Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='caryca26']Zgłaszam użytkowniczkę Karilka.
Sprawa wygląda tak :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250997-Rózności-dla-Ciebie-domu-dzieciaka-i-zwierzaka-ROZLICZAM[/URL]
Bazarek zakończył się 19.03.2014 . Karilka prosiła czy może uregulować po wypłacie to jest na koniec kwietnia na co wyraziłam zgodę.
Potem tj. 07.04.2014 Karilka napisała mi , że miała problemy z kontem i że [B]wpłaci do środy tj. 09.04.2014[/B] .
Niestety nie odnotowałam tej wpłaty , a sama Karilka ostatni raz logowała się właśnie 09.04.2014.
Jestem zmuszona rozliczyć bazarek bez jej wpłaty.

Mam nadzieję , że Karilka zapłaci i sprawa się jakoś wyjaśni...[/QUOTE]

Nie za szybko zgłosiłaś? Patrzyłam na Regulamin Twojego bazarku i nie ma tam terminu na wpłaty, a od w/w środy upłynęły zaledwie dwa dni robocze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie za szybko zgłosiłaś? Patrzyłam na Regulamin Twojego bazarku i nie ma tam terminu na wpłaty, a od w/w środy upłynęły zaledwie dwa dni robocze[/QUOTE]

Dzisiaj minął kolejny dzień i kaski dalej nie ma a Karilka logowała się dzisiaj na dogo ale nie odpowiedziala na moje pw.
Napisałam tutaj bo nie chciałam już czekać z rozliczeniem bazarku.
Mam nadzieję , że Karilka odezwie się i wpłaci , wtedy niezwłocznie tutaj o tym poinformuję .

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Zgłaszam użytkowniczkę Karilka.
Sprawa wygląda tak :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250997-Rózności-dla-Ciebie-domu-dzieciaka-i-zwierzaka-ROZLICZAM[/URL]
Bazarek zakończył się 19.03.2014 . Karilka prosiła czy może uregulować po wypłacie to jest [B]na koniec kwietnia[/B] na co wyraziłam zgodę.
Potem tj. 07.04.2014 Karilka napisała mi , że miała problemy z kontem i że wpłaci do środy tj. 09.04.2014 .
Niestety nie odnotowałam tej wpłaty , a sama Karilka ostatni raz logowała się właśnie 09.04.2014.
Jestem zmuszona rozliczyć bazarek bez jej wpłaty.

Mam nadzieję , że Karilka zapłaci i sprawa się jakoś wyjaśni...[/QUOTE]

Ale do końca kwietnia jest jeszcze dość dużo czasu, nie za bardzo rozumiem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Ale do końca kwietnia jest jeszcze dość dużo czasu, nie za bardzo rozumiem:)[/QUOTE]

Koniec marca miał być oczywiście:) Bazarek zakończył się 19 marca:)

Właśnie dostałam pw od karilka , że przelała pieniądze:)

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Zgłaszam użytkowniczkę Karilka.
Sprawa wygląda tak :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250997-Rózności-dla-Ciebie-domu-dzieciaka-i-zwierzaka-ROZLICZAM[/URL]
Bazarek zakończył się 19.03.2014 . Karilka prosiła czy może uregulować po wypłacie to jest na koniec marca na co wyraziłam zgodę.
Potem tj. 07.04.2014 Karilka napisała mi , że miała problemy z kontem i że wpłaci do środy tj. 09.04.2014 .
Niestety nie odnotowałam tej wpłaty , a sama Karilka ostatni raz logowała się właśnie 09.04.2014.
Jestem zmuszona rozliczyć bazarek bez jej wpłaty.

Mam nadzieję , że Karilka zapłaci i sprawa się jakoś wyjaśni...[/QUOTE]

[COLOR=#ff0000][B]Karilka wszystko uregulowała. Sprawa wyjaśniona.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Przykro mi, ale muszę zgłosić użytkowniczkę [B]aliga[/B].
Chodzi o ten bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252639-Sukienki-spodnice-buty-dla-Ciebie-i-coreczki-Bazarek-trwa-do-08-05-2014r-do-g-21/page7[/URL]

Bazarek zakończył się 08.05.
Już następnego dnia aliga napisała, że Stella (na którą był bazarek) dostanie 225 zł. Podałam numer konta do wpłaty. Wpłata nie doszła do dziś. Na moje pw z zapytaniem o tą wpłatę aliga nie odpowiedziała, mimo, że jeszcze logowała się na dogomanię. Po raz ostatni logowała się 28.05. i ślad po niej zaginął.
[U]Pieniądze dla Stelli nie zostały przelane.
Kupująca na bazarku SBD nie otrzymała zakupionych rzeczy.

Jestem zła, że pieniądze które miały iść na kaleką sunię nie zostały wpłacone.
Stelcia musi mieć zrobiony porządek w pyszczku i mamy za mało pieniędzy na to. 225 zł z bazarku bardzo by się przydało.

[/U]Jeśli coś się wydarzyło i aliga nie mogła przelać kasy oraz wysłać rzeczy, to powinna nas o tym zawiadomić, tym bardziej, że 28.05. logowała się na dogo!

Link to comment
Share on other sites

Zerknęłam na ostatnie strony jej postów - już w kwietniu nie wywiązywała się z zawartych transakcji

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252041-Ciuchy-markowe-buty-i-inne-na-psy-z-Wloclawka-do-07-04/page11[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]zgłaszam anabell1979 , zauważyłam, że robi dużo zakupów na innych bazarkach, ale nie płaci za fanty. Brak odpowiedzi na pw, mimo logowania.

[/COLOR][/SIZE]
[/B][/QUOTE]

też u mnie kupiła; wysłałam juz dwa pw i nic; czyli nie ma co liczyć na wpłatę.....

Link to comment
Share on other sites

U mnie tez kupowala anabell1979. Kwota za zakupy była spora, ale wpłata została dokonana. Za to nie mogłam doczekac sie potwierdzenia odbioru fantow. Musiałam kilkakrotnie o to prosic.
Nie chce jej bronic, ale wydaje mi sie, ze kupuje bardzo duzo i sie gubi chyba w tych zakupach.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale z miesiąc temu Anabell1979 kupiła u mnie ubrania za 100 zł i przelała całą należność chyba w ciągu tygodnia. Nie pisałyśmy zbyt wiele. Wysłalam pw z nr konta i potem pieniążki przyszły więc może ureguluje należności

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Nie wiem czy dobrze pamiętam ale z miesiąc temu Anabell1979 kupiła u mnie ubrania za 100 zł i przelała całą należność chyba w ciągu tygodnia. Nie pisałyśmy zbyt wiele. Wysłalam pw z nr konta i potem pieniążki przyszły więc może ureguluje należności[/QUOTE]


oby
chciałabym aby psiak nic nie stracił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']może wtedy było ok:p
z tego co się orientuję, to na wpłaty od anabell1979 czekają malgoska, dreag i Lucyna[/QUOTE]

u mnie też był brak odzewu na pw rozliczeniowy. Wczoraj po zajrzeniu na ten wątek wysłałam jeszcze drugi pw, może pierwszy zaginął wśród innych. Jeśłi nie będzie odzewu do końca tygodnia, wystawię fant ponownie na bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']może wtedy było ok:p
z tego co się orientuję, to na wpłaty od anabell1979 czekają malgoska, dreag i Lucyna[/QUOTE]
Hm, troche mnie zmartwiłas, bo anabell znowu licytuje u mnie na nowym bazarku.
Ale przeciez nie moge napisac, ze nie przyjmuje jej oferty:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Hm, troche mnie zmartwiłas, bo anabell znowu licytuje u mnie na nowym bazarku.
Ale przeciez nie moge napisac, ze nie przyjmuje jej oferty:roll:[/QUOTE]

może przekieruj ją na ten wątek
może coś z pw nie dochodzi
może może coś innego

jak się nie ustosunkuje do tego tutaj to bez sensu, żeby u ciebie licytowała bo wszystko wskazuje na to, że nie wywiąże się ze zobowiązania

Link to comment
Share on other sites

Witam, wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszam za mega opóźnienie w przelewach ale do 9 lipca tego roku jestem poza Polską i aktualnie nie mogę robić przelewów i cieżko mi się też logować tu. Zobowiązuję się , że wszystkie osoby dostaną przelewy 10,11 lipca, a jeżeli ktoś chce mogę mu też podesłać fajne fanty na bazarki. Naprawdę szczerze przepraszam za opóźnienie ale jest spowodowane dość poważnymi sprawami osobistymi całkowicie niezależnymi ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']też u mnie kupiła; wysłałam juz dwa pw i nic; czyli nie ma co liczyć na wpłatę.....[/QUOTE]
Widzę, że [B]anabell1979[/B] się tu odezwała, a miałam właśnie ją dodać, bo kupiła buty za 150zł (bazarek zakończony 12 czerwca) i sytuacja standardowa jak pisały inne osoby - zero kontaktu :(. Czyli jeszcze liczę na cud wpłaty, bo psiak bardzo potrzebuje pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Widzę, że [B]anabell1979[/B] się tu odezwała, a miałam właśnie ją dodać, bo kupiła buty za 150zł (bazarek zakończony 12 czerwca) i sytuacja standardowa jak pisały inne osoby - zero kontaktu :(. Czyli jeszcze liczę na cud wpłaty, bo psiak bardzo potrzebuje pieniążków.[/QUOTE]

Pisała, że 10-11 lipca zrealizuje WSZYSTKIE przelewy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...