Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Wiem,Pianko...:oops: Zgadzam się,moja wina...:oops: Ta dziewczyna napisała mi,że to jej nie pierwszy bazarek,że zawsze się rozlicza...:oops: Że niesłusznie zamknięto bazarek...:oops:
Ba,zaprosiła mnie nawet na kolejne bazarki wystawione przez nią...:oops:
Mam nadzieję,że pieniążki te poszły na psiaki...:oops:
Chciałabym tylko wyczulic innych dogomaniaków,by nie byli tak głupi i naiwni,jak ja...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Wiem,Pianko...:oops: Zgadzam się,moja wina...:oops: Ta dziewczyna napisała mi,że to jej nie pierwszy bazarek,że zawsze się rozlicza...:oops: Że niesłusznie zamknięto bazarek...:oops:
Ba,zaprosiła mnie nawet na kolejne bazarki wystawione przez nią...:oops:
Mam nadzieję,że pieniążki te poszły na psiaki...:oops:
Chciałabym tylko wyczulic innych dogomaniaków,by nie byli tak głupi i naiwni,jak ja...:oops:[/quote]

Wet-siostra, nie jesteś głupia i naiwna... . Jeśli ktoś sam tak nie postępuje, to mu w życiu nie przyjdzie do głowy, że inni mogą... Ja u Dyzi coś kupiłam, ale sama zrezygnowałam z rzeczy i jej wysyłki do mnie, bo bardziej mi zależało, żeby wesprzeć psiaka niż na otrzymaniu tej rzeczy. Pieniądze natomiast chciałam przelać bezpośrednio na nr konta z wątku. Dyzia nie miała nic przeciwko.

Link to comment
Share on other sites

nie chciałam tego robić ale wkurzyłam się i zgłaszam [B]Karilkę na czarną listę. [/B]Wylicytowała u mnie rzeczy na kwotę 45 zł jeszcze w zeszłym roku, napisła PW, że ma kłopoty i zapłaci później i ucichła. po moich pw odezwała się w zeszłym tygodniu i napisała, że ma splot nieszczęść wszelakich w domu - nie będę pisać jakich - i nie ma kasy i co zrobić. odpisałam jej że w takim razie anuluje jej licytację.
A dziś patrze i oczom nie wierzę:
na innym wątku bidulka piszę:
[I]A można jakieś zdjęcia?
Ja bym z chęcią kupiła klatke dużą.
Na psa 70cm w kłębie.
Jaka byłaby cena i czy aktualne? [/I]
I o ile mogę zrozumieć, że ktoś zmienił zdanie i się wycofał, albo nie ma kasy, to kłamstwa nie lubię jak rzadko.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

kasiek klatka byłaby nie dla mnie, nie ja za nią miałabym zapłacić.
Ja niestety nie moge sie nawet z weterynarza wygrzebać, leczacego moje osobiste zwierzaki:oops:.
Klatki poszukuję moja znajoma, która prowadzi Dom tymczasowy.
Powiedziała, że mogłaby wziąć psa na DT ode mnie (w Łodzi znaleziono dobermana i nie wiadomo co z nim zrobić) pod warunkiem, że znajdzie tanio klatke, taką w której mogłaby go w domu zamknąć (ma inne psy i niestety wzajemne reakcje na siebie mogą być różne).

Link to comment
Share on other sites

Karilko ja rozumiem wszystko, ale pewne rzeczy powinny być jasno powiedziane. teraz, mimo iż przyjmuję do wiadomości Twoje wyjaśnienie i współczuję Ci, że masz kłopoty przestałaś być dla mnie osobą wiarygodną. jeżeli postąpiłabyś inaczej - wcześniejszy kontakt, informacja, że masz kłopoty (po tej pierwszej z prośbą o cierpliwość i czekanie na wpłatę) - nie byłabym taka "surowa". wszyscy miewamy różne doły, ale trzeba zachowywać się fair. czekałam bardzo długo zanim coś o Tobie napisałam. wybacz, ale uważałam to za słuszne posunięcie.

Link to comment
Share on other sites

Prawie miesiąc temu zakończył się jeden z moich bazarków, na którym wystawiłam m.in. hulajnogę. Została ona wylicytowana, wysłałam dane do przelewu, dostałam pw z prośbą o zaczekanie przez weekend na wpłatę z powodu zablokowania konta w banku i choroby. Osoba ta nie wpłaciła pieniędzy, nie odpowiedziała na kolejne pw ani na maila, w ogóle od 27 marca nie było jej na dogomani. W poniedziałek minie miesiąc od dnia, w którym zapewniła, że zrobi przelew. Hulajnoga nadal jest u mnie, bo na szczęście nie dostałam adresu do wysyłki i nie wysłałam jej razem z innymi paczkami, choć czasem zdarza mi się nie czekać na wpłatę :oops:
Czy w tej sytuacji mogę anulować tą bazarkową licytację i wystawić nieszczęsną hulajnogę ponownie do licytacji?

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam tylko zawiadomić (uprzejmie), że wyjeżdżam na kilka dni. Poprzelewałam wszystkie zgłoszone mi na PW kwoty, a jeśli coś jeszcze licytowałam i wygrałam i powiadomienie zostanie wysłane dopiero, to proszę się nie indyczyć, zapłacę za tydzień.

Link to comment
Share on other sites

prosze moderatorów o informacje

DALECZEGO zostały skasowane wszystkie moje posty dotyczące zbanowania Cekinki oraz posty innych uzytkowników związane z tym tematem
GDZIE zostały przeniesione
JAKIM prawem zostały one usunięte poprosze o punkt w regulaminie

Link to comment
Share on other sites

Nie będę czekała na odpowiedź na swoje pytanie. Minął miesiąc od ostatniego kontaktu z [B]asiunia[/B], która to zadeklarowała kupno hukajnogi na moim bazarku. Najwidoczniej nie jest zainteresowana wywiązaniem się z tej deklaracji. Unieważaniam więc ta licytację, a hulajnogę wystwaie zaraz na nowym bazarku. Myślę, że nie łamię regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']prosze moderatorów o informacje

DALECZEGO zostały skasowane wszystkie moje posty dotyczące zbanowania Cekinki oraz posty innych uzytkowników związane z tym tematem
GDZIE zostały przeniesione
JAKIM prawem zostały one usunięte poprosze o punkt w regulaminie[/QUOTE]


HALOO czy ktoś mi może w końcu udzielić informacji? czy odpowiadacie tylko na te pytania , na ktore chcecie a reszte udajecie, ze nie widziecie

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam na czarną listę [B][SIZE=2][COLOR=Red]Marta14[/COLOR][/SIZE][/B].
15 kwietnia zakończył się bazarek ( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/obroza-odblaskowa-piekne-anioly-kolczyki-na-telme-do-15-04-godz-20-00-a-134798/[/url] ), na którym Marta14 kupiła kolczyki. 16 kwietnia wysłałam jej PW z danymi do przelewu. 19 kwietnia Marta14 napisała:
[QUOTE]właśnie przesłałam kase daj znać jak dojdzie[/QUOTE]
Odpisałam:
[QUOTE]Jasne, jak dojdzie to dam znać na wątku bazarku. Pamiętaj, żeby przekazać Gisic87 swój adres :smile:. [/QUOTE]
22 kwietnia, ponieważ kasa na konto nie wpłynęła napisałam:
[QUOTE]Witaj,
A pieniądze wysyłałaś przelewem internetowym czy na poczcie? Bo jeszcze nie dotarła...[/QUOTE]
26 kwietnia wysłałam kolejne PW:
[QUOTE]Marto co z wpłatą za kolczyki kupione na bazarku?
Dlaczego nie odpowiedziałaś na moje poprzednie PW?!
Jak mam rozumieć to milczenie?
Jesteś na dogomanii i milczysz.... [/QUOTE]
29 dostałam odpowiedź:
[quote name='Marta14']jeszcze nie doszła kasa????? WOW powinna już być... i to dawno:(:( :-o:-o wyśle jeszcze raz!!![/quote]
Więc odpisałam (tego samego dnia), że kasa nie doszła, że nie rozumiem całej tej sytuacji, że czekam na wpłatę i podałam raz jeszcze dane do przelewu. Przypomniałam też o przekazaniu adresu do wysyłki Gisic87 (nota bene nie otrzymała do dziś...)
4 maja na bazarku, którego sprawa dotyczy napisałam tak: [url]http://www.dogomania.pl/forum/12238059-post91.html[/url]
I zgodnie z zapowiedzią dziś zgłaszam Marta14 na czarną listę, bo wpłata nie wpłynęła do dziś... Wiem, że Marty nie było od 30 kwietnia na dogo, ale ja już nie mam zamiaru czekać na cud... Ta wpłata blokuje nam przelanie kasy na konto fundacji. Niniejszym, poza zgłoszeniem Marty14 na listę, anuluję tą transakcję. Kolczyki pójdą znowu do wystawienia, a ja wreszcie będę mogła przelać pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Zglaszam do wyjasnienia Gabi1983h.

Wylicytowala na naszym bazarku, zakonczonym 11.04.2009 - frisbee
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/zrob-prezent-swiateczny-twojemu-kotu-psu-babcia-sabinka-potrzebuje-pomocy-11-04-a-134677/index5.html[/url]

Do tej pory nie wplacila pieniazkow i nie wyslala mi tez zadnej wiadomosci, ze rezygnuje lub podobnej. Frisbee dostaly nasze psiaki, ale to nieladnie sobie zarty z naszych psiakow stroic.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

a ja chce zglosic uzytkowniczke GreenEvil (z Zielonki). bazar skonczyl sie wieki temu, pieniadze przelalam, a ona ani mysli o wysylce rzeczy. ignoruje privy itd.

sek w tym, ze bazarek byl na miau (ale tam napisalam na podobnym watku i zero reakcji ze strony moderatorow), ale na dogo osoba ta rowniez funkcjonuje.

co z tym zrobic? najchetniej poszlabym na policje, ale 16zl to dla nich zadna kwota. dla mnie to juz cos, a poza tym trzeba jej utrzec nosa, za to zuchwale zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...