Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zgłaszam użytkowniczkę Negra & Anna

 

Na bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/333809-zakonczony-rozliczamybazarek-dla-marcela-i-argo-do-18112015r-godz-2000/page-4

 

wylicytowała fanty na kwotę 55 zł.

Fanty zostały do niej wysłane....a pieniędzy oraz odpowiedzi na dwa pw (21.11. i 01.12.) nie ma :( choć loguje się na dogo (np. dziś 07.12.2015r o 22:00)

 

Bazarek skończył się 18.11.2015

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam użytkowniczkę Negra & Anna

 

Na bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/333809-zakonczony-rozliczamybazarek-dla-marcela-i-argo-do-18112015r-godz-2000/page-4

 

wylicytowała fanty na kwotę 55 zł.

Fanty zostały do niej wysłane....a pieniędzy oraz odpowiedzi na dwa pw (21.11. i 01.12.) nie ma :( choć loguje się na dogo (np. dziś 07.12.2015r o 22:00)

 

Bazarek skończył się 18.11.2015

u mnie wielokrotnie licytowała na bazarkach i zawsze się wywiązywała

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam użytkowniczkę Negra & Anna

 

Na bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/333809-zakonczony-rozliczamybazarek-dla-marcela-i-argo-do-18112015r-godz-2000/page-4

 

wylicytowała fanty na kwotę 55 zł.

Fanty zostały do niej wysłane....a pieniędzy oraz odpowiedzi na dwa pw (21.11. i 01.12.) nie ma :( choć loguje się na dogo (np. dziś 07.12.2015r o 22:00)

 

Bazarek skończył się 18.11.2015

 

 

Już nieaktualne :)  Negra&&Anna uregulowała należność :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

podszewka lub spódnica albo rajstopy zawierają nylon,który się elektryzuje z zetknięciu z innym materiałem!Przyda Ci się druciany wieszak.Przeciągnij nim(jak żelazkiem) po lewej stronie spódnicy i podszewki.W tej sposób zneutralizujesz ,,wyładowania,,elektrostatyczne miedzy włóknami w tkaninach.

Link to comment
Share on other sites

podszewka lub spódnica albo rajstopy zawierają nylon,który się elektryzuje z zetknięciu z innym materiałem!Przyda Ci się druciany wieszak.Przeciągnij nim(jak żelazkiem) po lewej stronie spódnicy i podszewki.W tej sposób zneutralizujesz ,,wyładowania,,elektrostatyczne miedzy włóknami w tkaninach.

Dzięki  :)

Chodzi o bluzkę bez podszewki, lepi się do mnie  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
20 godzin temu, Olka1912 napisał:

nie wiem dlaczego nie przychodzą mi powiadomienia na pocztę,nie zawsze pamiętam o dogo :( przelew zrobiłam i przeprosiłam za zwłokę :(

Potwierdzam, sytuacja została wyjaśniona, jeszcze tylko zaktualizuję na wątku bazarkowym. Dziękuję@

Link to comment
Share on other sites

ja również zgłaszam irysek. Kupowała tutaj,bazarek skończył się prawie miesiąc temu!:

 

 

Prośba o odgruzowanie skrzynki kilkakrotna-zignorowana,wpisy w profilu także. Dodatkowo po kolejnym otrzymałam odpowiedź,że pieniądze za zakupy "już dawno przelałam". Kłamstwo. Do dziś nie dotarły na moje konto. 

Irysek wczoraj o godz.15.55 logowała się do portalu.

Bazarku nie robię dla własnej przyjemności,ani zysków,ale żeby wyżywić bezdomne koty,żyjące obecnie na śniegu,na wysypisku śmieci,w śmietniku,w piwnicach,w ekstremalnych warunkach. Mam olbrzymie debety na koncie, ledwo ciułam na karmę,także bazarkami. Dokarmiam bezdomne,bezpłatnie tymczasuję+ mam swoje zwierzęta.Nie mam ani czasu ,ani ochoty na ściganie kogoś i użeranie się za kilka zł. 

Anuluję sprzedaż iryska,rozliczam bez kwoty za Jej zakupy.

Nie ma przymusu zakupów na moich bazarkach.Iryska proszę na przyszłość o nie licytowanie na nich.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12.01. irysek utrzymywała,że "już dawno przelała pieniądze". Faktycznie dokonała wpłaty dopiero po moich komentarzach w Jej profilu tj. 15.01. (na moje konto wpłynęły 18.01.). Wysyłam dziś fanty na adres z przelewu.

Prośbę do iryska, o nielicytowanie w przyszłości na moich bazarkach, podtrzymuję. Straciłam miesiąc czasu na walkę o 9zł (bazarek zakończył się 21.12.)-nie zamierzam tego powtarzać w przyszłości. Te kilka złotych nie są warte ani mojego straconego czasu,ani nerwów i w żaden sposób nie poprawiły losu bezdomnych kotów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zgłaszam użytkowniczkę wishina, wylicytowała na moim bazarku (zakończonym 18.01) fanty, po zakończonym bazarku wysłałam do niej PW z rozliczenie, w sumie były to trzy wiadomości w ciągu około trzech tygodni, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, w tym również z informacją o rezygnacji z zakupów, gdybym otrzymała takie info nie byłoby sprawy, ale nastała cisza, wishina logowała się ostatnio w środę 10.02 pisząc posta o tym, że chce sprzedać jakieś tabletki na odrobaczenie. Ja oczywiście nie otrzymałam żadnej wiadomości z wyjaśnieniem. Po prostu zupełna ignorancja. Nie chodzi już nawet o te 10 zł, choć jak się zbiera na psy w potrzebie każdy grosz się liczy, chodzi o brak szacunku do osób robiących bazarki nie dla własnego zysku tylko, aby pomóc zwierzętom. Chodzi o to, że ktoś stracił czas na wyliczenie kosztów wysyłki i zapakowanie fantów (koleżanka pomagała mi grzecznościowo w organizacji bazarku), ja straciłam czas na rozliczenie tych zakupów i wysyłanie PW, co na dogo nie zawsze jest takie bezproblemowe. Owszem w regulaminie mojego bazarku jest napisane, że jeśli nie otrzymam wpłaty, anuluję licytację, i tak też zrobiłam, ale jeśli ktoś bierze udział w bazarku dla zabawy, bo co go kosztuje napisanie posta, a potem milczy, to niech nie myśli, że to jest akceptowane. Dlatego piszę tutaj. Po prostu na przyszłość proszę, aby wishina nie brała udziału w moich bazarkach. Dziękuję.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Godzinę temu, Istar19 napisał:

Ma może ktoś kontakt, inny niż dogo z cioteczkami asl oraz slawi?

zakupiły fanty na moim bazarku - zakończonym 21 marca, 22 marca poszło pw, dziś poszło drugie - ale niestety cioteczek nie ma na dogo ostatnio :( nie wiem, czy to przez jakiś problem z logowaniem, czy inny przypadek.

Nie wiem czy czekać jeszcze , czy rozliczyć bazarek bez dwóch wpłat.

obie ciocie kupowały u mnie na bazakach i zawsze wszystko było w porządku :) Istar kochana poczekaj jeszcze chwileczkę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czy wie ktoś może co dzieje się z mama_Alfika?

brałam udział w 4 bazarkach

 

minęło już kilka miesięcy a ja do dziś nie otrzymałam zamówionych przedmiotów

za lawendowy zapłaciłam, jeśli chodzi o pozostałe zamówiłam specjalnie tkaniny na innych bazarkach, zostały one wysłane bezpośrednio do mamy_Alfika, posłałam też z domu własne materiały.. od zapytania przedświątecznego (przed Bożym Narodzeniem czyli ponad 5 miesięcy temu) czy chcę otrzymać poszewki czy wolę poczekać na całość zamówienia cisza

próbowałam wysłać wiadomość do cioci Alfikowej ale niestety nie mogę, a bazarki są w zakończonych więc nie miałam pomysłu gdzie pisać bo tam pewnie nikt nie zagląda.. nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć bo wcześniej wielokrotnie zamawiałam różne fanty u niej i zawsze było wszystko ok, może jest chora?

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, edyseja napisał:

czy wie ktoś może co dzieje się z mama_Alfika?

brałam udział w 4 bazarkach

 

minęło już kilka miesięcy a ja do dziś nie otrzymałam zamówionych przedmiotów

za lawendowy zapłaciłam, jeśli chodzi o pozostałe zamówiłam specjalnie tkaniny na innych bazarkach, zostały one wysłane bezpośrednio do mamy_Alfika, posłałam też z domu własne materiały.. od zapytania przedświątecznego (przed Bożym Narodzeniem czyli ponad 5 miesięcy temu) czy chcę otrzymać poszewki czy wolę poczekać na całość zamówienia cisza

próbowałam wysłać wiadomość do cioci Alfikowej ale niestety nie mogę, a bazarki są w zakończonych więc nie miałam pomysłu gdzie pisać bo tam pewnie nikt nie zagląda.. nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć bo wcześniej wielokrotnie zamawiałam różne fanty u niej i zawsze było wszystko ok, może jest chora?

ostatni raz na dogo logowała się 17 kwietnia,na moich bazarkach zawsze na czas wpłacała,może coś się stało?

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy beneficjenci bazarków dostali kasę w grudniu i styczniu. Za nieopłacone fanty założyłam swoje pieniądze. Potem rzeczywiście dość poważnie rozłożyła mnie grypa grypa i powikłania.

Wysłałam wiadomość do edyseja na maila, przez który się zawsze kontaktowałyśmy. Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...