Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Uwaga na uzytkownika moniasz, oszust!!

Ja także potwierdzam, niestety też dałam się nabrać moniasz :(.

 

Pisałam, że poszukuję książki, odezwała się, że ma. Tak mi zależało na tej książce, że nie sprawdziłam jej profilu. Dałam się nabrać, jak widzę, na 20 zł :madgo:

Mam na PW jej adres i numer konta gdyby ktoś chciał porównać.

Link to comment
Share on other sites

Laski, zgłoście na policję, odechce się, jak ją po komisariatach trochę pociągają ...

ja to zglaszam, juz staralam sie porownac wszystkie dane tego uzytkownika z dziewczynami, ktore ta osoba oszukala. Konto wszystkim podawal to samo, ale dane inne. Jednak po numerze konta da rade znalezc te osobe. Pismo juz prawie napisalam, w poniedzialek ide na policje zlozyc zawiadomienie o przestepstwie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ja to zglaszam, juz staralam sie porownac wszystkie dane tego uzytkownika z dziewczynami, ktore ta osoba oszukala. Konto wszystkim podawal to samo, ale dane inne. Jednak po numerze konta da rade znalezc te osobe. Pismo juz prawie napisalam, w poniedzialek ide na policje zlozyc zawiadomienie o przestepstwie.

 

Ile osób nabrała?

Link to comment
Share on other sites

 

Od 2 tyg, bezskutecznie czekam na dane do wysyłki i wpłatę lub na jakąś wiadomość,od: dominikabenkert.

Wylicytowała kurtkę na moim bazarku - wysłalam 3 pv, wpisałam wiadomość na profilu i wciaż cisza, a na forum jest obecna.

 

 

Tolu jestem pewna że sytuacja się wyjaśni i psiaki dostaną swoje pieniążki. Dominika jest naprawdę bardzo bardzo solidna. Wyślij jej proszę jeszcze raz PW. Na pewno się odezwie.

Link to comment
Share on other sites

Tolu jestem pewna że sytuacja się wyjaśni i psiaki dostaną swoje pieniążki. Dominika jest naprawdę bardzo bardzo solidna. Wyślij jej proszę jeszcze raz PW. Na pewno się odezwie.

No niestety dominikabenkert. nie skontaktowała się i nie wpłaciła. Zamknęłam więc bazarek bez tej jednej wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam kasia8579 ,nie zapłaciła za ten bazarek:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143594-zako%C5%84czony-bazarek-z-fantami-tozowymipsimi-i-kocimi-na-toz-police-do-20112014/page-20

 

Zakupy jej anulowałam,a bazarek rozliczyłam bez jej wpłaty.Znalazłam też wiadomość,że na bazarku taks nie zapłaciła i nie odezwała się po licytacji :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...