Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

gameta, rozmowa z Tobą wygląda tak jak w tym przysłowiu " ja o krupie, Ty o d...e ", więc daj sobie spokój i swoje frustracje wyładowuj gdzie indziej, chcę się tylko dowiedzieć dlaczego od 9 października nie ma rozliczenia bazarku, bo to ma związek z brakiem żarówek w mojej przesyłce,
znam bazarki zakończone dużo później i już rozliczone

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do Moda - czy wystawiający bazarek ma mozliwość formalnego zablokowania udziału w nim osoby która swoim zachowaniem, słownictwem, sposobem traktowania innych userów itp. powoduje że nie chciałoby się mieć z nią nic wspólnego?
Albo inaczej zapytam - czy sprzedając mam obowiazek przyjmować wszystkie oferty czy tez mogę powiedzieć "tej pani dziękuję ale z oferty nie skorzystam".
Chamstwo zalewa dogo wiec może przydały by się jakieś instrumenty aby się móc przed tym bronić i nie wchodzić z takimi osobami w żadne relacje:roll:

Link to comment
Share on other sites

dokładnie - "tych klientów nie obsługujemy" ;)

Dodam jeszcze od siebie, że wystawianie bazarków jest taką samą formą pomocy, jak kupowanie na nich. Skoro można wybrać, u kogo chce się kupić a u kogo nie, to według mnie tak samo można wybrać kto u mnie może kupować a kto nie.
Nieodpartą zaś potrzebę pomocy finansowej można realizować różnie, niekoniecznie kupując rzeczy ale są bazarki cegiełkowe, allegra w końcu i bezpośrednie deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Mam pytanie do Moda - czy wystawiający bazarek ma mozliwość formalnego zablokowania udziału w nim osoby która swoim zachowaniem, słownictwem, sposobem traktowania innych userów itp. powoduje że nie chciałoby się mieć z nią nic wspólnego?
Albo inaczej zapytam - czy sprzedając mam obowiazek przyjmować wszystkie oferty czy tez mogę powiedzieć "tej pani dziękuję ale z oferty nie skorzystam".
Chamstwo zalewa dogo wiec może przydały by się jakieś instrumenty aby się móc przed tym bronić i nie wchodzić z takimi osobami w żadne relacje:roll:[/QUOTE]
możesz nie uwzględniac ofert osób do których nie masz zaufania

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]Widzę że Pianka już odpisała - oczywiście można odmówić udziału w licytacji/zakupach osobie do której mamy jakieś "ale".

ulka1108 - napisz na wątku bazarkowym co było nie tak, poczekaj na reakcję. Jeśli nie będzie - dopiero zgłaszaj osobę w tym wątku.

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']gameta, rozmowa z Tobą wygląda tak jak w tym przysłowiu " ja o krupie, Ty o d...e ", więc daj sobie spokój i swoje frustracje wyładowuj gdzie indziej, chcę się tylko dowiedzieć dlaczego od 9 października nie ma rozliczenia bazarku, bo to ma związek z brakiem żarówek w mojej przesyłce,
znam bazarki zakończone dużo później i już rozliczone[/QUOTE]

Pozwolę sobie wtrącić, że zgodnie z regulaminem obowiązującym w dziale "Bazarek", sprzedający ma do 3 miesięcy na rozliczenie bazarku, więc 9 października w tym wypadku jak najbardziej mieści się w tym terminie.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosić osobę o nicku - [SIZE=3][COLOR=Red][B]Blisss[/B][/COLOR][/SIZE]...

Wylicytowała u mnie na bazarku z ubrankami dziecięcymi ( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192322-GIGA-SMERFOWISKO-na-Skarpet%C4%99-PLASKATYCH-i-MIKRO-BANK-07.09-19.09-godz.22-00[/URL] ), trwającym od 07.09 do 19.09 - 3 ubranka, na łączną kwotę - [B]20zł + koszt wysyłki.[/B]

Paczka leży zapakowana i gotowa do wysyłki od 20 września... a ja nie mam ani adresu, ani wpłaty ani jakiegokolwiek odzewu od tej osoby...
Wysłałam [B]3 privy, pisałam na jej profilu na Dogo i na maila [/B]podanego w tymże profilu, przypominałam na wątku bazarkowym, ale nie otrzymałam nawet pół wiadomości na temat...

Blisss bywała na dogo po zakończeniu bazarku, [B]m.in. 12.10 o godz. 11:30[/B] ..

Wiem, że nie daje znaku życia również na bazarku [U][B]Bros[/B][/U].

[B]Od miesiąca nie mogę zamknąć ani rozliczyć się z bazarku...[/B]:angryy:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ps. Użytkowniczkę "ulka 1108" miałam "przyjemność" spotkać gdzieś na jakimś bazarku i właśnie taką bijącą pianę ją zapamiętałam niestety...

eh, po co brać udział w bazarkach jak non stop się coś komuś na nich nie podoba? Szkoda nerwów czyje one by nie były!
Tu nie sklep internetowy, tu siedzą ludzie z własnymi problemami oprócz psich problemików... trochę wyrozumiałości i... znajomości regulaminu forumowego oraz zwykłych ludzkich relacji by się przydało:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Agucha wiem, że Blisss miała jakiś problem z logowaniem i powstały niki z większą ilośćią "S" tzn Blissss - spróbuj pw na taki dłuższy nick... Blissss chyba ma jakieś problemy, bo z jej bazaru też długoooo czekaliśmy na paczki...[/QUOTE]
Wysyłałam do niej wiadomość na maila... również nie odpowiedziała.
Na skrzynkę chyba może się zalogować? Tym bardziej, że bywała zalogowana na dogo z tego "krótszego" nicku :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Agucho, myślę, że jednak powinnaś rozpakować swoją paczuszkę i ponownie wystawić bazarek. Nic nie tłumaczy tak długiej nieobecności. Może Bliss, bez względu na ilość sss w nicku pojawi się kiedyś i wyjaśni. Teraz szkoda czasu i newrów. Pieniążki nie wpłacone, towar masz u siebie. Wpisuję na listę.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Zgłaszam do wyjaśnienia - [B]monika733[/B]
Robiła na naszych letnich bazarkach zakupy min. na tych:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189873-KONIEC-ŚLICZNE-BAWEŁNIANE-PIŻAMKI-KUP-TERAZ-19PLN-Dla-quot-PLASKATYCH-quot-)"]KONIEC-ŚLICZNE-BAWEŁNIANE-PIŻAMKI-KUP-TERAZ-19PLN[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189879-KONIEC-KOLOROWE-KOSZULKI-NOCNE-WARTO-KuPIĆ!!-NA-quot-KŚ-quot-)"] KONIEC -KOLOROWE KOSZULKI NOCNE- WARTO KuPIĆ!! NA "KŚ" [/URL]
I owszem były od niej PW że nie może wpłacić, że nie teraz i żadnych konkretów kiedy ew.wpłata miałyby nastąpić- ja wszystko rozumiem ale to się nie może ciągnąć miesiącami.
My również potrzebujemy pieniędzy na bieżące potrzeby Azylu i nie możemy sobie pozwolić na przetrzymywanie towaru w nieskończoność.
Prosiłabym także o szanowanie cudzego czasu.
Zakupy [B]monika733[/B] uważam za anulowane.[/QUOTE]
[FONT="Georgia"][SIZE="5"]
Ponownie proszę o wpisanie [COLOR="#ff0000"]monika733[/COLOR] na listę .[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Agucho, myślę, że jednak powinnaś rozpakować swoją paczuszkę i ponownie wystawić bazarek. Nic nie tłumaczy tak długiej nieobecności. Może Bliss, bez względu na ilość sss w nicku pojawi się kiedyś i wyjaśni. Teraz szkoda czasu i newrów. Pieniążki nie wpłacone, towar masz u siebie. Wpisuję na listę.[/COLOR][/B][/QUOTE]
Dziękuję, tak zrobię :)

Widzę, że na liście wisi jeszcze [COLOR=Red]dorobella[/COLOR] zgłoszona przeze mnie do wyjaśnienia.
Sama zainteresowana nie odezwała się do mnie ani tutaj jak widać, ale paczka w końcu do mnie doszła. Także można ją z listy zdjąć.

Link to comment
Share on other sites

A ja wracam po kilku miesiącach :)

Prosiłabym o przeniesienie użytkowniczki 26daria z listy "Do wyjaśnienia" na "Czarną liste".
Zgłosiłam ją bo nie zapłaciła za pluszkami wylicytowane na bazarku który skończył się 13 marca 2010 r.

Dziewczyna logowała się ostatnio 9 kwietnia. Nie dostałam od niej żadnej wiadomości.

Pluszak o którym mowa został wysłany do innych wolontariuszek na bazarek.

Pozdrawiam, blacky :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Chciałabym zgłosić osobę o nicku - [SIZE=3][COLOR=red][B]Blisss[/B][/COLOR][/SIZE]...

QUOTE]

Ja w takim razie sie dopisuję. Niestety nie otrzymałam fantów z bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191924-poradniki-rodziców-świece-biurowe-i-inne-dla-Pipi-i-jej-zwierzyńca-do-07.09[/URL]

wysłałam pw, pisałam na wątku, posłałam takze maila oraz monitowałam w profilu.
na szczescie Pipi, dla której były zbierane pieniażki, otrzymała właściwa kwote, wiec najwazniejszy cel został osiagniety.
Niemniej jednak nie wiem do dzis co stało sie z przesyłka wysłana jakoby dnia 08.10.2010 do mnie - niestety nawet nie udało mi sie uzyskać numeru nadania, aby móc przynajmniej dopytac na poczcie..
Głupio wyszło - cos takiego zdarzyło mi sie pierwszy raz..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...