Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='ana666']ick miała odebrać osobiście rzeczy ode mnie w Poznaniu, ciagle zmieniała terminy godziny, do mnie do domu ani do pracy jej nie pasowało przyjechac,dzwoniła z zastrzezonego, jak jestem w pracy nie moge odebrac a jak zastrzezony to nie moge oddzwonic. Na koncu napisałam ze wysle jej pp, ja zapłace za ta przesyłke bo mam dosyc umwaiania sie,a ona napisała na watku ze rezygnuje z zakupów. zamawiała za 17zł[/QUOTE]
Przez miesiac probuje się z ta osoba umówić....Bezskutecznie ...
Odbiór miał być osobisty ale jak mi podaje na pm nie ma juz ochoty na spotkania...
zreszta na dogo i telefonicznie nie była osiagalna.
Mam wszystko na pm zapisane również jej post obrazliwy..
Cytuje jej ostatni pm..
[COLOR=#000000]odbiór w Poznaniu był, ale zawsze kazdy po fanty przyjezdzał do domu,a nie wybierał miejsca prawie poza Poznaniem, ja tez zawsze jechałam do kogoś do domu. Nie mam czasu w \chodzić na dogo i przesiadywać całymi dniami, podałam Ci numer wiec mogłas napiusac chociaz smsa, mam ochote na umawianie sie , bez przesady. Numer tel podałam dobry, przeciez do mnie wczesniej dzwoniłaś to co wygadujesz ze zły! Chyba nie możesz za siebie..........
Koniec cytatu

Nigdy z tą osobą nie rozmawiałam telefonicznie..Podany numer był niepoprawny ktoś inny odebrał a po weryfikacji numeru powiedziała osoba odbierająca,ze to pomyłka.
Odmowę spotkania dostała znajoma smsm czekając na dworcu na fanty...
Całkowity brak kontaktu również na dogo.
Wcześniej proponowała (bo w Poznaniu jej nie odpowiadało )
miejsce oddalone o 20 km od Poznania i tylko do 9-tej rano .Odbiór fantów z jej pracy...
Niestety taki termin nie odpowiada kiedy ma się jeszcze inne obowiązki.
Pierwszy raz na dogo spotykam sie z taka sytuacja i takim traktowanie kupujacych...
I z taka formą komunikacji...To naprawdę zachęca do kupowania na bazarkach..
O żadnej propozycji wysyłki nie było mowy..Mam wszystko zapisane na pm...
Teraz tutaj przeczytałam ,że nie ma ochoty na odbior i zapłaci za te wysylkę.
Aby zakończyć tę odyseje ...o te 17 zl...
Prosze nie wysyłac licytowanych rzeczy nawet za darmo wysłanych
Rezygnuje z licytowanych rzeczy także z tych oszklonych ramek..
i czekam nadal na pm na nr konta aby przesłac te 17 zł.
Do dnia dzisiejszego nie otrzymalam danych i nr konta do tego przelewu.

Reszte pozostawiam Wam dogocioteczki bez komentarza...



[/COLOR]

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']ick wiele razy u mnie kupowała, nawet kilka dni temu również zakupiła ubrania na bazarku. Zawsze pełna profeska, szybka wpłata, żadnych problemów nigdy nie było[/QUOTE]

Potwierdzam :) ick to moja stała klientka NIGDY żadnych problemów :) mam nadzieję że dziewczyny wyjaśnią sobie między sobą to nieporozumienie z korzyścią dla psiaków :)
Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']ick wiele razy u mnie kupowała, nawet kilka dni temu również zakupiła ubrania na bazarku. Zawsze pełna profeska, szybka wpłata, żadnych problemów nigdy nie było[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']Potwierdzam :) ick to moja stała klientka NIGDY żadnych problemów :) mam nadzieję że dziewczyny wyjaśnią sobie między sobą to nieporozumienie z korzyścią dla psiaków :)
Powodzenia :)[/QUOTE]

U mnie to samo,mogę w ciągu doby podać 10 linków do bazarków moich starych,w których ick brała udział ,kupowała i zawsze wszystko było super,wczoraj zakupiła fanty na kolejnym bazarku,wczoraj było pw,dziś już pieniążki na koncie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']U mnie to samo,mogę w ciągu doby podać 10 linków do bazarków moich starych,w których ick brała udział ,kupowała i zawsze wszystko było super,wczoraj zakupiła fanty na kolejnym bazarku,wczoraj było pw,dziś już pieniążki na koncie :)[/QUOTE]

u mnie również kupowała i pełen profesjonalizm:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']ick wiele razy u mnie kupowała, nawet kilka dni temu również zakupiła ubrania na bazarku. Zawsze pełna profeska, szybka wpłata, żadnych problemów nigdy nie było[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']Potwierdzam :) ick to moja stała klientka NIGDY żadnych problemów :) mam nadzieję że dziewczyny wyjaśnią sobie między sobą to nieporozumienie z korzyścią dla psiaków :)
Powodzenia :)[/QUOTE]

[quote name='tatankas']U mnie to samo,mogę w ciągu doby podać 10 linków do bazarków moich starych,w których ick brała udział ,kupowała i zawsze wszystko było super,wczoraj zakupiła fanty na kolejnym bazarku,wczoraj było pw,dziś już pieniążki na koncie :)[/QUOTE]

[quote name='devoner']u mnie również kupowała i pełen profesjonalizm:cool1:[/QUOTE]

i ja też się podpisuję...........

Link to comment
Share on other sites

I ja i ja..
Też nie raz miałam przyjemnośc z [B]ick[/B]/jakby to nie zabrzmiało;-)i bardzo sobie chwalę
Wpłaty zawsze błyskawiczne,z kolei jak byłam klientką [B]ick[/B],fachowa,szybka wysyłka,fanty zgodne z opisem
I dlatego kompletnie nie rozumiem tej sytuacji..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maryna']I ja i ja..
Też nie raz miałam przyjemnośc z [B]ick[/B]/jakby to nie zabrzmiało;-)i bardzo sobie chwalę
Wpłaty zawsze błyskawiczne,z kolei jak byłam klientką [B]ick[/B],fachowa,szybka wysyłka,fanty zgodne z opisem
I dlatego kompletnie nie rozumiem tej sytuacji..[/QUOTE]

no właśnie, jakieś nieporozumienie chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maryna']I ja i ja..
Też nie raz miałam przyjemnośc z [B]ick[/B]/jakby to nie zabrzmiało;-)i bardzo sobie chwalę
Wpłaty zawsze błyskawiczne,z kolei jak byłam klientką [B]ick[/B],fachowa,szybka wysyłka,fanty zgodne z opisem
I dlatego kompletnie nie rozumiem tej sytuacji..[/QUOTE]

I się pod tym podpisuje:)

Link to comment
Share on other sites

[B]ick[/B] kupuje na moich bazarkach od początku mojej dogomaniackiej przygody -doradzała, pomagała i co najważniejsze kupowała i kupuje...
nigdy nie było żadnych problemów, wszystko na czas i kasa na koncie, i adres do wysyłki.
Chyba trochę za szybko i niesłusznie została wpisana na tę niechlubną listę.
Mam nadzieję, że to zwykłe nieporozumienie ...

Link to comment
Share on other sites

Muszę swoje 3 grosze też wtrącić, bo Ick już od 4 lat stale kupuje na "moich" bazarkach (długo by wyliczać ilu psiakom przez to pomogła).
Nigdy, ale to nigdy nie było najmniejszego problemu ani z wpłatami ani z kontaktem, ani z dogadaniem się co do wysyłek.
Jestem zszokowana że właśnie ją ktoś tutaj umieścił.
[COLOR=#ff0000][B]Ja Ick umieściłabym na wątku "najbardziej zasłużeni dogomaniacy wspomagający psiaki na bazarkach" (gdyby taki istniał:))[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę, że to jakieś nieporozumienie i powinnyście sprawę szybko wyjaśnić, tym bardziej, że Ick pisze iż nie otrzymała nr konta.
Bo już nie takie ważne odebranie fantów, a wpłata żeby rozliczyć bazarek i jak najszybciej przelać pieniądze na potrzebującego zwierzaczka.
Na moich bazarkach Ick kupowała i nigdy nie było problemów.
Proszę załatwcie tę sprawę polubownie, żeby nie było banów, ani innych nieprzyjemności.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ick i u mnie kupowała i nie było kłopotu z wpłatą [/B]:)
Cioteczki to chyba jakieś nieporozumienie i najlepiej je jak najszybciej należy wyjaśnić:)
I mi niestety zdarza się wysłać PW z kwotą i danymi do wpłaty ...albo kiedy skleroza daje o sobie znać ne wpłacam za bazarek i dopiero upomnienie mi o tym przypomina. Oczywiście te moje poczynania nie są zamierzone z mojej strony:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maryna']I ja i ja..
Też nie raz miałam przyjemnośc z [B]ick[/B]/jakby to nie zabrzmiało;-)i bardzo sobie chwalę
Wpłaty zawsze błyskawiczne,z kolei jak byłam klientką [B]ick[/B],fachowa,szybka wysyłka,fanty zgodne z opisem
I dlatego kompletnie nie rozumiem tej sytuacji..[/QUOTE]

potwierdzam że to również moja stała Klientka i żadnych problemów ;)
może poprostu to jakieś nieporozumienie...

Link to comment
Share on other sites

Ick kupowała ode mnie wiele razy, zero problemów.
Kiedyś nawet wspólny bazar robiłyśmy, moje i jej rzeczy, na podstawie zdjęć, również miło wspominam.
To musiało być nieporozumienie, albo obie dziewczyny trafiły na zły dzień. Informację, że ick mogłaby być nierzetelną kupującą, ja na pewno zignoruję.
No i jeśli mogę wcisnąć słówko od siebie, wygląda na to, że się źle dogadały dziewczyny. Ale żeby za to od razu kogoś dopisywać do czarnych list... trochę wyrozumiałości względem innych by nie zaszkodziło. My się tu na psach w potrzebie nie musimy lubić, a współpracować i robić coś we wspólnym celu, nie zważając czasem na to, że coś wyobrażamy sobie inaczej niż inne ciotki.

Link to comment
Share on other sites

brak mi śłow ick, bo dzwoniłas, odebrałam ale nie mogłam rozmawiać, miejsce niby oddalone od poznania to praktycznie miejsce gdzie ty proponowąłas bo chciałas skórzewo lub przezmierowo wiec ty proponowąłas miejsca poza poznaniem, a ja pracujac w baranowie zaproponowałam baranowo, baranowo to jeszcze poznan a nie miejsce oddalone 20 km, co Ty wygadujesz?! to Ty pisałas ze nie chcesz wjezdzac do centrum bo sa korki itd. Ramki nie maja zadnych szybel oszklonych, ja zaproponowąłam wysyłkę na moj koszt nawet bo z Tobą nie szło sie umówic, pisałm to w pw ale Ty oczywiście twierdzisz inaczej. Po co kłamiesz?

Link to comment
Share on other sites

a numer podałam poprawny, to ciekawe ze raz był poprawny a drugi raz nie! zastanów sie zanim coś napiszesz. Widze w historii pw jaki podałam i podałam mój numer. Czemu nie napiszesz ick ze ja wczesniej pisąłam ze moge sie umówic na odbiór fantów w niedziele [B]popołudniu[/B]. a Ty sama tu puiszesz ze kolezanka czekała rano, ja nawet nie odczytałam pw ze ktoś rano bedzie czekał, z reszta mias to byc rzekomo Ty, byłam, nastawiona na te popołudnie tak jak wczesniej pisałas 18-19

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']ana66 może odbiorę od Ciebie rzeczy dla ick i jej przekażę? Obie Was lubię i cenię i chciałabym żeby wszystko dobrze się skończyło... Mam oba nr telefonów. Ick może tak być?[/QUOTE]
widzisz sharka masz ten numer co ick ale to jest [B]zły [/B]numer, biedna icka sie nie mogła dodzwonic...

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie miałam problemu z ick jako kupującą u mnie na bazarkach, ze względu na odległość nigdy nie umawiałyśmy się osobiście, tylko poczta:)
Ale jeśli chodzi o odbiór osobisty, niestety często jest problemem, sama po sobie wiem:) Chcę odebrać a potem nie mogę dojechać, bo czas, odległość i ciągle coś pod górę:)

Link to comment
Share on other sites

Dogocioteczki dziękuje Wam za wpisy.
To nie jest nieporozumienie.
Wpisano mnie na czarna liste bez mozliwości wpłaty za fanty w wysokosci 17 zl.
Nadal nie mam nr konta...
Proszę wreście o podanie mi nr konta.
Nie mam zamiaru dalej kontunuowac trwającej od miesiąca sztucznie wyprodukwanej historii.
I nie bede odpowiadać na publiczne insynuacje skierowane pod moim adresem.
Jak juz wcześniej pisałam rezygnuje z tych fantów i z ich wysyłki.
Do tej pory wielokrotnie i bezproblemowo odbywał się odbiór osobisty z innymi dogociotkami.
Nigdy nie spotkała mnie taka sytuacja na tym forum. I nikomu tego nie życze...

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...