Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='Rubik']Niestety muszę zgłosić użytkownika Raczyna. Bazarek zakończony miesiąc temu, poszły trzy pw i nic...[/QUOTE]

Brałam udział w bazarku Raczyny chyba rok temu...żadnych rezultatów. Może ona robi bazarki i bierze w nich udział dla zabawy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Brałam udział w bazarku Raczyny chyba rok temu...żadnych rezultatów. Może ona robi bazarki i bierze w nich udział dla zabawy???[/QUOTE]
Mam to samo doświadczenie..Czekanie i czekanie na wpłatę , wysyłanie pm
no i blokowanie rozliczeniav bazarku..
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czy nie uważacie, że należałoby załozyć nowy wątek, który mógłby zawierać "czarną listę" na początku, aktualizowaną na bieżąco? Czarodziejka z dogomanii zniknęła i nasze wpisy, jeżeli ktoś nie ma wątku w subskrypcjach, nic nikomu nie daje.

Link to comment
Share on other sites

To byłoby idealne rozwiązanie. Ale musiałby się znaleźć ktoś akceptowany i bezstronny na dogo, kto by się podjął regularnego edytowania postu i obiektywnej oceny w przypadku sporów. Myślę, że osoby robiące bazarki tu zaglądają, mimo braku aktualizacji na początku.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy którykolwiek mod w ogóle działa. Może Pianka? Bo Viris ma w sygnaturze, że brak czasu.
Taki wątek musi być prowadzony przez moderatora. Już tu było parę osób, za które każdy gotów był ręczyć, a teraz powinny tkwić na Kwiatkach, więc moim zdaniem tylko moderatorom można jakoś w miarę ufać.
Lekko nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Racja. Ale, jak widać, moderatorów z wolnym czasem na moderowanie brakuje. I to się pewnie nie zmieni, przy obecnym podejściu admina do oczekiwań użytkowników tego forum. Myślę, że gdyby zadania podjął się ktoś "odpowiedni", to mogłoby to być pomocne. Tylko "odpowiedni" to subiektywna ocena i pewnie byłyby tu rozbieżności ;) Ale z drugiej strony, jedni mogliby akceptować nowy wątek i listę, a inni nie, nic na siłę. Podpięty też być nie musi, kto zechce, ten znajdzie. A w interesie sprzedających jest śledzić ten wątek, nawet z jego niedoskonałościami.

A zaufanie... ja ufam niezależnie od funkcji, czy mod czy zwykły user. To kwestia drugorzędna. Bardziej ufam swojej intuicji i spostrzeżeniom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Podpięty też być nie musi, kto zechce, ten znajdzie. A w interesie sprzedających jest śledzić ten wątek, nawet z jego niedoskonałościami.[/QUOTE]
Właśnie w tym problem, że trudno cały czas śledzić ten wątek, a wyszukiwać kogoś, jeżeli ma się z nim kłopot, uważam raczej za nierealne.

A co do moderatorów: swojego czasu napisałam do siedmiu w pewnej sprawie, odpowiedział jeden!

Link to comment
Share on other sites

Czy [B]FUNDACJA SOS DLA JAMNIKÓW[/B] mogłaby wreszcie potwierdzić wpływ 320zł z tego bazarku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]

Nikt mnie raczej nie posądza o malwersacje, niemniej przelew poszedł 31 marca, a na wątku Boryska do tej pory nie ma informacji. Pieniądze wygrał Borys, nie Fundacja, proszę o potwierdzenie, że ta kwota jest do Jego dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Czy [B]FUNDACJA SOS DLA JAMNIKÓW[/B] mogłaby wreszcie potwierdzić wpływ 320zł z tego bazarku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca[/URL]

Nikt mnie raczej nie posądza o malwersacje, niemniej przelew poszedł 31 marca, a na wątku Boryska do tej pory nie ma informacji. Pieniądze wygrał Borys, nie Fundacja, proszę o potwierdzenie, że ta kwota jest do Jego dyspozycji.[/QUOTE]

Fundacja potwierdziła i bardzo się cieszy, bo konto Borysa po opłaceniu faktury zaczeło świecić pustkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']ponieważ ciężko mi się odnaleźć w bazarkach proszę o posłanie mi pw z moimi zaległościami wpłatowymi,a wiem, że kilka takich jest na bank.[/QUOTE]
Jako strona kupująca nie musisz odnajdować się z bazarkach, to rola sprzedawcy, by Cię poinformować o wszystkim na PW. Wystarczy czytać PW i wywiązywać się z zobowiązań. I nie odpisywać, że się zapłaciło, gdy się tego nie zrobiło.

Założyłam za Ciebie kwotę za wysyłkę, która nie dotarła, mimo iż na PW pisałaś, że dopłaciłaś. Pisałam już do Ciebie w tej sprawie PW, wymieniłyśmy nawet kilka PW. Nie rozumiem dlaczego miałabym słać kolejną :roll: moja praca w bazarkach to wolontariat, robię tyle ile do mnie należy. Pal licho te marne kilka złotych, ja od tego nie zbiednieję, bazarek zresztą już rozliczony. Ale skoro nie umiesz być odpowiedzialna/terminowa, to po co bierzesz udział w bazarkach? Psy nie rozumieją dlaczego jedna osoba nie ignoruje PW i rozlicza się ze swoich zobowiązań, podczas gdy inna oczekuje wielokrotnego wysyłania PW, bo jest nierzetelna/niesłowna/słabo zorganizowana.

Nie miałam zamiaru Cię nigdzie zgłaszać o marne kilka złotych, puściłam w niepamięć, ale Twój post powyżej mnie zirytował... i pozwoliłam sobie odpisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']ponieważ ciężko mi się odnaleźć w bazarkach proszę o posłanie mi pw z moimi zaległościami wpłatowymi,a wiem, że kilka takich jest na bank.[/QUOTE]

Jest historia postów w profilu. Można swoje posty przejrzeć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Jest historia postów w profilu. Można swoje posty przejrzeć...[/QUOTE]W zakładce moje subskrypcje można dowolnie ustawiać/dodawać foldery. Ja np wprowadziłam folder: LICYTUJĘ i wrzucam tam wszystkie bazarki na których coś zamierzam kupić. i usuwam stamtąd bazarki dopiero gdy zapłacę i dostanę fanty. Wtedy nic się nie zgubi.
Polecam taka metodę (oprócz tego mam zeszycik ,w którym zapisuje licytacje swoje)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']z moimi zaległościami wpłatowymi,a wiem, że kilka takich jest na bank.[/QUOTE]
Znaczy co, obiecałaś psom pieniądze i nie dałaś po prostu. Ty usuwasz PW z niezapłaconymi rozliczeniami? Bo jak nie, to sobie zajrzyj do skrzynki, a jak usuwasz, to nie mam więcej pytań.
Sama wystawiasz bazarki, powinno się zrobić to samo, nakupić fantów i olać, może byś się ocknęła. Coś nie bardzo Ci wychodzi ten wielki come back
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246624-Irysek-Come-Back-mam-nadzieję-że-wielki[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']W zakładce moje subskrypcje można dowolnie ustawiać/dodawać foldery. Ja np wprowadziłam folder: LICYTUJĘ i wrzucam tam wszystkie bazarki na których coś zamierzam kupić. i usuwam stamtąd bazarki dopiero gdy zapłacę i dostanę fanty. Wtedy nic się nie zgubi.
Polecam taka metodę (oprócz tego mam zeszycik ,w którym zapisuje licytacje swoje)[/QUOTE]
A ja wpisuję sobie w pasku zakładek.
Ale są tacy, co wszystko robią cudzymi rękoma i takim już nic nie pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to o czym piszecie powyżej duży problem po zakończeniu bazarku, praktycznie na każdym bazarku
znajdzie się osoba od której trzeba się dopominać o pieniądze bądź o adres... Rozumiem, że niektórzy czekają na wypłatę
dlatego zawsze można napisać że będzie spóźnienie z wpłatą i po sprawie... A najbardziej denerwuje mnie olewanie osób które robią bazarek i nie odpowiedzą nawet na "przypominające" PW... Najgorsze jest dopominanie się, kiedy człowiek chce szybko bazarek rozliczyć a tu echo... Dla mnie to brak szacunku dla osób które robią bazarek i poświęcają swój wolny czas aby pomóc. Po to są też regulaminy bazarku ale nie wszyscy je czytają, ja mam zawsze że czekam tyle i tyle na wpłatę inaczej zakupy unieważniam ale zdarzają się osoby, że tego nie widzą i po 2-3 tygodniach po zakończeniu bazarku piszą że wpłacili...

Link to comment
Share on other sites

A ja od 13 listopada czekam na potwierdzenie wpłaty z tej akcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=22057382#post22057382[/URL] i nadal czekam. Robiłam bazarek i potwierdzenia po dokonaniu wpłaty się nie doczekałam. Czy czekanie tyle miesięcy to nie przesada?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A ja od 13 listopada czekam na potwierdzenie wpłaty z tej akcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=22057382#post22057382[/URL] i nadal czekam. Robiłam bazarek i potwierdzenia po dokonaniu wpłaty się nie doczekałam. Czy czekanie tyle miesięcy to nie przesada?[/QUOTE]
Nawet takie proste słowo "przepraszam/my" nie padło....:shake: Świecie,dokąd zmierzasz....

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam użytkowniczkę Karilka.
Sprawa wygląda tak :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250997-Rózności-dla-Ciebie-domu-dzieciaka-i-zwierzaka-ROZLICZAM[/URL]
Bazarek zakończył się 19.03.2014 . Karilka prosiła czy może uregulować po wypłacie to jest na koniec marca na co wyraziłam zgodę.
Potem tj. 07.04.2014 Karilka napisała mi , że miała problemy z kontem i że wpłaci do środy tj. 09.04.2014 .
Niestety nie odnotowałam tej wpłaty , a sama Karilka ostatni raz logowała się właśnie 09.04.2014.
Jestem zmuszona rozliczyć bazarek bez jej wpłaty.

Mam nadzieję , że Karilka zapłaci i sprawa się jakoś wyjaśni...

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...