Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Bardzo proszę o interwencje w sprawie tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Ksi%C4%85%C5%BCki-Bi%C5%BCuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKO%C5%83CZONY!ROZLICZAMY[/url]! zakończył się wiele tygodni temu , nie otrzymałyśmy fantów a pies czeka na pieniążki. Ladymonia obieała że wyśle i zamilkła....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']Bardzo proszę o interwencje w sprawie tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Ksi%C4%85%C5%BCki-Bi%C5%BCuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKO%C5%83CZONY%21ROZLICZAMY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Książki-Biżuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKOŃCZONY!ROZLICZAMY[/URL]! zakończył się wiele tygodni temu , nie otrzymałyśmy fantów a pies czeka na pieniążki. Ladymonia obieała że wyśle i zamilkła....[/QUOTE]

a na dogo była dziś o 10 :/

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]
[SIZE=2]zgłaszam na Czarne Kwiatki Bazarkowe [COLOR=#ff0000][B]Safe Animals[/B][/COLOR]
po zakończeniu bazarku wysłałam 3 razy pw do [COLOR=#ff0000]Safe Animals[/COLOR] z danymi do wpłaty i przypominające o zaległej wpłacie, dziś mija MIESIĄC od zakończenia bazarku...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224411-KONIEC-Ciuchy-dla-Oriona-do-19-03-godz-22-00[/URL]

Safe Animals nie raczy się odezwać - [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]nie odezwała się, od 21.03. nie loguje się na forum
wstawiam na Czarne Kwiatki[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Wczoraj wróciła do mnie paczka podwójnie awizowana i nieodebrana. Muszę sprawdzić kto był ale może być ciężko bo na pocztowych dowodach nadania nie zawsze piszę nicki; pocztę czyszczę a bazarek zniknął. W tytułach przelewu nie zawsze natomiast jest nick. Dlatego jeśli osoba zainteresowana przeczyta proszę o pw.[/QUOTE]

W związku z awarią na dogo nie wiem kto licytował te rzeczy i mimo prób nie jestem w stanie tego odtworzyć. Za zwrotną paczkę zapłaciłam 9,50 zł. Dodatkowo adresat może pomyśleć, że nie nadałam do niego przesyłki. Bardzo proszę o kontakt tę osobę jeśli to przeczyta. Przesyłka była zaadresowana do Emilii A. z miasta S.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']To ja też się sama zgłaszam, przez awarię na dogo nie mam ani wątku z bazarkiem, ani wiadomości z numerem konta, a za cholerę nie pamiętam, czyj to był bazarek... Jak u kogoś coś kupowałam, to się przypomnijcie, bo skleroza nie boli :oops:[/QUOTE]

Melduję, że ja się odnalazłam, już wiem, komu mam wpłacić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Proszę mi wybaczyć dociekliwość, ale czy ktoś może potwierdzić, że pieniądze z bazarków MyszkiMiki trafiają (w postaci karmy) do Schroniska we Wrześni? Na wątkach wrzesińskich nie ma śladu, rozmowa toczy się tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226261-Wielki-MiszMasz-pocztówki-ze-SCHRONISKOWYMI-psami-na-wrzesińskie-psiaki-10-05?p=19051515#post19051515[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Od lutego, na tym bazarku ogłoszeniowym:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223268-OG%C5%81OSZENIOWY-wszystkie-pakiety-wyprzedane-%21-dla-MISIA-17-29-02-GODZ-22-00/page16"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223268-OGŁOSZENIOWY-wszystkie-pakiety-wyprzedane-!-dla-MISIA-17-29-02-GODZ-22-00/page16[/URL]

...czekają 2 pakiety [COLOR=#008000][B]jusstyna85[/B][/COLOR]...
Justyna nie odpowiada ani na wątku, ani na GG, ani na privy i wpisy w profilu...
Na wątku schroniska Rudzkiego piszą, że nie mają z nią kontaktu.
Nie wiem co z tym fantem zrobić ;/

Poczekam do piątku - [COLOR=#0000cd][B]11 maja [/B][/COLOR]- jeżeli nie wpłyną zgłoszenia od niej - [B]zamykam bazar, przelewam pieniądze na Misia na hotelowanie, którego zbierałam, a wpłatę od jusstyna85 - 2x pakiet po 5zł = [COLOR=#ff0000]10zł[/COLOR] - traktuję jako darowiznę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja również mam problem... na tym też bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223504-OLBRZYMIE-JAJO-RunninGegg-zabawka-psia-idealna-dla-TTB-!!!-KONIEC[/url] licytowałam razem z [B][FONT=&quot]Karolina175[/FONT][/B] to Jajo ... wygrałam je , ale moje pieski nie były nim bardzo zainteresowane więc napisałam do Karoliny czy chce odkupić ... oczywiście zgodziła się ale napisała że pieniążki wpłaci koło 10 kwietnia , zgodziłam się ... i tym samym Jajo wysłałam do Karoliny 23 kwietnia ... mija 10 kwietnia pieniążków na koncie nie ma, później Karolina pisze że pomyliła konta ,,, sprawdzam za parę dni pieniążków nie ma proszę o potwierdzenie wysłania przelewu, Karolina wysyła mi jakieś inne konto które nie należy do mojego męża i pisze że jeszcze raz robi przelew ... do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej od niej odp , wysyłałam maile na pocztę oraz na dogo ( ale ma pełną skrzyneczkę ) robiłam wpisy na jej profilu - CISZA !!! Wiem że umowa była między nami ale nie pozwolę aby koś robił ze mnie wariata i robił mnie w balona dlatego ten wpis na dogo sprawę również zgłosiłam odpowiednim służbom ...

Link to comment
Share on other sites

[B]zglaszam [SIZE=5][COLOR=#ff0000]oktawia6[/COLOR][/SIZE][/B]

na tym bazarku u mnie kupila obrusy

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225592-Wytworne-poszewki-ROZLICZAM[/url]

strasznie jej zalezalo, by szybko paczke dostac, wyslala pm z adresem bardzo szybko, wplacila tez bardzo szybko, zanim dowiedzialam sie, jaki koszt wysylki.
mialam juz na koncie pieniadze, wiec wyslalam. przy wysylce okazalo sie, ze koszt jest wyzszy, niz oktawia6 zalozyla sama i przelala sama.
[B]teraz nie chce doplacic roznicy, bo fanty juz dawno dostala. [/B]napisala mi na pm, ze jej sie nie chce isc na poczte wplacac 1,9zl bo to marny pieniadz i ze ja powinnam to pokryc z wlasnej kieszeni.

nie moge sie na pieniadze doczekac juz od 24.04. czyli miesiac. na pm juznie odpowiada, na wpis w profilu tez. a bywa na dogo czesto, jak nie codziennie.

TO JEST OSZUSTWO I NACIĄGACTWO.

wyprzedajemy na bazarkach wlasne domy, doslownie wszystko, co sie da, by pieniadze dla psow byly, tracimy czas, ktory tez kosztuje, prad do komputera, scieramy buty biegajac na poczte. Za to nikt nam nie placi. a jeszcze oszukuja na zakupionych za grosze fantach, ktore w sklepach kosztowalyby kilkukrotnie wiecej. i kto tu nie ma honoru...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Trzeba było nie wysyłać :P[/QUOTE]
hehe
i latac w sumie 2 razy na poczte z ta sama paczka?

nie chodzi mi o wysokosc kwoty, ale o sam fakt, ze tutaj pomagamy psom, robimy bazarki dla nich, nie dla siebie. a pseudo-dogomaniacy to wykorzystuja i oszukuja, wyludzaja. chodzi o etyke.

Link to comment
Share on other sites

Po co miałaś latać dwa razy? Moim zdaniem zasada nie ma całej kasy = nie wysyłam jest dobra i każdy kto jej się nie trzyma jest sam sobie winien ;) Nie każdy kupujący na bazarkach robi to dla psów i to trzeba raz na zawsze przyjąć do wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Po co miałaś latać dwa razy? Moim zdaniem zasada nie ma całej kasy = nie wysyłam jest dobra i każdy kto jej się nie trzyma jest sam sobie winien ;) Nie każdy kupujący na bazarkach robi to dla psów i to trzeba raz na zawsze przyjąć do wiadomości.[/QUOTE]


jestem sama sobie winna? czyli moja wina tak? sama siebie oszukalam, jestem oszustka. extra. heh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jestem sama sobie winna? czyli moja wina tak? sama siebie oszukalam, jestem oszustka. extra. heh[/QUOTE]
Tak jesteś sama sobie winna, bo dałaś się naciągnąć. Za własną naiwność trzeba płacić. W regulaminie pisze jak wół, żeby nie wysyłać, póki nie ma kasy, a wiele osób i tak wysyła i to jeszcze całkiem nowym lub im nieznanym osobom. Na własne ryzyko i potem niech mają pretensje tylko do siebie. I tyle z mojej strony na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Tak jesteś sama sobie winna, bo dałaś się naciągnąć. Za własną naiwność trzeba płacić. W regulaminie pisze jak wół, żeby nie wysyłać, póki nie ma kasy, a wiele osób i tak wysyła i to jeszcze całkiem nowym lub im nieznanym osobom. Na własne ryzyko i potem niech mają pretensje tylko do siebie. I tyle z mojej strony na ten temat.[/QUOTE]

Zerduszko to nie jest tak proste i jasne jak Ci się wydaje. Część kupujących traktuje bazarki jak sklep i często trudno się z nimi porozumieć. W domu trudno jest wycenić przesyłkę co do złotóweczki a i różnice są uzależnione od Pani w okienku. Ja mam pocztę b. daleko i nie jestem w stanie zanieść 30 paczek do wyceny. Kombinuję jak mogę, żeby obniżyć koszty wysyłki, załatwiam kartony, pudełka itd. Część Kupujących jest wręcz oburzona, że prosi się o dopłatę 1 lub 2 złotych a czasami to jest nawet więcej i próbuje wymusić to jako bonus za zrobienie zakupów na bazarku. Najlepiej to kupić okazyjnie, jak najtaniej. Przy 30 paczkach z 2 zł robi się 60 zł.

Link to comment
Share on other sites

A ja popieram [B]zerduszko[/B]. Przesyłek nie wysyłamy, dopóki nie ma wpłaty. Jeśli ktoś łamie tę zasadę to TYLKO I WYŁĄCZNIE na własną odpowiedzialność i niestety modzi na dogo nie są w stanie niczego wyegzekwować od kupującego, a tym bardziej zwrotu przesłanej rzeczy, bądź pieniędzy.

Jeśli ktoś ma wagę w domu to każdą paczuszkę można zważyć i obliczyć cenę według cennika PP, który jest dostępny w internecie. Ja tam zawsze zaokrąglam koszty wysyłki do góry (doliczając koszt zapakowania, koperty),a jeśli wyjdzie taniej to nadwyżka z przesyłki i tak idzie na zwierzaki.

A to, że ktoś ma daleko na pocztę to ok, jestem w stanie zrozumieć. Ale w takim wypadku pozostaje albo przestać tworzyć bazarki, albo nadal ufać ludziom i wysyłać przesyłki na własną odpowiedzialność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A ja popieram [B]zerduszko[/B]. Przesyłek nie wysyłamy, dopóki nie ma wpłaty. Jeśli ktoś łamie tę zasadę to TYLKO I WYŁĄCZNIE na własną odpowiedzialność i niestety modzi na dogo nie są w stanie niczego wyegzekwować od kupującego, a tym bardziej zwrotu przesłanej rzeczy, bądź pieniędzy.

Jeśli ktoś ma wagę w domu to każdą paczuszkę można zważyć i obliczyć cenę według cennika PP, który jest dostępny w internecie. Ja tam zawsze zaokrąglam koszty wysyłki do góry (doliczając koszt zapakowania, koperty),a jeśli wyjdzie taniej to nadwyżka z przesyłki i tak idzie na zwierzaki.

A to, że ktoś ma daleko na pocztę to ok, jestem w stanie zrozumieć. Ale w takim wypadku pozostaje albo przestać tworzyć bazarki, albo nadal ufać ludziom i wysyłać przesyłki na własną odpowiedzialność.[/QUOTE]

Właśnie chodzi o to zaokrąglanie. Niektórzy potrafią zrobić wielkie halo o nadwyżkę. A tu sytuacja była inna, Kupująca wysłała szybko pieniądze - sama obliczyła koszt przesyłki, tylko że obliczyła za mało,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Ja, żeby przelać 1,90 zł musze zapłacić 2.50zł za przelew więc koszty mogą przekroczyć dług...może po prostu umówcie sie, że przy następnych zakupach dłużniczka dopłaci te brakujące 1.90 zł?[/QUOTE]


w takich sytuacjach, sorry, ale mnie to nie obchodzi. mnie sie musza rozliczenia na bazarku zgadzac. to nie moj problem, ile ktos placi za przelew. idziesz do sklepu po chleb i mowisz pani, ze zaplacisz za 5 dni, bo cos tam, cos tam? pani w sklepie to nie obchodzi.
juz 2 razy slyszalam, ze ktos 2zl nie bedzie doplacal, bo za przelew placi iles tam. chyba bede odtad w 1 poscie pisala, ze mnie takie rzeczy nie interesuja i jak kogos nie stac, albo zal mu kasy za drugi przelew, to niech spada i nie kupuje w ogole..

tego, ze sie sprzedaje na bazarkach rzeczy za bezcen, kupujacego tez nie obchodzi. i tylko sie ciesza i rece zacieraja. wiec mnie, jako sprzedajacego takie rzeczy nie obchodzi, kto ile za przelew placi. jak kogos nie stac, to niech nie kupuje i juz.

a z taka osoba, jak [B]oktawia6 [/B]ja juz nie chce miec nic wspolnego i nigdy jej nic nie sprzedam.
popatrze sobie na zapas na bazarku, czy mozna odmowic zakupu, jak ktos zalicytuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...