Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

8 godzin temu, ulvhedinn napisał:

Ponieważ ostatnio brak czasu powoduje ze czasem mi coś umyka (szczególnie na dogo), więc gdybym zawaliła gdzieś z wpłata, to mój nr 724 606 293, można krzyczeć ;) 

Ja Magda chyba niedługo napiszę tak samo jak Ty :)  :)  :) Czy mogę dziś skorzystać z telefonu w innej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
O 22.01.2016 o 10:05, gosia7 napisał:

12.01. irysek utrzymywała,że "już dawno przelała pieniądze". Faktycznie dokonała wpłaty dopiero po moich komentarzach w Jej profilu tj. 15.01. (na moje konto wpłynęły 18.01.). Wysyłam dziś fanty na adres z przelewu.

Prośbę do iryska, o nielicytowanie w przyszłości na moich bazarkach, podtrzymuję. Straciłam miesiąc czasu na walkę o 9zł (bazarek zakończył się 21.12.)-nie zamierzam tego powtarzać w przyszłości. Te kilka złotych nie są warte ani mojego straconego czasu,ani nerwów i w żaden sposób nie poprawiły losu bezdomnych kotów.

Przyjęłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

!!! UWAGA !!!

PONIEWAŻ DOGOMANIA "DZIAŁA" JAK DZIAŁA BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH O KONTAK POPRZEZ MAILA:

[email protected] z tytułem "Bazarek"

PRZESYŁAJCIE PROSZĘ ADRESY DO WYSYŁKI ZAKUPIONYCH FANTÓW, TĄ SAMĄ DROGĄ POJĄ ROZLICZENIA IKONTO DO WPŁAT

BAZAREK -> KLIK

arim

asl

mariusz pp

mdk8

Perełka1

irysek

 

Bazarek dka Kseni i Marcelka

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem czy jakis administrator tutaj czyta

 usuneli moje wszystkie bazarki zakonczone

 ktore jeszcze rozliczam

 ktore wysylam

 nie mammy gdzie potwierdzac

 administarcjo !

 czy to zart paskudny jaksi  jest ?? bo nie rozumien w zaden sposob nie rozumiem jak mozna?!!

0
  •  
Link to comment
Share on other sites

53 minut temu, Nadziejka napisał:

Nie wiem czy jakis administrator tutaj czyta

 usuneli moje wszystkie bazarki zakonczone

 ktore jeszcze rozliczam

 ktore wysylam

 nie mammy gdzie potwierdzac

 administarcjo !

 czy to zart paskudny jaksi  jest ?? bo nie rozumien w zaden sposob nie rozumiem jak mozna?!!

0
  •  

a w ZAKOŃCZONE sprawdzałaś? Może tylko przeniesione zostały?

Link to comment
Share on other sites

w zakonczonych nie ma 

 nigdzie nie ma

 wczoraj jeszcze byly

 jeszcze przeciez rozliczam

  a dzis nigdzie zw zakonczonych i skopiowalam z wateczku suni Soni dla kt robilam tez i rozliczam jeszcze

 

i pisze tak :

O 2.10.2016 o 10:32, Nadziejka napisał:

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Wiadomo, że czasy są ciężkie, ale.......

Jeśli ktoś daje opis "stan idealny", a okazuje się, że ten idealny stan uwzględnia sporą dziurę, albo niewielka niewidoczna plamka jest wielką plamą na środku, uniemożliwiającą użytkowanie, to SZKODA PIENIĘDZY NA POCZTĘ. Nie lepiej zrobić bazarek cegiełkowy?

Ktoś pisze "ach, dawne bazarki, wspaniałe licytacje". Owszem, ale te dawne bazarki to była uczciwość i serce z OBU stron. Potrzebne są dwie strony. Nie pociągnie się długo na wykorzystywaniu naiwności.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Niestety. Moge się tylko podpisać pod tym co napisała rozi. Jeżeli rzecz opisana jako "nowa" ma urwany koniec suwaka, jest przybrudzona i pachnie czyjąś piwnicą, no i ogólnie widać,ze lata swietności ma za sobą -to co mam z nią zrobić?[pytanie retoryczne]. Juz kilka razy dostałam taki fancik,ale machałam ręką ,w koncu to na psy a osoba wystawiająca miała dobre intencje. Ale teraz kupiłam fant " nowy" na podarunek ... i jak pisze rozi:" SZKODA PIENIĘDZY NA POCZTĘ.  Ale z drugiej strony moze ta kolejna nauczka wyjdzie mi na dobre - koniec z zakupami na "bazarkach"!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No chyba kogoś pogięło...

Ludwa siedzi, rozlicza PITy, kasa bezpośrednio na konto fundacji, a bazarek zablokowany, bo podobno niezgodny z regulaminem i nierozliczany. No jasne, Fundacja ma napisać, że dokładnie te akurat pieniądze poszły na kastrację Miśka i Pyśka, tak?

W regulaminie jest napisane tak:

* Jeżeli pieniądze z bazarku mają być przekazane na konto schroniska lub fundacji ogólnie, a nie na konkretne działanie/konkretne zwierzęta (Sprzedający nie wie jakie są najpilniejsze potrzeby) proszę w pierwszym poście podać pełną nazwę organizacji, link do strony WWW oraz do wątku na dogomanii (jeśli istnieje), koniecznie w bazarku na konkretną organizację należy podać również jej numer KRS, adres prowadzonej działalności.

Jedyne co, to linka do strony WWW brakuje, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że ta Fundacja jest i działa.

Tak się, niestety, kończą wojny i dogryzanie, bezsilna złość jest najgorszym doradcą. A ściąganie moda/admina zaowocuje zamknięciem bazarków w ogóle, całego działu, bo nikomu się nie będzie chciało każdego zakończonego sprawdzać.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, rozi napisał:

No chyba kogoś pogięło...

Ludwa siedzi, rozlicza PITy, kasa bezpośrednio na konto fundacji, a bazarek zablokowany, bo podobno niezgodny z regulaminem i nierozliczany. No jasne, Fundacja ma napisać, że dokładnie te akurat pieniądze poszły na kastrację Miśka i Pyśka, tak?

W regulaminie jest napisane tak:

* Jeżeli pieniądze z bazarku mają być przekazane na konto schroniska lub fundacji ogólnie, a nie na konkretne działanie/konkretne zwierzęta (Sprzedający nie wie jakie są najpilniejsze potrzeby) proszę w pierwszym poście podać pełną nazwę organizacji, link do strony WWW oraz do wątku na dogomanii (jeśli istnieje), koniecznie w bazarku na konkretną organizację należy podać również jej numer KRS, adres prowadzonej działalności.

Jedyne co, to linka do strony WWW brakuje, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że ta Fundacja jest i działa.

Tak się, niestety, kończą wojny i dogryzanie, bezsilna złość jest najgorszym doradcą. A ściąganie moda/admina zaowocuje zamknięciem bazarków w ogóle, całego działu, bo nikomu się nie będzie chciało każdego zakończonego sprawdzać.

 

Widzisz, rozi, zgadzam się z Tobą w 100%-tach. Dobro psów? Dla dobra psów? Jasne...prywatne animozje najwyższym dobrem. Tak.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To tu w ogóle jeszcze są jacyś moderatorzy? Ja myślałam, że się poddali (nic dziwnego zresztą przy totalnym zlewaniu administracji ich pracy), bo widać wszędzie, że drobne zasady nawet nie są przestrzegane. Chyba, że na złośliwy donos, sam admin raczy zawitać. I nie zapoznawszy się ze sprawą dokładnie, zamyka na wszelki wypadek. Nie zdziwiłabym się, gdyby tak było. 

Wracając do regulaminu, kasa idzie na konto organizacji, więc nikt nie musi nic udowadniać. Wyższe organy nadzorują, by fundacja rozliczała się z pieniędzy, a tu jedna osoba z dogo ma roszczenia rodem us.... Smutne są niektóre cechy ludzkich charakterów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Donosiciel  zwyczajnie zaszkodził beneficjentom bazarku. Bo tak.Następnym razem niech zabiera swoje zabawki i idzie do swojej  prywatnej piaskownicy. 

 

Nikt nikogo do udziału nie  zmusza. Nie podoba się -idź i zrób swój. Mam po dziurki nosie znikających wątków.  W tym przypadku ludwa niech założy wątek  (bo być może donosiciel nie wie ile kosztuje sterylka w stolicy  lub wyrwanie zęba ). Być może bazarek wróci. A może trzeba będzie wystartować go jeszcze raz. Osobiście napisała bym też do administratora, bo w tym przepadku donosiciel nie jest aktywista na rzecz zwierząt. Dla ochloniecia można by dać bana na przemyślenia 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

A czemu Wy się dziwicie, Dogomaniaczki?

Że donoszenie? że działanie w imię urażonych ambicji, tfu, tfu, wróć... tzw.  "dobra zwierząt"?

Was to JESZCZE dziwi?

Bo mnie wcale, i tylko z biegiem czasu pokazują się PRAWDZIWE twarze, a to akurat jest cenne doświadczenie na Dogomania.com.

Miłego wieczoru życzę :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...