Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='asl']Ja w każdym razie dostałam dziś przesyłkę od Ladymonia a wcześniej przeprosiła. Tak więc nie mam już podstaw do dalszego domagania się o jej wpisanie na czarną listę. Tak czy tak jestem nadal pod wielkim "wrażeniem" skuteczności wątku... Skoro i tak trzeba pisać pw to jaki jest sens jego istnienia... ?[/QUOTE]

Ja oczywiście też dostałam od Ladymonia paczkę i przeprosiny już jakiś czas temu więc dla mnie sprawa uznana za zamkniętą :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić użytkowniczkę shera9 . Na poniższym bazarku zakupiła 3 fanty , gdy wysyłałam do niej pw to odpisywała ,że próbuje wpłacić tylko ,że ma za stary komputer i przelew nie chce wyjść:) Zresztą nawet na wątku bazarku to napisała. Jak zaproponowałam żeby wpłaciła na poczcie to napisała , że rezygnuje z zakupów.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]

Na bazarku poniżej nie wpłaciła basia999 , ona najpierw napisała mi pw podając adres do wysyłki , pisała że dzieci ma chore i pójdzie wpłacić jak wyzdrowieją ale od dawna jej nie ma na dogo :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-DO-ZAMKNI%C4%98CIA[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A ja chciałam zapytac, czy ktos miał zastrzezenia co do uzytkowniczki[B] Shinya[/B], jesli chodzi o solidnosc przy zakupach bazarkowych.
Shinya kupiła saszetke na bazarku dla Kajki, ktory robiłysmy z fona " na 4 rece". Ja prowadziłam a fanty, ktore nalezały do fony, wysyłała fona.
Shinya po zakupie saszetki napierw chciala, aby ja wysłac listem poleconym, nastepnie za zaliczeniem, potem znowu listem poleconym. Po wyrazeniu tego ostatniego zyczenia, fona saszetke wysłala ( niestety nie ustalając ze mna, czy wpłata wpłyneła).
Na poczatku czerwca Shinya poinformowała mnie, ze dokonała wpłaty. Ktora jednak do tej pory nie dotarła.
Shinya nie odpowiada na moje pw, ani wpisy w profilu. Ostatnio była aktywna na dogo 20.06.2012.[/QUOTE]
u mnie Shinya kupowała i nie miałam żadnych problemów, wszystko punktualnie i bez komplikacji :D

Link to comment
Share on other sites

Również zgłaszam użytkowniczkę shera9
po zakończeniu licytacji-napisała że nie chce tego i rezygnuje :)
Bazarek trwał 9 dni, licytacja tyle samo-sądzę że przez ten czas spokojnie się można zastanowić czy się coś chce czy nie...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228253-KONIEC-APTECZNY-PODAROWANE-PRZEZ-APTEK%C4%98-NA-AZYL-KASI-STRZELECKIEJ-Do-22-06-do-15"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228253-KONIEC-APTECZNY-PODAROWANE-PRZEZ-APTEK%C4%98-NA-AZYL-KASI-STRZELECKIEJ-Do-22-06-do-15[/URL]


[quote name='caryca26']Chciałam zgłosić użytkowniczkę shera9 . Na poniższym bazarku zakupiła 3 fanty , gdy wysyłałam do niej pw to odpisywała ,że próbuje wpłacić tylko ,że ma za stary komputer i przelew nie chce wyjść:) Zresztą nawet na wątku bazarku to napisała. Jak zaproponowałam żeby wpłaciła na poczcie to napisała , że rezygnuje z zakupów.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gadżety-i-bibeloty-do-zakupów-nie-trać-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][INDENT][SIZE=4] dziś ostatni dzień głosowania w krakvecie. bezdomne psy z szydłowca mogą wygrać karmę ale potrzebne są głosy, bo [COLOR=#ff0000]przegrywają[/COLOR] ze "zbieraczką" kotów :-(
[FONT=Arial]
[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#0000cd]proszę, zagłosuj na szydłowiec![/COLOR][U][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498"][COLOR=#0000cd] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/url][/COLOR][/URL][/U][/FONT][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/SIZE][/INDENT][COLOR=#0000cd][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][SIZE=4] [/SIZE]
[/COLOR]
[COLOR=#0000cd] [SIZE=4]

[/SIZE][/COLOR]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie jestem do końca pewna ale na jakimś bazarku chyba zakupiłam pokrowiec na meble ogrodowe , kojarzy mi sie ze chyba nawet zapłaciłam , teraz mi sie przypomniało jak leje co chwila . Ktoś mi moze pomóc odszukać ten bazarek .jezeli zapłaciłam to było to dośc dawno i pokrowiec powinien juz dawno u mnie byc . Nie bardzo wiem gdzie napisac w tej sprawie wiec pisze tutaj . No chyba ze skleroza kopie niemiłosiernie i pokrowca nie wygrałam ale kojarzy mi sie ze to było jednak kt .
Pomocy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Nie jestem do końca pewna ale na jakimś bazarku chyba zakupiłam pokrowiec na meble ogrodowe , kojarzy mi sie ze chyba nawet zapłaciłam , teraz mi sie przypomniało jak leje co chwila . Ktoś mi moze pomóc odszukać ten bazarek .jezeli zapłaciłam to było to dośc dawno i pokrowiec powinien juz dawno u mnie byc . Nie bardzo wiem gdzie napisac w tej sprawie wiec pisze tutaj . No chyba ze skleroza kopie niemiłosiernie i pokrowca nie wygrałam ale kojarzy mi sie ze to było jednak kt .
Pomocy .[/QUOTE]

To może prześledź swoje stare posty...

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością muszę "zgłosić" użytkowniczkę [B]wiosna [/B]która na moim bazarku dla Basika wylicytowała książkę za 4 zł. OK, kwota to nieduża, zapłaciłam za nią sama, ale po raz pierwszy spotkałam się z takim olewczym zachowaniem... Kilka razy- po rozliczeniu bazarku i później- pisałam do wiosny- ani razu nie odpowiedziała. Wiem że wchodziła na Dogo codziennie- sprawdzałam w profilu.
Smutne jest to, że wiosna jest chyba "starą" dogomaniaczką, której raczej nie uchodzi takie zachowanie... :?

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosic użytkowniczkę dogowiczka16. Wysłałam do niej zaproszenie na bazarek cegiełkowy dla Bruna, była wtedy nowo zarejestrowaną osobą. Na wątku napisała takie posty:

[QUOTE][INDENT][COLOR=#000000]Można jeszcze kupić motylka ? Jak to zrobić ?[/QUOTE][/COLOR]

[COLOR=#000000][QUOTE]O co chodzi z tymi motylkami ? Może mi ktoś wytłumaczyć ? Co to za motylki i w ogóle o co z nimi chodzi bo z opisu nie bardzo zrozumiałam [/QUOTE][/COLOR]

[COLOR=#000000]Aby nie zaśmiecać wątku, na PW wytłumaczyłam na czym polega bazarek cegiełkowy. Wobec tego na wątku pojawiła się odpowiedź, że poprosi dwie cegiełki. Wysłałam te same dane do przelewu, co innym. Po zakończeniu bazarku brakowało tylko tej wpłaty - wysłałam PW z zapytaniem, czy kaska została wysłana. Dostałam odpowiedź, że tak. Mimo to pieniążki do dziś nie wpłynęły na konto - wysłałam już trzecie PW z zapytaniem i nie otrzymuję odpowiedzi. Bardzo chciałabym wyjaśnić sprawę. Bazarek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228127-Zako%C5%84czony"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228127-Zako%C5%84czony[/URL][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Ponowię zgłoszenie użytkownika [COLOR=#ff0000][B]Lupi - [/B][/COLOR]link do bazarku podam niebawem, muszę się dostać do swoich subskrypcji. Chodzi o niewysłanie rzeczy na sumę ponad 110zł :( Wiem, że po poprzednim zgłoszeniu Lupi wysłała paczkę do innej uczestniczki bazarku, ale tam chodziło o fanty o znacznie mniejszej wartości - mnie już dwa razy odpisała, że wysłala paczkę. Raz był problem z pocztą, a teraz to już w ogóle zero tłumaczeń... Proszę moderatora o interwencję :( Szkoda by było żeby psy nie dostały takiej kwoty, drugorzędnym, acz ważnym jest fakt, że na bazarku kupiłam zabawki dlam ojego synka i kilku innych dzieci - tym trudniej mi wytłumaczyć tę przykrą kwestię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']To i przyszedł czas na moje zgłoszenie,które przyznam dość długo odwlekałam próbując coś tam sobie tłumaczyć....ale chyba nie mam już złudzeń,że użytkowniczka o nicku Maltanka,przyśle mi wylicytowaną rzecz....w ten sposób straciłam 200zł!!!!!!
Pewnie gdyby była to niższa kwota nawet bym się nie upominała,ale za 2 stówki to już trochę można kupić....najdziwniejsze jest to,że wszyscy licytujący oprócz mnie dostali swoje fanty,do mnie miały być wysłane na drugi dzień po przelaniu kasy,ale nie dotarły do dzisiaj.Pisałam do niej pw,do moda również,ale co on może zrobić skoro Maltanka się nawet nie loguje... Ja natomiast w przyszłym tygodniu wybieram się na policję ze zgłoszeniem w tej sprawie....tylko to mi już pozostaje...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228753-Telefon-kaczka-breloki-i-pami%C4%85tki-z-podr%C3%B3%C5%BCy-na-Czarn%C4%85-i-Rudiego-czyli-Mr-i-Mrs-Smith"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228753-Telefon-kaczka-breloki-i-pamiątki-z-podróży-na-Czarną-i-Rudiego-czyli-Mr-i-Mrs-Smith[/URL][/QUOTE]

Może Maltanka wyjechała i dlatego nie loguje się na dogo. Ja dostałam swoją przesyłkę. Poczekaj jeszcze. A może być tak, że Twoja przesyłka zaginęła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']To i przyszedł czas na moje zgłoszenie,które przyznam dość długo odwlekałam próbując coś tam sobie tłumaczyć....ale chyba nie mam już złudzeń,że użytkowniczka o nicku Maltanka,przyśle mi wylicytowaną rzecz....w ten sposób straciłam 200zł!!!!!!
Pewnie gdyby była to niższa kwota nawet bym się nie upominała,ale za 2 stówki to już trochę można kupić....najdziwniejsze jest to,że wszyscy licytujący oprócz mnie dostali swoje fanty,do mnie miały być wysłane na drugi dzień po przelaniu kasy,ale nie dotarły do dzisiaj.Pisałam do niej pw,do moda również,ale co on może zrobić skoro Maltanka się nawet nie loguje... Ja natomiast w przyszłym tygodniu wybieram się na policję ze zgłoszeniem w tej sprawie....tylko to mi już pozostaje...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228753-Telefon-kaczka-breloki-i-pami%C4%85tki-z-podr%C3%B3%C5%BCy-na-Czarn%C4%85-i-Rudiego-czyli-Mr-i-Mrs-Smith"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228753-Telefon-kaczka-breloki-i-pamiątki-z-podróży-na-Czarną-i-Rudiego-czyli-Mr-i-Mrs-Smith[/URL][/QUOTE]

Ja swoj kubeczek tez dostalam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Identyczna historia miala miejsce z uzytkowniczka [B]Shinya[/B], ktora juz przez 3 miesiace nie zapłaciła za fanty z bazarku fony.
Tez niestety wysłane wczesniej.
Tym razem fona poniosła koszty swojego dobrego serca. Ja prowadziłam bazarek i wielokrotnie domagałam sie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Alicja']



Po za tym odechciewa sie robić bazarki gdzie dostaje sie od jakieś osoby PW że za dużo sie policzyło za wysyłkę , bo pakuję jej w kopertę a ona chce w szary papier :roll:, różnica chyba była 60 gr.[/QUOTE]

Niektórym to nigdy nie dogodzi. Na bazarkach płacz, że nie ma kupujących, a jak już się pojawią to zawsze trzeba do czegoś się przyczepić. Powiedz mi, czy nie przyszło ci do głowy zanim się poskarżyłaś, że ktoś kto kupuje na wielu bazarkach, bo woli by szło na psy niż w sklepie, liczy każdy grosz, bo 60 groszy jest na jednej przesyłce, natomiast na 20 miesięcznie troszkę więcej.
I chyba nie znasz obecnych praw rynku - jak TY możesz narzucać komuś droższe bąbelkowe koperty, które się od razu wyrzuca, kiedy ja na właśną odpowiedzialność życzę sobie jak najprościej zapakować? Chcesz płacić poczcie, proszę bardzo, ale komuś nie narzucaj. Chcesz, pakuj w złoto i każ sobie dopłacać. Znajdziesz chętnych, super. JA dopłącać idiotycznie nie zamierzam za coś, co rzucam zaraz do spalenia/kosza. Życzę sobie zawsze najtańszą możliwą przesyłkę i większość bazarkowiczów z tym problemu nie ma. Niestety, jak zawsze znajdzie się taki, co mu się nudzi w domu i nie ma większych problemów.

Acha, zdarzało mi się nawet, że jeśli przesyłka wyniosła za dużo to płaciłam za wylicytowanego fanta i prosiłam o nie wysyłanie. Mam prawo, prawda? Dopóki psiak na tym nie cierpi to chyba ok? cZY Polacy naprawdę muszą być narodem, który siędo wszystkiego przyp...@? A to do gifów, a to do przesyłek, kurczę, ludzie trochę tolerancji!

Edited by Rodzice Maciusia :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Niektórym to nigdy nie dogodzi. Na bazarkach płacz, że nie ma kupujących, a jak już się pojawią to zawsze trzeba do czegoś się przyczepić. Powiedz mi, czy nie przyszło ci do głowy zanim się poskarżyłaś, że ktoś kto kupuje na wielu bazarkach, bo woli by szło na psy niż w sklepie, liczy każdy grosz, bo 60 groszy jest na jednej przesyłce, natomiast na 20 miesięcznie troszkę więcej.
I chyba nie znasz obecnych praw rynku - jak TY możesz narzucać komuś [B]droższe bąbelkowe koperty, które się od razu wyrzuca[/B], kiedy ja na właśną odpowiedzialność życzę sobie jak najprościej zapakować? Chcesz płacić poczcie, proszę bardzo, ale komuś nie narzucaj. Chcesz, pakuj w złoto i każ sobie dopłacać. Znajdziesz chętnych, super. JA dopłącać idiotycznie nie zamierzam za coś, co rzucam zaraz do spalenia/kosza. Życzę sobie zawsze najtańszą możliwą przesyłkę i większość bazarkowiczów z tym problemu nie ma. Niestety, jak zawsze znajdzie się taki, co mu się nudzi w domu i nie ma większych problemów.

Acha, zdarzało mi się nawet, że jeśli przesyłka wyniosła za dużo to płaciłam za wylicytowanego fanta i prosiłam o nie wysyłanie. Mam prawo, prawda? Dopóki psiak na tym nie cierpi to chyba ok? cZY Polacy naprawdę muszą być narodem, który siędo wszystkiego przyp...@? A to do gifów, a to do przesyłek, kurczę, ludzie trochę tolerancji![/QUOTE]

nigdy nie wyrzucam bąbelkowych kopert
ich wnętrze wykorzystuję potem do pakowania fantów napierw w babelki a potem w kopertę już zwykłą :)
ale nie zawsze tak sie da, czasami trzeba po prostu zapakowac w kopertę bąbelkową
a czasami da się wysłać w zwykłej zwyczajnej najtańszej bez dodatkowych bąbelków :)

Link to comment
Share on other sites

jeśli się nie da, to pewnie, trzeba. Ale bez sensu jest NARZUCANIE kupującemu co się nam wydaje, tym bardziej jeśli na wątku napisze wyraźnie, że bierze na siebie odpowiedzialność! Ale nie widzę potrzeby zmuszania kogoś do płacenia większej kwoty bo się sprzedającemu tak podoba. To nie allegro. Jeśli wysyłka dotyczy np. ciuchów, to po co płacić za bąbelkową kopertę? Przecież listonosz nie biega z nożem i nie tnie przesyłek..
A widzę,że niektórym sprzedawcom na dogo przeszkadza jakiekolwiek zapytanie o obniżenie kosztów. Ja np. zawsze pytam czy nie dałoby się obniżyć, bo kupuję tu dużo i niespecjalnie chcę dodatkowo płacić , bo wolę za to zrobić więcej zakupów. Wielu dogomaniaków nie ma z tym problemów, niestety, widzę, że dla innych jest to już okazja by się wyżyć na CzK i chwilkę tu zaistnieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']
Ja np. zawsze pytam czy nie dałoby się obniżyć, bo kupuję tu dużo i niespecjalnie chcę dodatkowo płacić , bo wolę za to zrobić więcej zakupów..[/QUOTE]
Mam dokladnie tak samo. Pytam czy jest mozliwość wysyłki w kopercie z odzysku, jeżeli fant nie jest szczególnie wartościowy prosze o wyslanie listem zwyklym, zdarza mi się wylicytowany fant przekazać na kolejny bazarek. Też żal mi tych pieniędzy, które zostawiamy poczcie przy okazji bazarkow. Zdarza się, przecież że koszty wysyłki przewyższają wartość zakupu.

[quote name='black_sheep']A ja zaklejam koperty bąbelkowe białą kartką z drukarki i mam nówkę. Robię tak od lat i nie liczę nigdy za pakowanie. Cała rodzina i znajomi zbierają mi te koperty;) Polecam, bardzo fajny sposób, tani i jaki eko:)[/QUOTE]
Też zbieram używane koperty i staram sie je ponownie wykorzystywać w sposób jaki opisałaś. :lol: Dostałam kiedyś taką przesylkę od Cioteczki Javeny i ogromnie mi się to spodobało. :lol: Uważam, że jest to szanowanie kieszeni klienta.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...