Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='fona']
aisak102...[/quote]

Ode mnie aisak102 też wylicytowała naszyjnik - ale przestała bywać na dogo jeszcze podczas trwania aukcji, którą u mnie wygrała - natomiast myślę, że musiało coś poważnego się stać, ponieważ ona zawsze bardzo szybko wpłacała (przynajmniej do mnie) pieniądze za przedmioty i był bardzo dobry kontakt.

Co do nie dostarczania awiz przez pocztę, to u mnie jest to poważny problem, często po prostu chodzę na pocztę i pytam, czy czegoś do mnie nie ma, bo awiza, jeżeli w ogóle się pojawiają, to po przynajmniej tygodniu od jej "dojścia" na pocztę :roll: Więc takie sytuacje to nie zawsze problem kupującego ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Anecioreczek....:shake:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]nie mam żadnej wiadomości od Ciebie...towar wysłany a pieniążków na końcie nie ma... /15 zł z wysyłką za płyty/[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Prosze o sprawdzenie i dopisanie do listy wyjaśnień....[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna60'][FONT=Arial Black][COLOR=blue]Przepraszam, czemu nie ma na pierwszej stronie przypomnienia o wpłacie od Anecioreczek....[/COLOR][/FONT][/quote]

w środe wpłaca dłuznik...niestety bardzo przykra sprawa wynikła dla niego i nie był w stanie uregulowac opłaty...

z gory przepraszam...

ale czarna60 napisałaś mi tylko raz wiadomosc...a na dogomanii mnie czesto niema.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']w środe wpłaca dłuznik...niestety bardzo przykra sprawa wynikła dla niego i nie był w stanie uregulowac opłaty...

z gory przepraszam...

ale czarna60 napisałaś mi tylko raz wiadomosc...a na dogomanii mnie czesto niema.[/quote]
[COLOR=blue]Cioteczko pisałam 3 priv , póżniej mnie nie było przez tydzień, więc tutaj napisałam ...tylko o przypomnieniu....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja piszę w sprawie użytkownika [B]Marta i Wika[/B].
Wygrałam bazarek, wpłaciłam pieniądze na podane konto i .. no właśnie nic. Książki nie dostałam. Napisałam o tym na wątku - odpowiedź, że zostało wysłane. Poprosiłam o interwencję na Poczcie - cisza.
Napisałam priva - odpowiedź znów, że przesyłka poszła, więc znów poprosiłam o dowód nadania i interwencję na PP - cisza. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ani słowa wyjasnienia. Co dalej mam robić? :(

Link to comment
Share on other sites

Marta, dzięki za odzew. Napisałaś mi, że brat wysyłał i nie wiesz czy aby na pewno to zrobił. Potem nie pisałaś już nic.
Tu nie chodzi o pieniądze. Jeżeli książka nie dojdzie to trudno, kasy do zwrotu nie chcę, bo nie o to tu chodzi. Szkoda, żeby taką fajną książkę poczcie podarować ..

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie wysyłałam tego listu osobiście, ale na pewno był wysłany. Na ostatnią wiadomość nie odpisywałam Ci, Basiu, bo czekałam na potwierdzenie, czy przesyłka na pewno nie zawieruszyła się gdzieś u brata, czy np. nie ma jej gdzieś w torbie. Nie zawieruszyła się, była wysłana.

Mam nadzieję, że dojdzie! Poczekajmy jeszcze kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Bazarek wystawiła Lorien...kupiłam u niej obróżki....prawie po tygodniu od zakończenia aukcji. otrzymałam konto wpłaciłam w tym samym dniu/podałam skan wpłaty/ i prosiłam o pilną wysyłkę tych obróżek. Dzisiaj od samego rana piszę na gg na priv i aukcji o odezwanie sie ...cisza...[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Nie mam jak sie skontaktować...może ktos ma kontakt z nią.....[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]A obrózki bardzo mi są potrzebne. Sprawa [COLOR=red]Bardzo pilna....[/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta i Wika']Niestety nie wysyłałam tego listu osobiście, ale na pewno był wysłany. Na ostatnią wiadomość nie odpisywałam Ci, Basiu, bo czekałam na potwierdzenie, czy przesyłka na pewno nie zawieruszyła się gdzieś u brata, czy np. nie ma jej gdzieś w torbie. Nie zawieruszyła się, była wysłana.

Mam nadzieję, że dojdzie! Poczekajmy jeszcze kilka dni.[/quote]

Alarm odwołany! Wczoraj przyszła przesyłka. Na stemplu pocztowym widnieje data 10.10.07 :roll: a więc dwa dni wcześniej niż napisany został zacytowany powyżej post...

Link to comment
Share on other sites

Proszę o umieszczenie na liście do wyjaśnienia osób, które kupowały na moich aukcjach na psiaki asif1:
Anecioreczka (kolczyki z gwiazdą) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85106[/URL]
Elkisz (płyta i breloczek) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85111[/URL]
Do obydwu osób wysyłałam maila z danymi do przelewu, a następnie maile przypominające - na oba zero odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś może kontakt z Usia? wygrała u mnie bazarek za kwotę 40zł.Na PW mi napisała że pieniążki wyśle po 15 czyli miała wysłać w zeszłym tygodniu wysłałam jej 2 PW ale nic.Nie nalegałam z zapłatą chciałam się tylko dowiedzieć kiedy mogę się spodziewać pieniążków i prosiłam o adres bo rzeczy już zapakowane w paczkę a tu cisza:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie myślałam że będę musiała korzystać z tej formy ale nie mam wyjścia. Jest mi strasznie przykro ale tym razem niż pozostali to ja wpłaciłam pieniążki a nie otrzymałam towaru od Diany&Rity. Pisałam do niej na PW ale nie mam odpowiedzi. Wziełam pod uwagę naszą pocztę ale towary z innych późniejszych licytacji już dawno do mnie dotarły a ta jeszcze nie. Więc Diana&Rita jeśli będziesz na tej stronie prosze odezwij się i wytłumacz co się stało. Wiem też że nie tylko ja czekam na towar.
Swoją drogę to bardzo przykre:sad:, mam nadzieje że chociaż pieniądze trafiły na zbożny cel.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaległą wpłatę od Elkisz - ale pieniądze dotarły, gdy przedmioty wróciły na aukcje. Próbowałam się z nią skontaktować, aby ustalić, co zrobić z kasą (oddać jej czy przekazać na psy) - natomiast od dłuższego czasu nie ma jej na dogo, a maila wysłać nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']Proszę o umieszczenie na liście do wyjaśnienia osób, które kupowały na moich aukcjach na psiaki asif1:
Anecioreczka (kolczyki z gwiazdą) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85106[/URL]
Elkisz (płyta i breloczek) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85111[/URL]
Do obydwu osób wysyłałam maila z danymi do przelewu, a następnie maile przypominające - na oba zero odzewu.[/quote]

aaa....[B]ANECIORECZEK[/B] i u mnie licytowała i to byłoby na tyle, zero kontaktu, zero wpłaty

do czarnej listy chcialabym tez dopisac osobe o niku [B]LIZKA[/B] - dawno bo dawno to było, ale wolę przestrzec.......wysłałam do tej osoby książkę, ktora wrocila do mnie po jakims czasie, musiałam zaplacic za przesyłkę rzecz jasna raz jeszcze.......na pw osoba ta napisala mi ze zadnego awizo nie było. Poprosilam wiec o wplate za przesylke raz jeszcze, ale oczywiscie sie nie doczekałam....ani na kase za ksiazke ani na kase za przesyłki .....

i jeszcze jedna....świeża sprawa....[B]BAFFI2 [/B]- nie zapłaciła za 2 przedmioty z mojego bazarku, nie odpowiada na liczne pw........
sama robi bazarki na psy i nie rozumiem zupełnie jej postępowania :shake:
dobrze byłoby sprawdzić czy rzeczywiscie dochody z jej bazarkow zasilają psy w potrzebie - bo jak ktos jest nieuczciwy w jedną stronę to może być nieuczciwy i w drugą......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']
i jeszcze jedna....świeża sprawa....[B]BAFFI2 [/B]- nie zapłaciła za 2 przedmioty z mojego bazarku, nie odpowiada na liczne pw........
sama robi bazarki na psy i nie rozumiem zupełnie jej postępowania :shake:
dobrze byłoby sprawdzić czy rzeczywiscie dochody z jej bazarkow zasilają psy w potrzebie - bo jak ktos jest nieuczciwy w jedną stronę to może być nieuczciwy i w drugą......[/quote]
Na każde PW Ci odpisałam! Może poprostu zapomniałaś, bo na jedno na które Ci odpowiedziałam, po kilku dniach pisałaś ponownie!
Miałyśmy się umówić na odbiór, i czekałam z wpłatą, żeby wiedzieć czy w końcu płacić za przesyłke, czy nie! O tym też zapomniałaś?
I powiedz mi jak to mogłoby być możliwe że pieniądze z moich bazarków nie zasilają psów w potrzebie, skoro [B]kupujący nie wpłacają na moje konto, tylko od razu na fundację!?
Żeby oskarżać trzeba mieć dowody, a nie błędne podejrzenia:shake:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...