Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

O masz! A nie ma jej w pierwszym poście :razz:

No i tu się robią schody bo to był bazarek poza Bazarkiem(ale to nie znaczy że można kogoś w bambuko robić:angryy:) Ogłosiła się w " Co chcecie kupić/sprzedać na bazarku" i ja się odezwałam do niej na pw, więc bazarku już nie wystawiała.

No świetnie, to teraz chyba już mogę sobie pomarzyć o oddaniu kasy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Z przykrością wnoszę o dodanie na pierwszą stronę [COLOR=Red][B]behemotki[/B][COLOR=Black]i [/COLOR][B]niki_88[/B][COLOR=Black]. Obie Dogomaniaczki wcześniej licytowały u mnie i nie było problemów. Jednak teraz wróciły do mnie dwie przesyłki - koszulki dla behemotki i kalendarz dla niki28. Powód w obu przypadkach ten sam - nie zgłoszenie się z awizo po przesyłkę, pomimo powtórnych zawiadomień. Musiałam zapłacić za zwrot. Kontaktowałam sie z obiema użytkowniczkami, jednak zero odzewu.

Na dodatek nie wiem, co zrobic z koszulkami i kalendarzem, bo pieniądze zostały wpłacone na konto.
[/COLOR][/COLOR][/quote]

Wycofuję BEHEMOTKĘ - kontakt został nawiązany i wszystko zostało wyjaśnione. Nika_88 nadal się nie odzywa, mimo, że logowała się 27 marca na DGM.

Link to comment
Share on other sites

Już pisałam na pw ale na wszelki wypadek napisze tutaj,adres z przelewu nie jest adresem pod którym mieszkam,dlatego podaje na pw adres do wysyłki,jusstyna85 nie wysyłaj na KK ,bo nie dochodzi do mnie awizacja.Oczyściłam skrzynkę więc w razie czego pisz na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']Już pisałam na pw ale na wszelki wypadek napisze tutaj,adres z przelewu nie jest adresem pod którym mieszkam,dlatego podaje na pw adres do wysyłki,jusstyna85 nie wysyłaj na KK ,bo nie dochodzi do mnie awizacja.Oczyściłam skrzynkę więc w razie czego pisz na pw[/quote]
Skoro jusstyna85 to ja czekam na spodnie białe
mhhhh juz dosyć dlugo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Skoro jusstyna85 to ja czekam na spodnie białe
mhhhh juz dosyć dlugo:shake:[/quote]
[U][I][B]ja tu zaznacze głośno i wyraźnie, jeśli chodzi o justyne85 to prosze o cierpliwość, zmarła jej matka i się dziewczyna próbuje pozbierać
[/B][/I][/U]

Link to comment
Share on other sites

hej nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu ale licytowalam 2 ksiażki na jakims bazarku. czy jesli nie dostalam potwierdzenia od osoby ktora wystawiala bazarek ze wygralam to nie musze sie martwic ze zostane wciagnieta na ta czarna liste

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ysmay']hej nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu ale licytowalam 2 ksiażki na jakims bazarku. czy jesli nie dostalam potwierdzenia od osoby ktora wystawiala bazarek ze wygralam to nie musze sie martwic ze zostane wciagnieta na ta czarna liste[/quote]
Popatrz w swoim profilu na posty, które pisałaś, w ten sposób znajdziesz ten bazarek. Jeśli obiecałaś biednym psom wsparcie, to wywiąż się z tego, niezależnie od istnienia czarnej listy.

Link to comment
Share on other sites

O matko, mam straszny problem. Dostałam przed chwilą kubek z bazarku:crazyeye:. Nie przypominam sobie, żebym go licytowała:niewiem:, na pewno za niego nie płaciłam:shake:, nie mam tego wątku w swoich subskrypcjach i jak rany nie wiem, co zrobić:roll::roll:. Był taki bazarek na pewno, bo ja te kubki oglądałam na pewno, ale nie przypominam sobie, żebym je licytowała[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]. Może to jakaś kosmos pomyłka, kto inny za to zapłacił, a do mnie trafiło przez pomyłkę. Tylko nawet tego wątku nie mogę znaleźć. PW żadnego, że mam zapłacić też nie dostałam:hmmmm::hmmmm:. No normalnie nic nie kumam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Mam taki problem: 20.03 wpłaciłam pieniążki za zlicytowane komiksy...Do dnia dzisiejszego ich nie dostałam...Nick dziewczyny,wystawiającej bazarek zupełnie wyleciał mi z głowy...:oops: :oops: :oops:[/quote]

Wet-siostra pamiętam ten bazarek. To była chyba Dyzia, ale 100% pewności nie mam. Pamiętam, że Ty zakupiłaś te komiksy a potem nagle ktoś inny je miał mieć sprzedane mimo, że do końca bazarku jeszcze trochę zostało (a nie było opcji kup teraz). Chyba Viris się tym zainteresowała. No, ale to tak tylko mi się wydaje. Nie chciałabym wprowadzić Cię w błąd.

Link to comment
Share on other sites

Chyba masz rację...Ten bazarek "zniknął" z wątków i subskrypcji,moderator go zamknął.Ale poprzez PW dostałam informację,że jest aktualny,tylko zamknięty dla dogomaniaków ze względu na niezgodność z regulaminem...
Że wygrałam i by wpłacić pieniążki.Wpłaciłam....:oops: :roll: Naiwna???

Link to comment
Share on other sites

wet-siotra nie wiem co ci napisała osoba wystawiająca bazarek, ale do mnie pisałaś i ci odpisałam, że bazarek znikł bo był niezgodny z regulaminem, a to oznacza, że swoja oferte masz uznać za niekatulaną.
Wiec jesli sobie zapłaciłas za usunięty bazarek i fantu nie dostałaś to jest to tylko twoja wina tymbardziej, że zostałaś przeze mnie poinformowana.
Sprawdz sobie swoją skrzynke pisałaś do mnie 3.03.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...