Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]zgłaszam anabell1979 , zauważyłam, że robi dużo zakupów na innych bazarkach, ale nie płaci za fanty. Brak odpowiedzi na pw, mimo logowania.

[/COLOR][/SIZE]
[/B][/QUOTE]

[quote name='Malgoska']też u mnie kupiła; wysłałam juz dwa pw i nic; czyli nie ma co liczyć na wpłatę.....[/QUOTE]

[quote name='bela51']U mnie tez kupowala anabell1979. Kwota za zakupy była spora, ale wpłata została dokonana. Za to nie mogłam doczekac sie potwierdzenia odbioru fantow. Musiałam kilkakrotnie o to prosic.
Nie chce jej bronic, ale wydaje mi sie, ze kupuje bardzo duzo i sie gubi chyba w tych zakupach.:shake:[/QUOTE]

[quote name='asl']Nie wiem czy dobrze pamiętam ale z miesiąc temu Anabell1979 kupiła u mnie ubrania za 100 zł i przelała całą należność chyba w ciągu tygodnia. Nie pisałyśmy zbyt wiele. Wysłalam pw z nr konta i potem pieniążki przyszły więc może ureguluje należności[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']oby
chciałabym aby psiak nic nie stracił[/QUOTE]

[quote name='malvaaa']u mnie również anabell1979 kupowała fanty za dość duże kwoty i wszystko było ok[/QUOTE]

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']może wtedy było ok:p
z tego co się orientuję, to na wpłaty od anabell1979 czekają malgoska, dreag i Lucyna[/QUOTE]


u mnie anabelle1979 się rozliczyła
paczuszka już wysłana

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dreag']Widzę, że [B]anabell1979[/B] się tu odezwała, a miałam właśnie ją dodać, bo kupiła buty za 150zł (bazarek zakończony 12 czerwca) i sytuacja standardowa jak pisały inne osoby - zero kontaktu :(. Czyli jeszcze liczę na cud wpłaty, bo psiak bardzo potrzebuje pieniążków.[/QUOTE]\

Poszło 150 zł:)

Link to comment
Share on other sites

Czy ma ktoś informacje o wtatarze?
Brała udział w naszym bazarku, który się skończył 30.06. Najpierw miała zapchaną skrzynkę, w końcu 7.07 udało mi się wysłać PW z rozliczeniem. Teraz znowu jej nie ma forum (skrzynka zapchana). Bazarek skończył się ponad 10 dni temu i nie wiem co robić, czekać, czy anulować zakup. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esza']Czy ma ktoś informacje o wtatarze?
Brała udział w naszym bazarku, który się skończył 30.06. Najpierw miała zapchaną skrzynkę, w końcu 7.07 udało mi się wysłać PW z rozliczeniem. Teraz znowu jej nie ma forum (skrzynka zapchana). Bazarek skończył się ponad 10 dni temu i nie wiem co robić, czekać, czy anulować zakup. :cool3:[/QUOTE]Może na urlop wyjechała?
Może na FB bywa czasem, podam Ci na PW namiar

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]zgłaszam anabell1979 , zauważyłam, że robi dużo zakupów na innych bazarkach, ale nie płaci za fanty. Brak odpowiedzi na pw, mimo logowania.

Nieaktualne
anabell1979 się rozliczyła:lol:

[/COLOR][/SIZE][/B]]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esza']Czy ma ktoś informacje o wtatarze?
Brała udział w naszym bazarku, który się skończył 30.06. Najpierw miała zapchaną skrzynkę, w końcu 7.07 udało mi się wysłać PW z rozliczeniem. Teraz znowu jej nie ma forum (skrzynka zapchana). Bazarek skończył się ponad 10 dni temu i nie wiem co robić, czekać, czy anulować zakup. :cool3:[/QUOTE]

U mnie też zalega. Po wysłaniu pw logowała się na dogo i dalej nic :shake:
Czy uregulowała już należność?

[quote name='Nikaragua']Może na urlop wyjechała?
Może na FB bywa czasem, podam Ci na PW namiar[/QUOTE]

Mogę poprosić o ten namiar :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]przepraszam ale jestem na urlopie i mam ogromne problemy z internetem. Nigdy tak nie było. na FB wchodzę dobrze przez komórkę , a na Dogo nie potrafię się zalogować przez komórkę.Teraz piszę już od 15 min i cały czas mnie wywala.
Jeszcze raz przepraszam , wieczorem będę w Krakowie, robię przelewy a skrzynka odblokowana.
Buziaki
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam Isadora7 i irysek, bazarek zakończył się 21.06 do dnia dzisiejszego nie zostało uregulowane za fanty. Przypomnienia wysłane - odpowiedz [COLOR=#ff0000]Dziś przeleje [/COLOR] [COLOR=#000000]tylko to dziś do dnia dzisiejszego trwa.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Zgłaszam Isadora7 i irysek, bazarek zakończył się 21.06 do dnia dzisiejszego nie zostało uregulowane za fanty. Przypomnienia wysłane - odpowiedz [COLOR=#ff0000]Dziś przeleje [/COLOR] [COLOR=#000000]tylko to dziś do dnia dzisiejszego trwa.[/COLOR][/QUOTE]

Odpisałam na priva szczegóły nie byłam kilka dni na dogo, pracodawca nie przelał kasy w terminie, zlecenie było złożone (jestem od kilku meisiecy bez pracy utrzymuję sie pracy dodatkowej a z płatnościami bywa różnie).

Jednocześnie proszę osoby u których zapłaciłam i cisza znacznie dłużej niż od czerwca. Te osoby wiedzą. Znają do mnie kontakt. Nie mam czasu pisać terazm poczekam tydzień. Czekam na wykonanie tego co zapłaciłam ( z nawiązka jak zwykle zresztą)

Link to comment
Share on other sites

8 czerwca wysłałam do[COLOR=#ff0000][B] szanelka[/B][/COLOR] PW po zakończonym bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253471[/url]
Zrezygnowała z fantu (bo przesyłka za droga i się nie opłaca) przekazując go do dalszej licytacji i obiecała zapłacić. Mim o przypominajek wpłaty nie było. Bazar rozliczyłam bez tych 7zł. Ale niesmak pozostał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']a ja teraz z innej beczki ...czekam na wpłate juz 11 dni od zamkniecia bazarku..;( co mam zrobić? ktos podpowie?[/QUOTE]

Możesz jak najbardziej przekazać fant do dalszej licytacji i rozliczyć bazarek bez tej jednej wpłaty. A nick osoby najlepiej tutaj, coby inni wiedzieli kogo się wystrzegać.
Próbowałaś pisać ponowne wiadomości do osoby, która miała dokonać wpłaty a tego nie zrobiła? Czasem PW z danymi konta umyka wśród innych i warto przypomniec kupującemu, bo być może zapomniał o obowiązku zapłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Możesz jak najbardziej przekazać fant do dalszej licytacji i rozliczyć bazarek bez tej jednej wpłaty. A nick osoby najlepiej tutaj, coby inni wiedzieli kogo się wystrzegać.
Próbowałaś pisać ponowne wiadomości do osoby, która miała dokonać wpłaty a tego nie zrobiła? Czasem PW z danymi konta umyka wśród innych i warto przypomniec kupującemu, bo być może zapomniał o obowiązku zapłaty.[/QUOTE]

dokładnie
wyślij ponaglenie/przypomnienie
może ktoś zapomniał
może zgubiło się pw
różnie się zdarza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Zgłaszam Isadora7 i irysek, bazarek zakończył się 21.06 do dnia dzisiejszego nie zostało uregulowane za fanty. Przypomnienia wysłane - odpowiedz [COLOR=#ff0000]Dziś przeleje [/COLOR] [COLOR=#000000]tylko to dziś do dnia dzisiejszego trwa.[/COLOR][/QUOTE]

Wpłaty dotarły, fanty wysłane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...