178-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!-ZAKO%C5%83CZONY-robimy-i-rozliczamy/page5[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver'][B]Zgłaszam ladySwallow[/B]- bazarek z ogłoszeniami. Bazarek zakończył się ponad miesiąc temu, a o ogłoszenia nie idzie się doprosić...może groźbą się uda....Lady codziennie jest na dogo, a na bazarku nawet się nie odezwie. Nie ma tez rozliczenia , czy pieniądze zostały przesłane na 3 potrzebujące psy.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194178-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!-ZAKO%C5%83CZONY-robimy-i-rozliczamy/page5[/url][/QUOTE]

Zaproponowałam na bazarku zwrot pieniędzy, informowałam też o opóźnieniach w dostarczeniu ogłoszeń. Bazar nie jest jeszcze rozliczony z racji na brak decyzji. Jak tylko zostaną podjęte decyzje, bazar zostanie rozliczony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Oczywiście iż pisałaś o opóźnieniach , ale miesiąc temu. W tej sprawie zreszta napisałam na wątku.
Jakie decyzje maja byc odnosnie rozliczenia? Wskazane zostały psy na które ma iść zebrana kwota w pierwszym poście- czyż nie?....[/QUOTE]

Tak, ale jeśli ktoś z bazarku zrezygnuje, to kwota zostanie oddana i nie zostanie przesłana na psy - napisałam PW do wszystkich osób kupujących pakiety, po uzyskaniu odpowiedzi bazar rozliczę ;) Nie widzę powodu, dla którego miałabym nagle teraz, po dwóch latach pobytu na dogo, zacząć oszukiwać ;) Wysyłam Pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Tak, ale jeśli ktoś z bazarku zrezygnuje, to kwota zostanie oddana i nie zostanie przesłana na psy[/quote]
A dlaczego?
Nikt nie rezygnuje z bazarku, to Ty zrezygnowałaś nie robiąc tych ogloszeń w porę.
Psy powinny dostać obiecane pieniądze, skoro ludzie przesłali. Jeżeli nie jesteś w stanie wywiązać się, to zwracaj własną kasę, nie psią. Psy mają ponosić konsekwencje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']A dlaczego?
Nikt nie rezygnuje z bazarku, to Ty zrezygnowałaś nie robiąc tych ogloszeń w porę.
Psy powinny dostać obiecane pieniądze, skoro ludzie przesłali. Jeżeli nie jesteś w stanie wywiązać się, to zwracaj własną kasę, nie psią. Psy mają ponosić konsekwencje?[/QUOTE]

Problemu nie ma, więc go nie stwarzaj - wczoraj wszystko wyjaśniłam z zainteresowanymi i dziś bazar zostanie rozliczony. Naprawdę myślicie, że po kilku latach na dogo nagle przyszłaby mi ochota zabierać sobie kasę dla psów? Może trochę opanuj swoje myślenie, bo ani nie jesteś stroną zainteresowaną - z nimi wszystko wyjaśniłam i przeprosiłam - ani nie sprawiasz, że czuję się lepiej, choć cała sytuacja napawa mnie wstydem, bo to ja się nie wywiązałam i mam tego świadomość. Natomiast psy na pewno na tym nie ucierpią.

Link to comment
Share on other sites

LadySwallow, problem nie dotyczy akurat specjalnie Ciebie. Wiele razy widzi się w tym wątku, jak bazarkodawca zwraca pieniądze (nie przekazując psom) i znika z czarnej listy. Nikt na tym nie traci, tylko pies, który po zakończeniu bazarku miał 150zł, a nagle ma 80.

Owszem, jestem osobą zainteresowaną, jako jedna z trzech stron bazarku, a nawet dwóch, jak się dobrze zastanowić, ponieważ w chwili otwarcia bazarku pies staje się właścicielem wystawianych przedmiotów, czy innych dóbr, a osoba prowadząca jedynie nimi dysponuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']LadySwallow, problem nie dotyczy akurat specjalnie Ciebie. Wiele razy widzi się w tym wątku, jak bazarkodawca zwraca pieniądze (nie przekazując psom) i znika z czarnej listy. Nikt na tym nie traci, tylko pies, który po zakończeniu bazarku miał 150zł, a nagle ma 80.

Owszem, jestem osobą zainteresowaną, jako jedna z trzech stron bazarku, a nawet dwóch, jak się dobrze zastanowić, ponieważ w chwili otwarcia bazarku pies staje się właścicielem wystawianych przedmiotów, czy innych dóbr, a osoba prowadząca jedynie nimi dysponuje.[/QUOTE]

Więc jako dla osoby zainteresowanej - bazarek został rozliczony, czekam jeszcze na konto do wpłaty dla jednego psa, jak zostanie podane, przeleję część kwoty. Cała kwota uzyskana na bazarku została rozdysponowana.
Ja nieraz do bazarków dokładam, nie dlatego, że ludzie chcą zwrotu pieniędzy, tylko po prostu, z potrzeby serca. Nie zdarzył mi się bazar, w którym pies byłby pokrzywdzonym - zawsze dostaje odpowiednią kwotą, czasem wyższa.

Edit: Wysłane na wszystkie trzy psy.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić [B][COLOR=red]Anię&Rudy.[/COLOR][/B]
No dogo nie bywa - rozumiem.
Wysłałam do Niej meila od razu jak dostałam go.
Napisała, że przeprasza zaraz wpłaci.
Kilka dni później napisałam jeszcze raz, powiedziała że wpłaci
kiedy poprosiłam o potwierdzenie (bo akurat szłam na poczte) nie odpisała.
Napisałam, że minęło kupę czasu i zgloszę ją tu - zero reakcji.
Link do bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195448-Zakończony.-Rozliczamy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam [COLOR=Red][B]Zuza911[/B][/COLOR] za bazarek ogłoszeniowy
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188148-zam%C3%B3wienia-chwilowo-wstrzymane./page7[/url]
sprawa trwa od bardzo dawna.. obietnice bez pokrycia, w końcu brak kontaktu.

Już pisałam, ale takie bazarki powinny być nadzorowane na równi z niewywiązywaniem się z wysyłką/wpłatą...
To jest 20zł, ale denerwuje mnie zwodzenie i kłamstwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiaaa']Chciałam zgłosić [B][COLOR=red]Anię&Rudy.[/COLOR][/B]
No dogo nie bywa - rozumiem.
Wysłałam do Niej meila od razu jak dostałam go.
Napisała, że przeprasza zaraz wpłaci.
Kilka dni później napisałam jeszcze raz, powiedziała że wpłaci
kiedy poprosiłam o potwierdzenie (bo akurat szłam na poczte) nie odpisała.
Napisałam, że minęło kupę czasu i zgloszę ją tu - zero reakcji.
Link do bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195448-Zakończony.-Rozliczamy[/URL][/QUOTE]


Czy ktoś się tym zajmie?Nie mogę bazarku rozliczyć...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=red]Katarama [/COLOR]- ban permanentny, bo chyba był czas na wywiązanie się z obietnic.
[B][COLOR=#ff0000]Zuza911[/COLOR][/B] - ban permanentny, bo logowała się 7 grudnia, czyli jednak żyje i czyta.
[COLOR=#ff0000][B]Anię&Rudy - [/B][/COLOR]ban permanentny. Pieniądze są dla psów w potrzebie i są potrzebne od zaraz, a nie, kiedy się łaskawie kupującemu przypomni. W serwisach aukcyjnych każdy się wlecze choćby na czworaka, żeby komentarza negatywnego nie dostać. Tu juz można sobie olać, bo przecież żadnych konsekwencji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...