Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='Fun']w piątek wpłaciłam na bazarki wiosny,jak narazie nie otrzymałam żadnej informacji czy doszedł przelew o produktach nie wspomne. Uzytkowniczka chyba nie pojawia się wogole na forum. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji[/QUOTE]

Czy dobrze rozumiem, że jeszcze nie minął tydzień? Poczekaj cierpliwie, to tak naprawdę dopiero[B] dwa dni[/B], wyłączając weekend.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.'] Twoje zarzuty sa co najmneij za wcześnie przedstawione.....[/QUOTE]

pierwszy raz kupuje na bazarku i stad moje zaniepokojenie. Co do uczciwosci, tego nie podwazalam - zmartwil mnie brak zainteresowania bazarkiem przez uzytkowniczke. Chciałam jedynie otrzymac informacje czy doszedl przelew i czy paczka jest w drodze. tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fun']w piątek wpłaciłam na bazarki wiosny,jak narazie nie otrzymałam żadnej informacji czy doszedł przelew o produktach nie wspomne. Uzytkowniczka chyba nie pojawia się wogole na forum. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji[/QUOTE]
Przepraszam, ale chyba żartujesz... jaki bank księguje wpłaty przez weekend?
Poza tym - nikt nie siedzi na dogo 24h na dobę. Teraz jest normalny tydzień pracy ;)

Moje bazarki też pokończyły się w niedzielę o północy ik jeszcze nie mialam czasu albo siły powysyłac privy z danymi :oops:

Zaczęło się prawdziwe lato i klientów jak mrówków ;)

Ps. Obiecuję poprawę i dziś powysylam wszystko co trzeba :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fun']A widzialaś żebym żartowała ? Troche grzeczniej. Poza tym sprawa już wyjaśniona, drązysz w celu nabicia postów bo nie rozumiem ;| ?
No i drobne wyjaśnienie w celu unikniecia dalszej i jakze zbytecznej dyskusji z tobą :
Stwierdzenie przeze mnie iż wpłaty dochodzą w weekend nie padło. Doszedł w poniedziałek za pewne.
[B]Zanim padło oskarzenie o braku zainteresowania bazarkiem sprawdziłam ostatnią aktywnosc wiosny - chyba nie musze mówić ,że na forum była.[/B]
To juz twoja sprawa,że masz czas zwracac mi uwagę , a nie masz czasu wypełnić swoich obowiązków.
Jak już wspomniałam wczesniej (widocznie nie doczytalas) chciałam jedynie otrzymać informację,że wszystko jest ok. [B]Tymbardziej czułam zaniepokojenie aktywnością na forum a brakiem odpowiedzi w PW.[/B][/QUOTE]
[quote name='Fun']w piątek wpłaciłam na bazarki wiosny,jak narazie nie otrzymałam żadnej informacji czy doszedł przelew o produktach nie wspomne. [B]Uzytkowniczka chyba nie pojawia się wogole na forum.[/B] Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji[/QUOTE]
Chyba jednak nie do końca prawda z tą aktywnością, bo napisałas, że widziałaś wiosnę na dogo :p
Przeczytaj swojego posta i przeanalizuj czyja wypowiedź była bardziej pretensjonalna...

Zanim zaczniesz się oburzać na tym forum - racz zapoznać się z regulaminem!
Poza tym - istnieje coś takiego jak wiadomości prywatne, które slużą do wyjaśniania takich spraw... Jeżeli to nie pomaga przez długi czas - wtedy naglaśnia się sprawę czy to tu czy "u góry".

Więc na przyszłość - zanim zaczniesz siać zamęt - zapytaj moderatora lub przeczytaj regulamin, jeśli masz jakiś problem.

Ps. Co do nabijania postów - przypomnij sobie jak Ty pisałas post pod postem, skladający się z jednego, nic nie wnoszącego zdania a swoją nad-aktywność tłumaczyłaś problemem z edycją (kolejny powód, żeby poczytać zasady dzialania forum bądź kontaktu z modem):cool3:
A swoje obowiązki wypelniłam w ten sam dzień w który zwróciłam Ci uwagę, bo Twoja aktywność na forum zdaje się być momentami uciążliwa...

Link to comment
Share on other sites

Piszę w imieniu MartynyP.Obydwie mamy problem z dogomanią, ja jestem w tej lepszej sytuacji,bo ona to już w ogóle nie potrafi tutaj wejść.Nie działa mi wyszukiwanie postów,a ona zrobiła bazarek na jakieś psiaki i teraz nie ma adresów do wysyłki.czy ktoś mógłby wskazać bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']czy ktoś mógłby wskazać bazarek?[/QUOTE]
Proszę bardzo , u mnie wyszukiwarka działa bez zarzutu;)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186010-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Lulk%C4%99-i-Nodiego-wyrwanych-z-koszmaru.KONIEC?[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny przeciez watki na których coś napiszecie lądują automatycznie w waszych subskrypcjach
popatrzcie czy tam nie ma ma watków bazarkowych których szukacie
ja zawsze właśnie przez subskrypcje wchodze na bazarki w których biorę udzial
i subskrypcje mi dzialają bez zarzutu

(chyba ze zrobię porządki ;))

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro, ale widzę, że nie mam innego wyjścia... Chciałabym zgłosić do wyjaśnienia bazarek [B]Archi34[/B]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185006-Ciuszki-buty-express-do-kawy-na-Dusi%C4%99-do-14.05[/URL]
Kupiłam na tym bazarku 3 bluzki i dostałam paczkę z trzema bluzkami niestety jedna omyłkowo została zamieniona. Napisałam więc na wątku, że dostałam nie tą co potrzeba i co mam zrobić. Archi34 nie odpowiedziała. Wysłałam pw. Cisza. W końcu odesłałam pomyłkową bluzkę pocztą na adres zwrotny z kartką, że proszę o wymianę. Nic. Cisza. W podpisie Archi34 zauważyłam w końcu, że coś złego dzieje się z jej pieskiem i że nie będzie jej jakiś czas na dogo, a w razie potrzeby kontakt przez gg. No to napisałam na gg na początku czerwca i następnego dnia dostałam odpowiedź: [COLOR=#000000]

[SIZE=2][I]Sorrki za pomyłkę. Wszystko nadrobię. Narazie waruję przy psie. Połknęła dwa kamienie i miała usuwane operacyjnie (jeden w żółądku, drugi w dwunastnicy). I niby było już dobrze, to się zaś popitoliło
[/I][/SIZE][/COLOR][I][SIZE=2][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-06-02 11:00:58
[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=2]Wszystko ureguluję. Teraz musiałam się ostro wziąc za pracę, bo już tysiąc poszedł na Małą, a to jeszcze konca nie widac :/[/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/I][COLOR=#000000]
[/COLOR]ok. Ja to rozumiem. No ale mijały kolejne tygodnie i nic... Ponownie napisałam na gg 16 czerwca. Nadal czekam na odpowiedź...
Na bazarku jest jeszcze jedna osoba, która wciąż czeka na przesyłkę od Archi34. Kolejna osoba długo czekała na zwrot pieniędzy za zakupiony ekspress, którego nie dostała. Z Archi34 nie ma w tej chwili żadnego kontaktu i nie wiem co się dzieje i co o tym myśleć.
Na to, że kiedykolwiek dostanę tę bluzkę już nie liczę. Trudno się mówi. Niemniej jednak chciałabym, by sprawa z bazarkiem została do końca wyjaśniona, bo chyba coś tu jest nie w porządku...
Dodam jeszcze, że bazarek zakończył się 14 maja...

Link to comment
Share on other sites

Niestety Archi34 do solidnych nie należy. Wygrałam ekspress i miałam problem z odzyskaniem pieniędzy, musiałam straszyć zgłoszeniem na policję itp a to dla mnie żadna przyjemność. Dopiero po czasie skojarzyłam, że to ta sama osoba, która znalazła domek dla bezzębnego Szymka. Domek u cioci, który był chyba ściemą. W każdym razie deklarowała, że jeśli z domku nic nie będzie,tto wpłaci na Szymka 500 złotych... Ani domku ani kasy a z tą najwyraźniej też nie ma za ciekawie. Tyko po co w takiej sytuacji takie deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Czy zostały podjęte jakieś kroki wobec [B][COLOR=red]beamicha ?[/COLOR][/B][/QUOTE]
Jeśli chodzi o beamichę, także zgłaszam na CK. Pomagałam zdrojce w bazarku z rozliczeniami rocznymi na cele psie. Beamicha odezwała sie do mnie poza bazarkiem. Myślałam, że nie chce jej sie pisać...Niestety. Zeznanie zrobiłam, pieniędzy nie zapłaciła. Na poparcie mam dane z pitu męża;) Żeby nie było że sobie wymyślam. Tak się nie robi. Rozumiem ciężką sytuacje finansową. Brak pracy i pieniędzy. Zrobiłabym ten pit za free, bo to żaden problem, tylko można sprawę przedstawić uczciwie. Taka sytuacja to naciągactwo kosztem psów a tego nienawidzę.

Link to comment
Share on other sites

Ja neistety tez nie dostałam wpłaty za ciuszki które wysłałam. A wysłałąm, bo jednak sądziłam, że można na dogo wierzyć. Już tego nie zrobię.

Chciałam zgłosić jeszcze jedną uzytkowniczkę [B]26Daria [/B]- kupiła (przelicytowała) kilka płyt winylowych. Zapakowane czekają, ale cisza totalna.
Ciekawa sprawa, bopwiem na allegro na naszych aukcjach też licytowała osoba o takim adresie meilowym, zaczynającym się 26daria. Napisałam, aby wyjasnić. Dowiedziałam się o jakims włamaniu na konto uzytkownika, licytowaniu róznych rzeczy.
Tam się wyjaśniło, ta osoba zobowiązała się nawet opłacic te winyle rzekomo przez Nią kupione (tyle że ich nie chce).
Jednak na dogo sprawa nie jest załatwiona. Czyli prosze o wpisanie tej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Więc tak. W marcu założyłam bazarek. Pomimo moich próźb [COLOR=red][B]Alcia15[/B] [/COLOR][COLOR=black]nie wpłaciła 12 zł.[/COLOR][COLOR=red][B]Jusstyna85[/B] [/COLOR][COLOR=black]także, pisałam do niej cztery razy. Raz naskoczyła na mnie że jak mogę dopmagać się od niej 6 zł. Może 6 zł to nie dużo, ale zadeklarowała się więc powinna wpłacić, prawda? [/COLOR]
Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182532-KONIEC.-Rozliczam-mega-bazar[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma kontakt z czarna_zaba ? Kupiła książki na naszym bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186450-Chatulowy-antykwariat-na-leczenie-i-karm%C4%99-dla-Tuli-Snipa-i-Snapa-do-6.06/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/186450-Chatulowy-antykwariat-na-leczenie-i-karm%C4%99-dla-Tuli-Snipa-i-Snapa-do-6.06[/URL] , wysłałam PW, ale nie mam odpowiedzi.
Ostatnio logowała się 28 maja. nie wiem czy trzymać te książki dla niej, czy wystawić ponownie.

edit: sprawa załatwiona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiaaa']Więc tak. W marcu założyłam bazarek. Pomimo moich próźb [COLOR=red][B]Alcia15[/B] [/COLOR][COLOR=black]nie wpłaciła 12 zł.[/COLOR][COLOR=red][B]Jusstyna85[/B] [/COLOR][COLOR=black]także, pisałam do niej cztery razy. Raz naskoczyła na mnie że jak mogę dopmagać się od niej 6 zł. Może 6 zł to nie dużo, ale zadeklarowała się więc powinna wpłacić, prawda? [/COLOR]
Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182532-KONIEC.-Rozliczam-mega-bazar[/URL]!![/QUOTE]

uważaj sobie panienko...nie 6 zł,a 3 zł -to po pierwsze,po 2. 4 zł wpłaciłam na konto Fundacji(bez przesyłki),a po 3. z uwagi na Twój wiek i kulturę osobistą radziłabym ważyć słowa,które przesyłasz na PW.Po bazarku wysyła sie PW z informacją o wygranej,a nie liczy sie,że ktoś może akurat zajrzy na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...