Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Ja mam inny problem. Rzecz dotyczy 2 bazarków z ciasteczkami wątróbkowymi. Bazarki prowadziła [B][COLOR=Red]Piromanka[/COLOR][/B].
Na jednym zbazarków wylicytowałam 2 porcje psiowych ciasteczek z wątróbki. Wpłaciłam finanse + opłata pocztowa.Ale okazało się, że mogę odebrac osobiście, a za tę zapłaconą juz opłatę pocztową dostanę trzecie opakowanie. Tak się umówiłysmy, OK. Powiedziałam, że poczekam.
Na następnym bazarku tej samej osoby, wylicytowałam 2 następne opakowania ciasteczek wątróbkowych i pasztetowych. Zapłaciłam, ale dostałam PW, że nie mogę ich teraz otrzymać, bo mikser się zepsuł. Jak tylko Piromanka kupi następny - da mi znać i wtedy mamy się umówić na odbiór.
Jak do tej pory wszystko wygląda normalnie, więc czekałam.
Czekam tak juz [B]rok[/B].[B][COLOR=Red] Piromanka[/COLOR][/B] jest na DGM, nie odzywa się do mnie, na moje PW (wysłałam już co najmniej 6) - nie odpowiada.
Dlatego proszę o wpisanie na czarną listę [B][COLOR=Red]Piromankę.[/COLOR][/B]
Pzdr.[/QUOTE]
To był mój I post w tej sprawie.
[quote name='Asiaczek']Dzisiaj miałam telefon od Piromanki. Jestem z Nia umówiona na jutro na odbiór 3 zaległych porcji ciasteczek psiowych.
Pzdr.[/QUOTE]
Następny...
Ale, niestety, w dzień, na który się umówiłysmy, dostałam SMS'a, że nasze spotkanie nie dojdzie do skutku.
Tak więc nadal proszę o umieszczenie [COLOR=Red][B]Piromanki[/B][/COLOR] na czarnej liście - do wyjasnienia sprawy.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Ja zrozumiałam, że również waldi481 czeka na towar od Amensalizm,a to pomyłka. Zaraz napiszę do niej maila.[/QUOTE]

Nie, o ile ja wiem, to niezrealizowane zostały ogłoszenia na:

Martina - dla Majuski (reszta psiaków Majuski zrobiona), czyli 1 pakiet ogłoszeń opłacony, niewykonany, pieniądze niezwrócone

[FONT=Comic Sans MS]Supergoga x 2[/FONT]- zapłacone, niewykonane

[FONT=Comic Sans MS] Czedra x 5[/FONT] psiaków - nie zrobione

[FONT=Comic Sans MS] Anieszka24 x 2[/FONT] - Aron i 6 bezdomnych szczeniaków - nie zrobione

[FONT=Comic Sans MS] Elik x 2- zapłacone za 2 - Aza i pies z poderżniętym gardłem Misio, nie zrobione[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS] [B]Saphira x 5 (psiaki od Neris: wybrane 3- dwa do dobrania)- zapłacone[/B][/FONT] - Aria, Poker, Pako, Bambo - zrobione tylko 1 dla Bambo: 20. V. 2010 r.: [quote name='Saphira']Dostałam zwrot 30 zł za niezrealizowane ogłoszenia dla psów Neris. Rozumiem więc, że ogłoszeń z jakiegoś powodu nie będzie.[/QUOTE] - i jest to dotychczas jedyny zwrot o ile wiem

[FONT=Comic Sans MS] [B]Si_bcw x 2- zapłacone - nie wiem czy zrobione[/B][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS] E-S x 4- zapłacone - niewykonane

[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]rotek_ x 1 zapłacone - nie zrobione - Bruno[/B]

martka1982 x 1 - dla Lany - ale nie wiadomo czy zapłacone, bo brak informacji na 1 stronie, "moje" psy mimo że zapłacone też nie odznaczone gwiazdką,

Teresa Bogacz x 9 - zapłacone - [/FONT][quote name='TERESA BORCZ']Dziś wyłałam rano przelew na 5 psiaków gliwickich których fotki i dossier pośle jetek. Oraz na 4 psiaki szczytnickie wytypowane przeż dziką figę. W sumie 90 zł. Bardzo prosze o potwierdzenie bo to mój pierwszy w życiu samodzielny przelew.[/QUOTE]
[FONT=Comic Sans MS]
Ogonek2 - Romek - zapłacone, zrobiony banerek, ale za co było płacone, czy za pakiet ogłoszeń, czy tylko banerek - nie wiem, brak info w 1 poście

Funia - 1 psiak - Pilot - nie wiadomo czy zapłacone bo brak info w 1 poście - ale niewykonane

Neris - Aria, Poker, Szarik - zapłacone przez Saphirę, niewykonane: 13. V. 2010 r.: [/FONT][quote name='Neris']Czekamy już około 6 tygodni, to chyba przesada. W tym czasie Poker i Szarik mogli mieć szansę znalezienia domu.
Proszę o zwrot pieniędzy, które wpłacono na Arię, Pokera i Szarika.[/QUOTE]

Ogłoszenia zostały zrobione dla: Zorzy, Filipa, Terryego, Bambo, Neo i Budynia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Na jaką kwotę łącznie Amensalizm zalega?[/QUOTE]

orientacyjnie tylko, bo bazarek przecież nierozliczony, brak wszystkich informacji w 1 postach, a z ludzi tylko niewielka część pisała, że wpłaciła, to kwoty zapłacone, ale ogłoszenia za psy nie zrobione:
E-S = 40
Teresa Borcz = 90
Martka1982 = 10 (chyba - brak inf czy wpłaciła)
Funia = 10 (chyba - brak inf czy wpłaciła)
Majuska = 10
Supergoga = 20
Agnieszka 24 = 20
rotek_ = 10
Czedra = 50
Elik = 20

w sumie ok. 280 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='si_bcw']si_bcw - zapłacone i zrobione, od razu właściwie, nie czekałam wcale[/QUOTE]
si_bcw, dlatego Twojej wpłaty nie ujęłam w prawdopodobnym długu.

A ja melduję, że Amensalizm zwróciła mi 40 zł przelewem - dzisiaj wpłynęło.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem co zrobić z Anyszką - nie mogę się z nią skontaktować. Kupiła na bazarku tarczę do gry w darts, nie dostałam od niej wpłaty. Tarcza została omyłkowo wysłana do innej bazarkowiczki - tam wciąż czeka na Anyszkę. Wcześniej, po wielu pmach i wiadomościach zostawionych na profilu Anyszka odpowiedziała że zrobi wpłatę, jednak wg moich obliczeń i obserwacji ta nie dotarła. Teraz w ogóle nie odpowiada na wiadomości. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni - a jeśli nie to czy mogę po prostu już wystawić tarczę na nowym bazarku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holly101']Nie wiem co zrobić z Anyszką - nie mogę się z nią skontaktować. Kupiła na bazarku tarczę do gry w darts, nie dostałam od niej wpłaty. Tarcza została omyłkowo wysłana do innej bazarkowiczki - tam wciąż czeka na Anyszkę. Wcześniej, po wielu pmach i wiadomościach zostawionych na profilu Anyszka odpowiedziała że zrobi wpłatę, jednak wg moich obliczeń i obserwacji ta nie dotarła. Teraz w ogóle nie odpowiada na wiadomości. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni - a jeśli nie to czy mogę po prostu już wystawić tarczę na nowym bazarku?[/QUOTE]
Jeżeli do tej pory nie ma wpłaty, a licytująca nie raczy się odezwać - moim skromnym zdaniem - możesz spokojnie wystawiać ponownie fant.
Jeżeli będzie zainteresowana to zalicytuje drugi raz. Ty możesz jej jedynie wysłać link do bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris'][COLOR=DarkGreen][B] Jak wygląda rozliczanie bazarku można przeczytać tu:
[URL="http://www.dogomania.126607-Jak-rozliczy%C4%87-ZAKO%C5%83CZONY-bazarek.-Czyli-o-usuwanych-w%C4%85tkach."]http://www.dogomania.pl/threads/126607-Jak-rozliczy%C4%87-ZAKO%C5%83CZONY-bazarek.-Czyli-o-usuwanych-w%C4%85tkach.[/URL]
Do Archiwum są przenoszone tylko ROZLICZONE bazarki.
[/B][/COLOR][/QUOTE]

Ten link Jak rozliczac bazarki nie dziala, dostaje wiadomosc, ze zly adres...mozna prosic o prawidlowy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Ten link Jak rozliczac bazarki nie dziala, dostaje wiadomosc, ze zly adres...mozna prosic o prawidlowy..[/QUOTE]
Podklejony wątek w Bazarek->Zakończone


[url]http://www.dogomania.pl/threads/126607-Jak-rozliczy%C4%87-ZAKO%C5%83CZONY-bazarek.-Czyli-o-usuwanych-w%C4%85tkach[/url].

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam na listę do wyjaśnienia [SIZE="3"][B][COLOR="#ff0000"] Itske[/COLOR][/B][/SIZE]
Chodzi o ten bazarek:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189604-KONIEC-BAJECZNE-DAMSKIE-PIŻAMKI-ODSŁONA-DRUGA-ZAPRASZAMY!-KUP-TERAZ-KoNIEC!"] KONIEC-BAJECZNE DAMSKIE PIŻAMKI - ODSŁONA DRUGA - ZAPRASZAMY! KUP-TERAZ- KoNIEC![/URL][/B]
pomimo wysłanych PW bark jakiegokolwiek kontaktu do tej pory.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Zgłaszam na listę do wyjaśnienia [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Itske[/COLOR][/B][/SIZE]
Chodzi o ten bazarek:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189604-KONIEC-BAJECZNE-DAMSKIE-PIŻAMKI-ODSŁONA-DRUGA-ZAPRASZAMY!-KUP-TERAZ-KoNIEC!"]KONIEC-BAJECZNE DAMSKIE PIŻAMKI - ODSŁONA DRUGA - ZAPRASZAMY! KUP-TERAZ- KoNIEC![/URL][/B]
pomimo wysłanych PW bark jakiegokolwiek kontaktu do tej pory.:shake:[/QUOTE]

[B][COLOR=olive]Czy wpłaciła? Jeżeli nie, wystaw ponownie, a Itske idzie na listę.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chcę powiedzieć,że moja wcześniejsza wiadomość-post nr.1471 jej wpisanie spowodowane było tylko i wyłącznie chęcią zasygnalizowania slidarności z osobą,która też została lub miała zostać zrobiona w konia.Jej się udało i z tego co widzę pieniądze odzyskała.
Teraz piszę to co wyżej w celu uprzedzenia,że jeśli pewna aukcja nie pojawi się na dogomanii do końca tego miesiąca to tym razem powiadomię zarówno policję jak i prokuraturę.Uprzedzam.A w porozumieniu z tymi instytucjami dowiem się czy mogę tu napisać kto kręci:angryy:.
------------------------
2010-09-25
Chciałam faktycznie powiadomić policję,bo znowu wygląda na to,że zrobiono nas w konia.Ja sądziłam,że -po doświadzeniach z bazarkiem muzycznym-,że jak już nie dam pieniędzy to będzie uczciwie.Narazie nic na to nie wskazuje.Z powodów kłopotów osobistych nawet jeśli tu na dogo nie znajdę tej aukcji-nie będę mieć czasu na kontakty z policją.Nie dam już więcej ani pieniędzy ani rzeczy.
EOT
Kłaniam się
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Proszę o umieszczenie Chantell na liście do wyjaśnienia - 13 sierpnia zakupiła na moim [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190308-KONIEC-obr%C3%B3%C5%BCkowo-szelkowego-bazarku-DZI%C4%98KUJEMY!"]obróżkowo - szelkowym bazarku[/URL] szelki i do tej pory za nie nie zapłaciła, chociaż już dawno zostały do niej wysłane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Proszę o umieszczenie Chantell na liście do wyjaśnienia - 13 sierpnia zakupiła na moim [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190308-KONIEC-obr%C3%B3%C5%BCkowo-szelkowego-bazarku-DZI%C4%98KUJEMY!"]obróżkowo - szelkowym bazarku[/URL] szelki i do tej pory za nie nie zapłaciła, chociaż już dawno zostały do niej wysłane.[/QUOTE]

pieniązki przelałam.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/191793-WR%C3%93%C5%BBBA-Z-KART-TAROTA-na-Florci%C4%99-%C5%BBabci%C4%99-i-Reksia[/url]

Chciałam zgłosić użytkownika [URL="http://www.dogomania.../members/111718-mamanama"][B]mamanama. [/B][/URL]
Pieniądze od wielu osób (w tym mnie wpłacone) - od 9.09 nie ma jej na forum, brak kontaktu.
[URL="http://www.dogomania.../members/111718-mamanama"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić [B]Figu[/B].
Ponad miesiąc temu [B]Figu[/B] wygrała książki na moim bazarku, pieniędzy(38zł) do tej pory nie przelała mimo przypominania z mojej strony. Dwa tygodnie temu obiecała, że "zaraz zrobi przelew", "zaraz" jeszcze nie nastąpiło.
Od czasu wygrania bazarku wiele razy logowała się na Dogo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Zaraz się tym zajmę. Pamiętajcie, aby nie ufać osobom nieznanym na forum. [/COLOR][/B]

[/COLOR][/B][/QUOTE]

Czarodziejka ma racje..trzeba byc ostroznym sama zostalam oszukana pare razy ale dzieki cioteczkom oszustki wytropiono...nawet prokurator mial robote to to dzieki Dogo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...