Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Z drugiej strony jak pomaga psom, jest niby ok, to dlaczego kupuje na bazarkach - właśnie na psy przecież - i nie reguluje. To mnie boli. Może się zdarzyć że ktoś przegapi, przeoczy - mnie się zdarzyło - ale przypomniano mi, że był bazarek który się skończył i biegiem płaciłam.
To wszystko jest dla psów. Może kupiłby kto inny i pies dostałby pieniądze.
Nie bardzo rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']To może mają aparat i zrobią zdjęcie dokumentu i wstawią na forum np ;)[/QUOTE]

Racja Iv_ - ja robiłam zdjęcia. Nawet jak ktoś nie ma cyfrówki (w co nie do końca wierzę) to ma aparat w telefonie komórkowym. Więc sprawa jest prosta :)
Odnośnie wstawiania na forum - Iv_ czy Ty byś chciała, żeby wszyscy dogomaniacy widzieli Twoje dane osobowe (i adresowe)? Nie sądzę :)

A propos bazarków - kto mi podpowie jak się wstawia zdjęcia w posty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kathrby']Racja Iv_ - ja robiłam zdjęcia. Nawet jak ktoś nie ma cyfrówki (w co nie do końca wierzę) to ma aparat w telefonie komórkowym. Więc sprawa jest prosta :)
Odnośnie wstawiania na forum - Iv_ czy Ty byś chciała, żeby wszyscy dogomaniacy widzieli Twoje dane osobowe (i adresowe)? Nie sądzę :)

A propos bazarków - kto mi podpowie jak się wstawia zdjęcia w posty?[/QUOTE]

Nie dla każdego tutaj proste sprawy są prostymi, o czym przekonałam się nie dawno, cóż tak bywa.

kathrby a "wstawienie na forum" to przenośnia i można odczytać też inaczej, np: przesłanie takiego zdjęcia Modowi, także jest coś takiego jak PW, czy też zawsze można zasłonić dane personalne. Jest tyle wyjść, tylko jedna zasada - trzeba chcieć i to samemu chcieć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Nie dla każdego tutaj proste sprawy są prostymi, o czym przekonałam się nie dawno, cóż tak bywa.

kathrby a "wstawienie na forum" to przenośnia i można odczytać też inaczej, np: przesłanie takiego zdjęcia Modowi, także jest coś takiego jak PW, czy też zawsze można zasłonić dane personalne. Jest tyle wyjść, tylko jedna zasada - trzeba chcieć i to samemu chcieć :p[/QUOTE]

Już dobrze, dobrze :)
A skoro jesteś on-line to podpowiesz mi jak się wstawia zdjęcia do postów? Bo być może jesteś w tym temacie bardziej kumata niż ja :D

Link to comment
Share on other sites

Supergoga, ktoś, kto pomaga psom fizycznie, niekoniecznie jest rzetelny, gdy chodzi o pieniądze, natura ludzka bywa zlożona. Optymalnym, według mnie, rozwiązaniem byłoby przyklejenie łatki, jakiś kolor, czy znak graficzny zamiast awatarka, świadczący o frywolnym podejściu do spraw finansowych.

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.../members/109458-zdzisiek33"][B]zdzisiek33[/B][/URL] [/B]to jak jesteś takim zagorzałym obrońcem beamichy to niech ci poda haslo, zaloguj sie na jej profil i pospisuj z pw wszystkie nieuregulowane dane do wplat z bazarku, bo bedzie tego duzo.ja nie widze zadnego usprawiedliwienia dla niej bo to jest totalna igrorancja a nie powiniecie nogi, totalne olanie tematu i innych dogomaniakow, loguje sie a zero odzewu, nie widzi pw? wątpie. ani słowem się do mnie nie odezwała, żadnego przepraszam, nic. to nie jest jej pierwszy raz. podpada na kazdym kroku, zalegala na wielu bazarkach. nie moze byc tak ze broni sie jej, bo pomaga sie fizycznie. na bazarkach robi sie wciula. bazarki to tez pomoc psom. albo sie psom pomaga we wszystkim za co sie zabiera albo nie.
jak sie jest nieslownym to niech sie w bazarkach udzialu nie bierze.zaden przymus. jak jest taka dobra w innej formie pomocy to niech poswieci sie tylko temu.

jestem bardzo za oznakowaniem jakims osob z czarnej listy i podchodzacych do spraw bazarkowych frywolnie, bo niestety nie zawsze osoby uczciwe sprawdzaja czy ktos na tej liscie jest (taka ja np... ale nie żale się, był to mój wielki błąd, tylko i wyłącznie mój). to napewno ułatwiłoby sprawę. no i poza tym mysle ze osoby wystawiajace bazarek tak cieszą się z tego, że ktoś zadeklarował się wspomoc psy ze nawet nie podejrzewa ze moze sie z tego nie wywiazac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Nie bierzesz tylko pod uwagę, że nie wszyscy maja skaner...[/QUOTE][B][COLOR=Green]Oczywiście, ja do wczoraj też nie miałam. I to nie byłby problem. Nawet gdybym nie miała aparatu to są miejsca gdzie można poprosić o zeskanowanie dokumentu (na poczcie, w jakimś biurze, w kafejce). Jak ktoś grozi mi policją czy banem na forum to takie przeszkody jak "nie mam skanera" nie istnieją. Chyba że jest się oszustem i ma się wszystko w nosie.[/COLOR][/B]

[quote name='rozi']Ja czasem widzę, że ktoś jest niesolidny bazarkowo, a równocześnie ludzie go bronią, bo psom pomaga. Czy nie ma możliwości zablokowania komuś takiemu dostępu do samego bazarku?[/QUOTE][COLOR=Green][B]Nie ma takiej możliwości technicznie, ewentualnie można by spróbować wrzucić na moderację tylko na ten dział - ale to Admini mogą zrobić. Wtedy każdy napisany post na Bazarku musiałby być zatwierdzony przez moderatora.
[/B][/COLOR]
[quote name='rozi']Przyszlo mi jeszcze do glowy, że moderator mógłby (mógłby?) skasować podpis takiej osoby i wpisać tam wołami: NIE WYWIĄZUJĘ SIĘ Z DEKLARACJI FINANSOWYCH. Czy cuś.[/QUOTE][B][COLOR=Green]To można przedyskutować, jednak monitorowanie kogoś czy nie podmienia podpisu byłoby uciążliwe.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

witam i chciałabym poinformować iż za wygrane aukcje zapłacę tylko supergoga gdyż towar został wysłany resztę osób przepraszam jestem w gorszej sytuacji a dzieci ważniejsze moderatorów proszę o usunięcie mojego konta z dogo aby nie było iż jestem niesolidna (co mam zrobić z adoptowanymi zwierzętami nie moge ich wziąć do ośrodka dla pomocy? moze tu pomożecie jest to pies owczarek niemiecki i kotka dziękuję )

Link to comment
Share on other sites

Informuję, że po wpisie na czarną listę i poinformowaniu wpisanej o tym fakcie [COLOR=#ff0000][B]Ladymonia0610 -[/B] [/COLOR][COLOR=black]otrzymałam od Ladymonia0610 przesyłkę z zaległym bazarkowym produktem i gratisem jako dodatek. Dziękuję bardzo i liczę na to, że wywiązała się również z innych zaległości i sprawę będzie można zamknąć.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

w piątek wpłaciłam na bazarki wiosny,jak narazie nie otrzymałam żadnej informacji czy doszedł przelew o produktach nie wspomne. Uzytkowniczka chyba nie pojawia się wogole na forum. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

fun banki przez weekend nie księgują, przez pocztę idzie jesczze dłużej, a wysyłkę się robi po otrzymaniu wpłaty, nei zawsze jest czas, aby od razu podać informację o wpływie pieniędzy. Wiosna ma bardzo dużo pracy przy psach, sama ostatnio u niej kupowałam ksiązki i wszystko było w porządku, to uczciwa osoba, a Twoje zarzuty sa co najmneij za wcześnie przedstawione.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...