Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

grazia68 przyjęła rok temu ode mnie pieniądze za ogłoszenia. Do chwili obecnej nie wykonała ich. Zniknęła z forum. Nie pisze. Pieniędzy nie zwróciła.

 

http://www.dogomania.com/forum/user/55943-grazia68/

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/138423-zakończony-expresssowy-bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-gratis/page-6#entry15870307

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Brak kontaktu w związku z bazarkiem:
http://www.dogomania.com/forum/topic/148017-urocze-kubeczki-na-kotki-i-pieseczki-na-fundacj%C4%99-sos-dla-zwierz%C4%85t-do-15viii/?p=16352456

W imieniu sosiczki napisała do mnie amikat z danymi do przelewu. Przelałam 11.08. (55zł z kosztami wysyłki), od tego czasu brak kontaktu. Wysłałam PW 23.08, widnieje mi jak byk, że amikat odczytała wczoraj o 19tej, ale zero jakiegokolwiek odzewu na moje pytanie czy przesyłka została w ogóle wysłana...

Czy ktoś może mi pomóc to wyjaśnić? Odechciewa się bazarkowania...

Link to comment
Share on other sites

Witam!

sosiczka ma problem z zalogowaniem się gdyż nie potrafi odyszkać hasła, stąd wynikła pomyłka w adresie i kubeczki wrociły, zostały wysłane ponownie poleconym, proszę o informację jak tylko dojdą.

Bardzo przepraszam za zwłokę i informację jak możemy się zrekompensować ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mógł być spakowany ubity, bo jest to jedyny kubek z takim wzorem, a widać go na zdjęciu wcześniej (na bazarku) i pakowałam go osobiście, nikt z nas nie jest upośledzony :D, żeby pakować uszkodzone rzeczy.
Proszę o numer konta na który zwrócić pieniądze.
 
Użytkowniczka nachwile również kupowała kiedyś u mnie rzeczy i wie, że problemu nie było
Nie potrafię odzyskać dostępu do swojego konta na dogomanii i nie potrafię rozliczyć bazarku, z opóźnieniem, ale wysłałam rzeczy.
Wszystkie kubki były poowijane gazetami, zawsze starałam się, żeby moje bazarki były rzetelne, a rzeczy dotarły bezpiecznie, w przypadku szklanych rzeczy nie mam za dużego doświadczenia.
 
Nie będę się sadzić z pocztą o kubek za kilkanascie złotych, ale rozumiem, że nadaje się on tylko do kosza więc zwrócę za niego pieniądze.
Nie wiem też, dlaczego posądzasz mnie o to, ze celowo spakowałabym taki kubek, nie miałabym w tym intencji, ani interesu, gdyby tak było, zapytałabym czy podmienić go na inny wzór, lub oddałabym od razu pieniądze.
 
Jedyny egzemplarz z takim wzorem:
Zdj%2525C4%252599cie0304.jpg
 
Piszę z konta amikat za jej użyczeniem bo pisałam do moderatora i nie wiem do kogo jeszcze mam pisać, nie potrafię odzyskać hasła do konta.
Tak czy siak bardzo przepraszam przede wszystkim za opóźnienie w wysyłce.
 
sosiczka
Sylwia Stańczyk
Link to comment
Share on other sites

no niestety nasza poczta jak i kurierzy nie zawsze sa delikatni-przekonałam się nie pierwszy raz mimo iz produkt był zapakowany dośc dobrze dodatkowo owiniety kulkami z papieru-oczywiście nie mam na mysli kubka od sosiczki.nachwilę poszukaj części ułamanej-to niewielki element mógł sie "schować"pod kawałkiem opkaówki

Link to comment
Share on other sites

Cóż - nie chodzi mi o zwrot pieniędzy - niech idą na psiaki... 3 kubki pozostałe są OK... wiem też, że kupowałam już u sosiczki, może coś się stało/upadło przy przepakowywaniu, bo początkowo paczka poszła pod inny adres.

Generalnie przyjmijmy, że 3 "sprawne" kubki, które do mnie dotarły wystarczą za całą transakcję - sprawę uważam za zamkniętą :)

Proszę o usunięcie sosiczki z czarnej listy, gdyż paczka ostatecznie dotarła :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy ktoś ma jakiś kontakt z anyszka?

26.08 kupiła fanty na moim bazarku. Odczytała moje PW z kontem, podała adres do wysyłki.

Do dzisiaj nie mam od niej żadnej wiadomości ani wpłaty.

Ostatni raz logowała się na Dogo 13.09.

Fanty wysłałam - ale to już moja wina ;)

 

Jeżeli ktoś z Was ma kontakt z anyszka, to proszę o pmoc.

Chcę rozliczyć bazarek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

zgłaszam tygrysiczkę bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/148570-4-edycja-bazarek-z-dietami-i-zio%C5%82ami-na-ad%C4%99-do-10-wrze%C5%9Bnia-g22/
do dnia dzisiejszego nie dostałam paczki
1.10.2015 r. zapłaciłam 115 zł czyli nie tak mało
tygrysiczka nie odpowiada na bazarku
chyba nie tylko ja nie dostałam przesyłki


Ja również nie otrzymałam jeszcze przesyłki z bazarku zakończonego 4.IX...
Link to comment
Share on other sites

Ja również nie otrzymałam jeszcze przesyłki z bazarku zakończonego 4.IX...

 

Kuffa ja robię bazarki od jakiś 6 lat i nie wyobrażam sobie,żeby ktoś u mnie coś kupił i żebym nie wysłała jakiejś paczki,jak tak w ogóle można okradać bezdomne zwierzaki :( Że takie ścierwa żyją na tym świecie :( Sorry ,ale inaczej tego nazwać nie mogę,by się dorabiać kosztem bezdomniaków :(

Link to comment
Share on other sites

Kuffa ja robię bazarki od jakiś 6 lat i nie wyobrażam sobie,żeby ktoś u mnie coś kupił i żebym nie wysłała jakiejś paczki,jak tak w ogóle można okradać bezdomne zwierzaki :( Że takie ścierwa żyją na tym świecie :( Sorry ,ale inaczej tego nazwać nie mogę,by się dorabiać kosztem bezdomniaków :(

 

Uch... Naprawdę sobie nie wyobrażasz? A ja z łatwością. Wystarczy, że Cię samochód rozjedzie w drodze na pocztę ;) Paręnaście innych mniej drastycznych przypadków też jestem sobie w stanie szybciutko wyobrazić.

Nie znam Tygrysiczki i nie nie zamierzam jej ani nikogo innego bronić. Muszę sobie tylko zapamiętać, żeby omijać Twoje bazarki - w końcu jako kupującej też może mi się coś przytrafić zanim się rozliczę (tak, może, bo sama nie jestem idealna i nie żyję w idealnym świecie) i potem o mnie będzie tu stało... no, wiadomo co. ;)

Link to comment
Share on other sites

Uch... Naprawdę sobie nie wyobrażasz? A ja z łatwością. Wystarczy, że Cię samochód rozjedzie w drodze na pocztę ;) Paręnaście innych mniej drastycznych przypadków też jestem sobie w stanie szybciutko wyobrazić.

Nie znam Tygrysiczki i nie nie zamierzam jej ani nikogo innego bronić. Muszę sobie tylko zapamiętać, żeby omijać Twoje bazarki - w końcu jako kupującej też może mi się coś przytrafić zanim się rozliczę (tak, może, bo sama nie jestem idealna i nie żyję w idealnym świecie) i potem o mnie będzie tu stało... no, wiadomo co. ;)

 

Nie napisałam tu o Tygrysiczce,bo nie mam żadnych dowodów na to,że ona oszukała.Niestety nie raz już zdarzyło się tu na dogo,że ktoś zrobił bazarek na jakieś zwierzaki i pieniądze nigdy do nich nie trafiły,a osoba robiąca bazarek nagle z dogo znikała,to o tych osobach pisałam,że złodzieje,nic więcej.

 

Widocznie nigdy nie zdarzyło ci się,żebyś zapłaciła dużą kasę za paczkę i jej nie otrzymała,mi się zdarzyło,wiem,że nic tej osobie się nie stało,że to po prostu złodziejskie nasienie było.Jesteś od roku na dogo,ja od 6 lat,dużo więcej widziałam od ciebie,mam nadzieję,że ty nigdy się nie natniesz i nie zmienisz zdania.

Nigdy nikogo nie zmuszałam do zakupów na moich bazarkach,więc nie zmuszę i ciebie,jeżeli nie chcesz to nie kupuj.Jako człowiek,któremu też może i mi się coś stać napiszę tylko,że tak jak każda z dogomaniaczek,ja też mam tu znajomych i gdyby naprawdę coś poważnego się wydarzyło to jedna z moich znajomych na pewno by tu dała znać innym,nie prowadzę tozu sama i nie ja jedyna jestem wolontariuszką w stowarzyszeniu na które robię bazarki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...