Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='Emigrantka']Wycofalam sie z bazarku Kumiko, wytlumaczylam na watku - funkcjonuje w pewnym rytmie i inaczej nie daje rady/nie urzadza mnie inna opcja.
Tam sie niestety nie dalo. Mowi sie trudno i... bazarkuje sie dalej[/QUOTE]

wysłałam dziś do Ciebie PW - bo dziś właśnie odzyskałam laptopa a naprawy po tym jak mój TZ zrzucił go przypadkiem ze stołu. Ponieważ nie mam jak wchodzić w pracy na forum, mój TZ odbierał info z mojej skrzynki na dogo, kiedy był w pracy - wydrukował mi wszystkie adresy osób, które je wysłały. Ponieważ Ty również przesłałaś mi adres, nie wiedząc o Twojej decyzji wycofania się z bazarku (na wątek TZ nie miał jak wejść) ZDĄŻYŁAM NADAĆ PACZKĘ NA POCZCIE. Mnie się nie spieszy i mogę poczekać na wpłatę. Jeżeli opcja wysyłki przed zapłatą Ci nie odpowiada, przekaż rodzinie, żeby nie odbierała paczki ode mnie - przesyłka wróci wtedy do nadawcy, czyli do mnie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']właśnie ze względu na to, że są różne sytuacje i problemy nie chciałam robić jakiegoś dużego halo
maila w profilu nie widzę
osoba ma nick Maksymilian101[/QUOTE]

Hej, Maksymilian101 to mój TZ, poproszę o pm i jutro przeleję kasę :). Chwilowo rzadziej jest na dogo a ja nie dopilnowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kumiko']wysłałam dziś do Ciebie PW - bo dziś właśnie odzyskałam laptopa a naprawy po tym jak mój TZ zrzucił go przypadkiem ze stołu. Ponieważ nie mam jak wchodzić w pracy na forum, mój TZ odbierał info z mojej skrzynki na dogo, kiedy był w pracy - wydrukował mi wszystkie adresy osób, które je wysłały. Ponieważ Ty również przesłałaś mi adres, nie wiedząc o Twojej decyzji wycofania się z bazarku (na wątek TZ nie miał jak wejść) ZDĄŻYŁAM NADAĆ PACZKĘ NA POCZCIE. Mnie się nie spieszy i mogę poczekać na wpłatę. Jeżeli opcja wysyłki przed zapłatą Ci nie odpowiada, przekaż rodzinie, żeby nie odbierała paczki ode mnie - przesyłka wróci wtedy do nadawcy, czyli do mnie. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Kumiko, napisalam na watku bazarkowym, przepisze tutaj:

[QUOTE]Spokojnie dziewczyny (Asinek, dzieki) - jezeli jest wyslane to oczywiscie zaplace tylko w tej chwili naprawde dopiero po 28-mym.

Lece do Polski tylko na 3 dni, 30-go i wracam 2-go dlatego zalezalo mi zeby rzeczy byly do odebrania w terminie w jakim tam jestem - inaczej... nie mialabym ich jak odebrac przez rok a to nie mialoby sensu.

Kumiko napisala mi PM ze rzeczy wyslala wiec znalazlam watek, przeciez nikogo bez kasy nie zostawie... tylko niestety bedzie pozniej - nie mam mozliwosci przeslania pieniazkow teraz, moje przelewy (deklaracje/bazarki) poszly 2 dni temu.

Przelewam hurtem raz w miesiacu poniewaz pojedyncze przelewy zezarly by mnie oplatami....

A skrzynke Kumiko mialas zapchana, nie moglam do Ciebie napisac wiec pisalam na watku....

Buzka [/QUOTE]

Mysle ze sprawa zalatwiona....

dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Mam problem
Kupiłam smyczkę za 7zł na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/192902-Koniec...-zaczynamy-rozliczanie-[/url]). Bazarek zakończył się 27.09.2010. Wpłaciłam pieniądze i ... czekam. Czekam na smyczkę, jakieś info. Pisałam w wątku bazarku, pisałam PW, pisałam maila. I nic. Nie wiem, co mam zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o radę - mam problem z rzeczami zakupionymi na dwóch bazarkach:
1). 2 srebrne pierścionki z bazarku zuzlikowej, który trwał do 04.09 b.r. nadal do mnie nie dotarły (dawno za nie zapłaciłam), podobnie jak reszta biżuterii do pozostałych licytujących tam osób. Pisałam do zuzlikowej na wątku bazarku, na jej profilu, na maila - zero odzewu :shake: , chociaż ona prawie codziennie bywa na Dogo. Oto link:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191698-4-bernardyny_kumple-ze-schronu-czekaja-na-pomoc_KU-OZDOBIE-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci_SREBRO-te%C5%BC_-4.-09[/URL]

2). Bazarek Figu, który trwał do 20.08 - kupiłam na nim masażer lodowy, już dawno za niego zapłaciłam (ponad miesiąc temu), ale nadal nie otrzymałam przesyłki, a Figu nie bywa na Dogo i nie odpowiada na info zostawione na profilu...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190192-Zb%C4%99dne-kilogramy-i-cellulit-To-ju%C5%BC-nie-problem%21-Na-Molto-i-Daisy-do-20.08"]http://www.dogomania.pl/threads/190192-Zb%C4%99dne-kilogramy-i-cellulit-To-ju%C5%BC-nie-problem!-Na-Molto-i-Daisy-do-20.08[/URL]

W obu wypadkach cierpliwie czekałam - ale zaczynam się zastanawiać, czy te fanty kiedykolwiek do mnie dotrą...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja też się sparzyłam na bazarku zuzlikowej. Na szczęscie nie zapłaciłam bo bazarek okazał sie "bazarkiem widmo" - po jego zakończeniu prowadząca zniknęła z wątku.
Strata żadna ale nie lubię jak sie ludzi wystawia do wiatru. I prosze nie tłumaczyc problemami z PW bo mozna cos napisać na wątku i sprawa byłaby jasna a traktowanie nieco bardziej eleganckie
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192242-NIECH-MROK-ROZPROSZ%C4%84-WOK%C3%93%C5%81-NAS_latarki-od-benk%C3%B3w_na-baterie-i-dynamo_14.09[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kumiko']Poproszę o radę - mam problem z rzeczami zakupionymi na dwóch bazarkach:
1). 2 srebrne pierścionki z bazarku zuzlikowej, który trwał do 04.09 b.r. nadal do mnie nie dotarły (dawno za nie zapłaciłam), podobnie jak reszta biżuterii do pozostałych licytujących tam osób. Pisałam do zuzlikowej na wątku bazarku, na jej profilu, na maila - zero odzewu :shake: , chociaż ona prawie codziennie bywa na Dogo. Oto link:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191698-4-bernardyny_kumple-ze-schronu-czekaja-na-pomoc_KU-OZDOBIE-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci_SREBRO-te%C5%BC_-4.-09[/URL]

2). Bazarek Figu, który trwał do 20.08 - kupiłam na nim masażer lodowy, już dawno za niego zapłaciłam (ponad miesiąc temu), ale nadal nie otrzymałam przesyłki, a Figu nie bywa na Dogo i nie odpowiada na info zostawione na profilu...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190192-Zb%C4%99dne-kilogramy-i-cellulit-To-ju%C5%BC-nie-problem%21-Na-Molto-i-Daisy-do-20.08"]http://www.dogomania.pl/threads/190192-Zb%C4%99dne-kilogramy-i-cellulit-To-ju%C5%BC-nie-problem!-Na-Molto-i-Daisy-do-20.08[/URL]

W obu wypadkach cierpliwie czekałam - ale zaczynam się zastanawiać, czy te fanty kiedykolwiek do mnie dotrą...:shake:[/QUOTE]


W sprawie Figu napisz do Kasiek0502, wyjaśni wszystko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Nie wiem co zrobic - Basia 1968 pisala ze wyslala moj wylicytowany wisiorek zwyklym liste, nie doszedl (rozmawialam z mama, na jej adres sa wszystkie wysylki).

To niby tylko 12 zl ale.....

Dlaczego fanty bazarkowe (zaplacone) nie sa wysylane poleconym?

:([/QUOTE]

a za jaką przesyłke płaciłas?

moim zdaniem powinny byc wysyłane tylko poleconym
ja wyjątki robie bardzo rzadko, dokladnie to jeden raz za obopolna zgodą i na prośbę kupujacego
z którym ze tak powiem "się znam".

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem za jaka placilam, podano mi cene z wysylak i tyle wplacilam - jako ze wisiorek byl srebrny zalozylam ze to bylby polecony ale nie mieszkam w Polsce (adres wysylki byl do mamy w Polsce) to nie znam sie....

Wszystko inne ze wszystkich innych zakonczonych bazarkow pomalu dochodzi a wisiorek podobno byl wyslany dawno temu wiec.. zaginal?

Basia1968 odpisala mi kiedys zebym wybrala cos z jej innego bazarku ale tam nie bylo niczego co bym chciala - teraz ma zapchana skrzynke wiec PM wyslac nie moza.

W sumie chyba pytam o to jakie powinny byc wysylki bo zakladalam ze sa zawsze polecone i chyba sie mylilam?

Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']
W sumie chyba pytam o to jakie powinny byc wysylki bo zakladalam ze sa zawsze polecone i chyba sie mylilam?

Dziekuje[/QUOTE]

kurde
osobiscie jakbym robila bazarek z zamiarem wysyłania listem zwykłym to bym o tym informowala
jeśli wysyłam coś, co jest "grubsze" w kopercie to tym bardziej powinien iść polecony

dziwne

może jeszcze dojdzie
?

chociaz ja to ludziom pracujacym na poczcie srednio ufam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...