Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Przejrzałam wszystkie bazarki Amiczki:
Nr bazarku od najstarszego i nicki, wraz z kwotami za wylizytowane przedmioty.

1.DuDziaczek - 2 zł

2.Atina - 20 zł
Chrupek - 20zł
wredna_słonko 15zł

3. czarna żaba 10 zł
basia- 7zł
DuDziaczek - 12 zł
dzodzo -18zł

4. aiska102 -19zł
tygrskowa - 8zł

5. wandul66 - 24zł

6. agusiazet - 9zł

7. Reno2001 - 15zł

8. Elkisz - 35zł
katrinko - 5zł
samoglow - 18zł

Jakaś akcja na Lolka, który podobno był u weta zaszczepiony i odrobaczony na kredty - 50zł, a jakaś cioteczka podarowała,50zł. Jaka - nie napisane.

Link to comment
Share on other sites

Powyższy wyciąg z konta bankowego przedstawia moje comiesięczne wpłaty na rzecz schroniska. Ostatnia, czyli 50 zł z przeznaczeniem na budy dla psów. Na konto wpłacam ze swoich danych jesli chodzę do banku, a z dane mamy - przy wpłatach internetowych, więc wszystkie są moje. A jeszcze plus 35 zł, które wpłaciłam w tą środę na najpotrzebniejsze wydatki, kolejne 20 zł w drodze.
Co do reszty pieniędzy z bazarków to małe sprostowanie. Po pierwsze pieniądze na Rudego, czy teraz Lolka to odrębna sprawa, ponieważ nie prowadziłam na niego żadnych bazarków. I wpłata na niego nie wynosiła 150 zł, a 50 zł - tylko jedna. Resztę kosztów staram się pokrywać ja.
Pieniędzy nie chcę wpłacać 'po troszkę', bo to straszny chaos, dlatego chciałam, aby wszystkie teraźniejsze wpłaty do mnie dotarły i wysłać hurtem. Od uzbieranych pieniędzy odliczyłam pare złotych i kupiłam za to suchą karmę z przeznaczeniem dla schroniskowych psów i kotów. To co zostanie jest i będzie dodawane na bierząco do wpłaty na mojego wirtualnego podopiecznego (aby zaoszczędzić na przelewach i nie bawić się w wpłaty po kilka złotych), ale w miarę wolnego czasu będę przelewać również mniejsze kwoty i cała suma, czyli około 230 zł trafi, zapewniam, na konto schroniska ( już trafiła część sumy ).

EDIT: Wpłaty na rzecz Rudego dokonała jednorazowo mtf zalesie w wysokości 50 zł, za które to pieniądze pies został zbadany, zaszczepiony, odrobaczony, a reszta, czyli około 18 zł na karmę na niego i na część kosztów prześwietlenia łapy.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam wszystko, mogę również pokazać kopie wpłat na rzecz schroniska, te wczesniejsze (+ ta ostatnia) i te przyszłe, jesli chcecie mnie sprawdzać i tez poprosic weta o fakture za te badania rudego, bo tak to mam tylko wpisy w jego ksiazeczce, tzn jego pani ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amiczka']Napisałam wszystko, mogę również pokazać kopie wpłat na rzecz schroniska, te wczesniejsze (+ ta ostatnia) i te przyszłe, jesli chcecie mnie sprawdzać i tez poprosic weta o fakture za te badania rudego, bo tak to mam tylko wpisy w jego ksiazeczce, tzn jego pani ma.[/quote]

Amiczka, mam wrazenie, ze powinnas to zrobic juz dawno.Wyslac to komus chocby Ulce18 ktora tez jest z Mielca. Myślałaś, że sprawa przycichnie?
Nikomu tu nie chodzi o przyszłe wpłaty tylko te sprzed "afery obróżkowej"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Jestem z Mielca. Kupiłam od Amiczki rameczkę na zdjecia. Rameczka jest do odebrania w jej bibliotece szkolnej, pieniążki już wzięła i wierzę, że przeleje je na schronisko. Ja rameczkę odbiorę jak będę miała czas odwiedzić bibliotekę, pewnie w piatek. Jeśli Amiczka, chciałaby ze mną porozmawiać o tej niemiłej wpadce na bazarku - mogę, choć bardzo nie lubię takich sytuacji. Ale uważam, ze z młodymi ludźmi trzeba rozmawiać, bo czasami sami nie zdajemy sobie sprawy z powagi czynów, jakich się dopuszczamy! Amiczko, jeśli chcesz porozmawiać będę w bibliotece w piątek, najprawdopodobniej koło 8.30 lub odrobinę później.
Jestem dorosła, mam 40 lat, mam trzy córki i psa, więc chyba się nadaję, ale jeśli Amiczka nie chce nie nalegam![/quote]
Amiczka nie chciała się spotkać z agusiazet. Zupełnie nie rozumiem dlaczego.
Ulka 18 nie mieszka w Mielcu, więc zaaranżowanie spotkania z Amiczką nie jest takie proste i łatwe.

Link to comment
Share on other sites

dostarcze wszystkie te potrzebne dokumenty i pokwitowania zarowno dotyczace wplat bazarkowych jak i leczenia psa Rudego. Tylko proszę o czas, bo przez weekend nie mam jak. Wyjasniłam sprawe bazarkow, wplaty wpływają dlaczego mi ktos zarzuca że nic nie wyjasniam, caly czas sie staram wyjasnic wlasnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amiczka']dostarcze wszystkie te potrzebne dokumenty i pokwitowania zarowno dotyczace wplat bazarkowych jak i leczenia psa Rudego. Tylko proszę o czas, bo przez weekend nie mam jak. Wyjasniłam sprawe bazarkow, wplaty wpływają dlaczego mi ktos zarzuca że nic nie wyjasniam, caly czas sie staram wyjasnic wlasnie..[/quote]
Twoje słowa , że tak powiem , są mało wiarygodne , czekamy zatem na skany wpłat na schronisko i dokument poświadczający opłate za leczenie psa.
Same słowa moja droga , to za mało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Przejrzałam wszystkie bazarki Amiczki:
Nr bazarku od najstarszego i nicki, wraz z kwotami za wylizytowane przedmioty.

1.DuDziaczek - 2 zł

2.Atina - 20 zł
Chrupek - 20zł
wredna_słonko 15zł

3. czarna żaba 10 zł
basia- 7zł
DuDziaczek - 12 zł
dzodzo -18zł

4. aiska102 -19zł
tygrskowa - 8zł

5. wandul66 - 24zł

6. agusiazet - 9zł

7. Reno2001 - 15zł

8. Elkisz - 35zł
katrinko - 5zł
samoglow - 18zł

Jakaś akcja na Lolka, który podobno był u weta zaszczepiony i odrobaczony na kredty - 50zł, a jakaś cioteczka podarowała,50zł. Jaka - nie napisane.[/quote]

Amiczko, czy wszystkie w/w osoby wpłaciły kasę?

Na konto schroniska wpłaciłaś niewiele.
[B][COLOR=Red]Są trzy wpłaty:
02.10.2007 - 20 zł. chyba mama
07.11.2007 - 20 zł Monika
oraz 27.11.2007 - 50 zł. chyba mama[/COLOR][/B]

Rozumiem, że wpłaty po 20 zł miesięcznie to Twoje zobowiązanie dotyczące wirtualnej adopcji jakiegoś pieska (czyli tych wpłat nie bierzemy pod uwagę).
Na razie wpłaciłaś tylko 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amiczka']Napisałam wszystko, mogę również pokazać kopie wpłat na rzecz schroniska, te wczesniejsze (+ ta ostatnia) i te przyszłe, jesli chcecie mnie sprawdzać i tez poprosic weta o fakture za te badania rudego, bo tak to mam tylko wpisy w jego ksiazeczce, tzn jego pani ma.[/quote]

jak ja zbieralam pieniadze na sterylizacje i operacje oczu Bery (chyba pare osob pamieta) prosilam weta zeby napisal kartce ile zaplacila, data i rodzaj zabiegu. a potem wklejalam na watku Berci. ty tez tak powinnas zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Amiczka nie chciała się spotkać z agusiazet. Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Ulka 18 nie mieszka w Mielcu, więc zaaranżowanie spotkania z Amiczką nie jest takie proste i łatwe.[/QUOTE]
W ubiegla sobote Amiczka nie miala czasu na spotkanie, bo wg informacji, ktora mi wyslala uczestniczyla w jakiejs akcji zbierania darow na rzecz Caritasu.
Ja w tygodniu nie mam czasu, ale na miejscu jest Agusiazet. Agusia zaproponowala spotkanie w szkole w dogodnym miejscu, to dosc proste i szybkie rozwiazanie.

Wyglada to wszystko dosc dziwnie :huh: bo przeciez mamy zobowiazanie wplat wirtualnych. Wklejam fragment maila z lutego'2007.
[QUOTE]Informuje, że od dnia 27 lutego 2007r. zdecydowałam się na wirtualna adopcje psa "Dzika-Grubaska" z boksu nr 122 i zobowiązuje się do
wpłaty na jego rzecz kwoty 20 zł miesięcznie.

Jednocześnie informuje, że nie wyrażam zgody na ujawnianie moich danych
osobowych na stronie internetowej schroniska ani w żadnych publikacjach[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

a ja ku przestrodze:
Rita i Diana
Elkisz (po raz kolejny)
Tolutkowa
licytują na bazarkach i ... to by było na tyle. żadnego odzewu i pieniędzy.
Elkisz kiedyś coś tam licytowała u mnie, pieniądze doszły po b.długim czasie, też bez odpisywania na pw.
pieniądze z bazarków są potrzebne na teraz, a nie za miesiąc czy dwa.
w/w osoby niech nie licytują na moich bazarkach, bo ich ofert nie bedę brała pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Mloda kreci na potege i za nos wodzi.
Niezle kombinuje jak na swoje mlode lata:cool3:[/quote]

Właśnie TO jest najważniejsze !
Cieszę się że sprawa "ruszyła z miejsca".
Czarodziejko - nigdy nie było moim zamiarem atakowanie Moderatorów. Po prostu jestem konsekwentna i konsekwencji oczekuję od innych. Mam niezłą pamięć i poprostu czekałam na obiecaną kontrolę wpłat Amiczki z bazarków na konto schroniska w Mielcu. Jak widać miałam "nosa".
Ulka 18 - cieszę się, że udało Ci się tyle sprawdzić! I tak szybko!

A teraz pytanie do wszystkich zaangażowanych w tą przykrą sprawę - co dalej ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie bralam udzialu w tej akcji - ale gdybym brala- nie zostawilabym tego bez finalu. Nie mozna na wszystko oka przymykac - ze niby dla dobra zwierzat i tak dalej. Mloda przekombinowala i zamiast konkretnie sie wytlumaczyc - dalej uwaza ze ma z durniami do czynienia i glupoty opowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']A teraz pytanie do wszystkich zaangażowanych w tą przykrą sprawę - co dalej ?[/quote]

Nie można z pewnością zostawić teraz tej sprawy tak po prostu. Tu już nie chodzi nawet o same obróżki, ale o pozostałe wpłaty. Powinno wpłynąć około 200 zł, plus te podarowane 50. Co się stało z tymi pieniędzmi? Czy aby na pewno zostały/zostaną przeznaczone na psiaki?
A obroże? Dochód z nich to byłoby kilka tysięcy złotych, a taka chęć oszukania Dogomaniaków nie może przejść bez echa, ale przede wszystkim bez konsekwencji. Nie chcę i nie będę straszyć Amiczki prokuratorem, sądem itp., bo myślę, że już i tak ma ogromną nauczkę, ale coś trzeba w tej sprawie postanowić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...