Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='ania z poznania']Żyję, żyję i czekam na numer konta :)[/QUOTE]

[B]ania z poznania[/B] ja też do Ciebie pisałam, wróciła Twoja paczka, za którą zapłaciłaś, była dwukrotnie awizowana, zapłaciłam za jej dostarczenie, czekam na kontakt

Link to comment
Share on other sites

Na jednym z bazarków kupiłam czerwoną bluzkę, okazało się jednak że ma na plecach małą dziurę. Zaproponowałam żeby nie wysyłali jej do mnie, a ja i tak prześlę drobny datek na potrzebnego psiaka....i WYKASOWAŁAM PW Z DANYMI DO PRZELEWU

Szukam osobę, która wystawiała ten bazarek...z tego co pamiętam miała chyba berneńczyka w awatarze...ale nie jestem pewna.
Proszę o ponowny kontakt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']Na jednym z bazarków kupiłam czerwoną bluzkę, okazało się jednak że ma na plecach małą dziurę. Zaproponowałam żeby nie wysyłali jej do mnie, a ja i tak prześlę drobny datek na potrzebnego psiaka....i WYKASOWAŁAM PW Z DANYMI DO PRZELEWU

Szukam osobę, która wystawiała ten bazarek...z tego co pamiętam miała chyba berneńczyka w awatarze...ale nie jestem pewna.
Proszę o ponowny kontakt[/QUOTE]
To chyba ten bazarek juli88: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242400-KONIEC-Ciuchowisko-na-Szacha-i-Kacperka?p=20744097#post20744097[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='b-b']Prawda jest taka, ze chyba nikt po zakupie nie sprawdza po jakimś czasie rozliczono/ i jak / bazarek, na którym kupował.[/QUOTE]

myślę, że duzo osób sprawdza tylko nie każdy a raczej prawie nikt nie pisze
ja zanim cos kupię, sprawdzam wątek psa i właśnei jak aktualne sa rozliczenia

Link to comment
Share on other sites

Są ludzie, którzy jadą na opinii, przyzwyczaili się, że nikt ich nie sprawdza i zaczynają totalnie olewać. To może trwać bardzo długo, zanim ktoś się wkurzy. Są wątki główne, na których brakuje wpływów z wielu bazarków. Jakoś "wiadomo", że tam pieniądze nie są przecież defraudowane, więc nikt nie śledzi i nie zwraca uwagi, póki jakaś franca :evil_lol: nie zacznie drążyć.

W bazarkach często pojawia się informacja, że na wpłaty czeka się 7 dni, czy tam ileś. A ile można czekać na potwierdzenie, że wpłata dotarła? Ile na podliczenie bazarku? Łatwo jest bazarek otworzyć i podrzucać, schody zaczynają się, kiedy dochodzi do realizacji, czyli konieczności przeniesienia tego wirtualnego bazarku do realu. I niechby on sobie został w świecie wirtualnym, co tam, ale jest jeden problem - prawdziwe pieniądze idą na prawdziwe konto.
Zresztą cała przyjemność uczestniczenia w bazarkach polega na obejrzeniu finału, że tyle się udało dla piesków zebrać, każdy się cieszy. Fajnie by było pozostać przy takim obrazie. A olewanie przez sprzedającego świadczy albo o tym, że pieniądze nie są tak naprawdę potrzebne, albo o tym, że uzbierana kwota jest kroplą w morzu i nie warto o niej wspominać - jedno i drugie jest przykre.

Link to comment
Share on other sites

Ja przyznaję się, że kiedyś nie rozliczyłam bazarku terminowo. Połapałam się, gdy szukałam jakiejś informacji, która mi mignęła w trakcie któregoś bazarku.
Z tym, że nie dlatego nie rozliczyłam, że olałam, tylko dlatego, że dziewczyna kupowała na 3 bazarkach trwających jeden po drugim i chciała znać cały koszt i, co istotne, jeden raz płacić za przesyłkę.
Potem miała kłopoty finansowe, co w obecnej, niezbyt radosnej rzeczywistości, jest zrozumiałe, no i gdzieś tam ten jeden bazarek umknął mi, chociaż na pozostałych dwóch bazarkach napisałam kwotę deklarowanej wpłaty i rozliczyłam je jak trzeba.
Patrząc na ten przypadek, wolałabym, żeby ktoś zwrócił mi uwagę, zanim zrobi to moderator i przywali mi jakąś karę, chociaż sama rzadko kiedy dotrwam do rozliczenia bazarku, na którym kupowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Do tytułu proponuję dodać "kto nie rozliczył".
Nie wiem jak komu, mnie na przykład zależy na informacji, czy moje pieniądze doszły i dotarły do celu. Straszny bajzel jest ostatnio.[/QUOTE]
No wlasnie, albo kto olewa pomoc i ma w 4 literach potwierdzenia wplaty. Jak zakonczyc bazarek, gdy nie ma potwierdzenia? Odechciewa sie robic bazarki jesli tygodnioami czlek prosic sie musi o potwierdzenie.
Np.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241626-Psie-dziecko-z-wyrokiem-amputacji-pomóżcie?p=21028302#post21028302[/URL]
od postu 254...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']No wlasnie, albo kto olewa pomoc i ma w 4 literach potwierdzenia wplaty. Jak zakonczyc bazarek, gdy nie ma potwierdzenia? Odechciewa sie robic bazarki jesli tygodnioami czlek prosic sie musi o potwierdzenie.
Np.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241626-Psie-dziecko-z-wyrokiem-amputacji-pomóżcie?p=21028302#post21028302[/URL]
od postu 254...[/QUOTE]
Rzeczywiście. Zgłosilaś wątek do moda ? Wklej ewentualnie zeskanowany przelew, wykorektoruj swoje dane osobowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Rzeczywiście. Zgłosilaś wątek do moda ? Wklej ewentualnie zeskanowany przelew, wykorektoruj swoje dane osobowe.[/QUOTE]

pieniążki były wpłacane na fundacjęmoże ktoś jeszcze z tej fundacji działa na dogo?
i od niego można się dowiedzieć co i jak?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...