Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='megii1']Ja czekam ciągle na swoje kremy....[/QUOTE]

Zajrzyj do skrzynki - może jest tam awizo. Jeśli nie ma, zajrzyj do skrzynki mailowej - tam jest potwierdzenie. Dziękuję za informacje na dwóch wątkach i PW.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kathrby']Zajrzyj do skrzynki - może jest tam awizo. Jeśli nie ma, zajrzyj do skrzynki mailowej - tam jest potwierdzenie. Dziękuję za informacje na dwóch wątkach i PW.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Proszę bardzo ale myślę, ze to ja powinnam od Ciebie otrzymywać informacje jeżeli czekam ponad miesiąc na zakupione rzeczy. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Mam inny problem
[B]dostalam pieniedze
wyslałam przesylk ei wszystko by bylo ok.[/B]...ale po 2 tygodniach wrociła
teraz pisze pv ...i cisza...
prosze o termin ponownej wysyłki i
cisza...
mija miesiac
co ja mam zrobic?
Jeszcze raz prosze blondtipsy odezwij sie
Twoja przesyłka czeka na ponowne wysłanie:)[/QUOTE]

Jeżeli można proszę o usunięcie tego postu (oczywiście za wiedzą i zgodą forumowiczki :-) ).
Właśnie się dowiedziałam w innym wątku,że ludzie się przede mną ostrzegają bo "wiszę" na Czarnych Kwiatkach a sprawa z forumowiczką załatwiona (zapłaciłam za towar,niestety nie odebrałam bo w tym samym czasie miałam kilka aviz do odebrania i jedno najwyraźniej musiałam pominąć).
Sprawa z forumowiczką załatwiona :-)
Niektóre wyrazy pogrubiłam dla "wiadomej" osoby...

Link to comment
Share on other sites

Na stronie-127; post-1270
[SIZE="3"]zgłosiłam [B]megi82 [/B]do wyjaśnienia.[/SIZE]
Niestety nie ma jej na pierwszej stronie na liście.
Bardzo proszę o wpianie na listę tej osoby bo sprawa nie została do tej pory wyjaśniona i w ogóle nie mam od niej żadnego odzewu.
Mam również monity na PW że nie tylko nas tak załatwiła ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']kwestia nieodbranej przesylki to rowniez sprawa wymagajaca wyjasnienia
paczka ktora wraca musi byc ponownie oplacona, nadawca przy zworcie placi za jej powrot
mialam kilka takich przypadkow, bardzo tego nie lubie[/QUOTE]

I nam się to przytrafiło. Książki opłacone, ale już drugi raz do nas wróciły. Blood pisała, żeby wysłać ponownie, że może podać inny adres..
To nie nasza wina, że ktoś nie odbiera, a za wysyłkę trzeba zapłacić... dałam propozycję, aby pokryła koszty tych (dwóch dodatkowych) wysyłek i na razie cisza... no i co robić? Przecież zapłaciła za te książki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker'][B][COLOR=Red]beamicha[/COLOR][/B] pojawiła się na pierwszej stronie do wyjaśnienia i co dalej ? Ona ma w nosie nas wszystkich.podałam jej numer konta i poprosiłam o adres do wysyłki.I co ? i guzik[/QUOTE]
Potwierdzam, u mnie tez cisza i kompletne olanie tematu.

Link to comment
Share on other sites

Beamicha ma problem z netem prosze wszystkie osoby o podanie kont i kwot za bazarki na moje konto pw postaram sie w tym tygodniu wszystko uregulować ta dziewczyna dużo zrobiła na dogo trzeba jej pomóc adres do wysyłki podam na pw osobom które się zgłoszą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdzisiek33']czarodziejko moze i ban ale to dzieki temu wątkowi chcę jej pomóc a nie ją udupić nie o to chodzi biorę wszystko na siebie ona nie ma netu to tak pomagacie modaratorzy[/QUOTE]
To jej udostępnij ten net (bo Ty chyba masz dostęp?) i niech sama sie wypowie... to chyba nie pierwszy raz jak za nią się wypowiadasz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdzisiek33']czarodziejko moze i ban ale to dzieki temu wątkowi chcę jej pomóc a nie ją udupić nie o to chodzi biorę wszystko na siebie ona nie ma netu to tak pomagacie modaratorzy[/QUOTE]

[B][COLOR=darkolivegreen]Moderatorzy są po to, by panował porządek na forum, a w tym konkretnym przypadku - na Bazarku. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkolivegreen]Zdziśku drogi - skoro deklarujesz, że pokrywasz wszelkie roszczenia pokrzywdzonych przez Beamichę, to super. [/COLOR][/B][B][COLOR=darkolivegreen]Pospłacaj, powysyłaj i spraw, aby jej nick zniknął z listy ;)
[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkolivegreen]

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdzisiek33']Beamicha ma problem z netem prosze wszystkie osoby o podanie kont i kwot za bazarki na moje konto pw postaram sie w tym tygodniu wszystko uregulować ta dziewczyna dużo zrobiła na dogo trzeba jej pomóc adres do wysyłki podam na pw osobom które się zgłoszą[/QUOTE]
może teraz ma problem z netem ,więc jej go udostępnij, pojawiała się na wątkach , brała udział w kolejnych bazarkach , w nosie mając niezałatwione wcześniejsze.

Podałam jej mój numer konta na PW.Czekam więc na wpłatę i adres do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Ladymonia0610 [/B][/COLOR][COLOR=black]- 06.04.2010 wpłaciłam za bazerek (kubek)pieniążki + opłata pocztowa wysoka bo 11 zł, paczka priorytetowa. Do dziś nie otrzymałam zakupionego przedmiotu, w profilu użytkownika jest już kilka wpisów informujących o braku wpłat z jej strony oraz braku wysyłki. Zapytałam jakiś czas temu o wysyłkę i dostałam informację, że już dziś będzie wysłane. Od tamtej pory Ladymonia0610 już nie odpowiada ani na pw, ani na wpisy w profilu. Na dogo się pojawia i wie dobrze o wszystkim - była tu dziś o 22. Podaje link do ostatniej strony bazarku, jest tam też wpis innej osoby, która czeka. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182267-Dla-każdego-cos-fajnego.-Bazarek-dla-psów-z-Szydłowca.ZAKOŃCZONY.-ROZLICZAMY!/page12[/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blonditipsy']Jeżeli można proszę o usunięcie tego postu (oczywiście za wiedzą i zgodą forumowiczki :-) ).
Właśnie się dowiedziałam w innym wątku,że ludzie się przede mną ostrzegają bo "wiszę" na Czarnych Kwiatkach a sprawa z forumowiczką załatwiona (zapłaciłam za towar,niestety nie odebrałam bo w tym samym czasie miałam kilka aviz do odebrania i jedno najwyraźniej musiałam pominąć).
Sprawa z forumowiczką załatwiona :-)
Niektóre wyrazy pogrubiłam dla "wiadomej" osoby...[/QUOTE]
Blondi to osoba uczciwa ktora nie odebrała swojej przesyłki
ale poprosila o ponowne wystawienei fantow na sprzedaz
dziekuje i zrobie nowy bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest tyle osób poszkodowanych pozostaje policja, ja z resztą już pisałam 23 maja że to jej grozi jeśli nie ureguluje należności. Moderatorzy mogą jedynie zbanować takiego użytkownika. A to chyba nie będzie satysfakcjonujące rozwiązanie.
Zdzisiek ile czasu potrzebujesz żeby ogarnąć WSZYSTKIE te sprawy? Jak nie ma netu jak się loguje na forum??


Jeśli gdziekolwiek ktoś zobaczy że beamicha licytuje kolejne rzeczy dawajcie znać na takim bazarku żeby nie brać tych ofert na poważnie, bo tym sposobem ta lista się będzie cały czas wydłużać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Na profilu chyba sprawdziłam, że Beamichawczoraj się logowała.
Ale dobrze, wysyłam zaraz namiar do wpłaty do Zdziśka. Zobaczymy. Bazarek dawno zakończony i cisza.[/QUOTE]
Ja wysyalam namiary do [B]Zdziska[/B] i nie dostalam odpowiedzi... poczekam na kase max do poniedzialku.
Druga zalegajaca - [B]madziamn[/B] - tez mi sle pieniadze od 2 tyg i jakos ich nie widze... podobno takie opoznienie, bo ida przez poczte... jak nie bedzie ich w pn, to bedzie wiadomo, ze znow odwleka zaplate...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris'][COLOR=Green][B]Jak wpłacała na poczcie to dostała potwierdzenie, sru na skaner i przesyła na maila. Jak nie chce tego zrobić to znaczy że kłamie. [/B][/COLOR][/QUOTE]


Nie bierzesz tylko pod uwagę, że nie wszyscy maja skaner...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...