Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

halo, halo:)
znowu szukam osoby do wizyty przedadopcyjnej w Gdyni- teraz dla córeczki tej suni co ostatnio szukałam tu pomocy:)
potencjalny dom mieszka : [COLOR=#1F497D][FONT=Arial]Gdynia (dzielnica Witomino), ul. Niska 1F/76 (budynek Witawa)
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc- i najlepiej w tym tygodniu, bo Państwo mogliby po sunię przyjechac w weekend.
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Onomato-Peja to w czwartek, tylko co do godziny sie umowimy jeszcze :)
A co do wizyty przedadopcyjnej... wydaje mi sie ze moja kolezanka tam wlasnie mieszka, zaraz sie dowiem co i jak i zobacze jak z czasem to moze udaloby sie mi pojechac na ta wizyte. Ale nic nie obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Onomato-Peja to w czwartek, tylko co do godziny sie umowimy jeszcze :)
A co do wizyty przedadopcyjnej... wydaje mi sie ze moja kolezanka tam wlasnie mieszka, zaraz sie dowiem co i jak i zobacze jak z czasem to moze udaloby sie mi pojechac na ta wizyte. Ale nic nie obiecuje.[/QUOTE]

No to jak? ;)
może 16.30/17 pod Nomi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Onomato-Peja']Nie zjawiłam się jednak, pies mi zwariował i bym ją udusiła chyba.

Zróbmy grafik : D[/QUOTE]

ojj a Fazi już się tak cieszył że pozna rasta-oneczke;)) ja sie piszę na każdy weekend marca bo nie planuje wyjeżdżać do domu ani nigdzie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...