Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

[quote name='Litterka']A ja bym za to chętnie. Tylko, że mam psicę malutką co prawda, ale z agresją lękową do innych psów - najpierw ucieka, potem przegania natręta) i chciałabym, aby zrozumiała, że można się bawić z innymi psami...[/QUOTE]

Moja psina też ma agresję lękową. Dużo nad tym pracowałam i pracuję, więc chętnie Ci powiem co i jak. :)

Do soboty. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@'] Niestety nie ode mnie to uzależnione bo nasze głupie busy psów nie zabierają :roll: Także jak uda mi się zdobyć jakoś transport z naszego zadupia to się z chęcią zjawimy na spotkaniu ;)[/QUOTE]

a skad bedziesz jechala?

Link to comment
Share on other sites

dzięki za szczere checi ;)

Tylko powiedzcie mi jeszcze (bo ja to w Gdyni mało się orientuje, potrafię tylko do schroniska trafic, z trudem na polankę i na plażę dojść ;) ) gdzie sie ten Klif znajduje? Tzn ja wiem, że jak jedzie się skm-ką ( a właśnie skm-ką w razie czego będziemy jechać) to w pewnym momencie mija się Klif. Tylko gdzie trzeba wysiąć, orientujecie się może mniej więcej ? :razz: Daleko trzeba jeszcze zasuwac na piechotkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']A nie obrazicie się, jak zabiorę ze soba koleżankę z śmieszną onkowo-terrierkowatą suńką? Szczeniaczek jeszcze, ciapkowski zresztą, ale młoda tak cholernie boi się WSZYSTKIEGO, że by się jej wręcz takie spotkanie przydało. :)[/QUOTE]
Nie, jak najbardziej możesz wziąć koleżanke! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Wysiadasz, schodzisz do wyjścia z peronu i chyba skręcasz w lewo. Ale jak popatrzysz w lewo, to Klif będziesz widziała na pewno. Poza tym, są znaki drogowe. No i jakby co, to każdy Ci powie:)[/QUOTE]

OK :) Tylko która stacja, bo raczej nie Gdynia Główna? :razz:
Kurcze, będzie hardkor z moją trzepniętą się tam wybrać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Myslałam o czymś takim już dawno, fajnie, że w koncu ktoś zabrał się za organizacje tego.
Myślę, ze może byc całkiem przyjemnie :p
I pewnie bedzie też sporo psich 'kłotni' ale takie sa tego poczatki ;)
Odrazu napisze, ze moja suka, młoda babeczka jest na etapie ustalania kto tu rzadzi z innymi sukami i ostatnio chce wszystkim dokopac, by pokazac, ze jest górą wiec prosze się nie przejmowac nią :razz: Wszystko jest pod kontrolą :p

No i z mojej strony oferuje pomoc oczywiscie szkoleniową, zawsze to jakies doswiadczenie mam, czy to z seminariów, czy ze szkolenia własnych psów no i zawodów. ;););)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm myśle, ze to nie ma działąc na zasadzie ' szkoleniowców' tylko po prostu, przychodzimy wspolnie ćwiczac, jak ktoś zobaczy, ze komuś coś źle idzie bądź źle robi to podpowiada.
Wybieranie 'szkoleniowców' to chyba zły pomysł, bo ktos mogłby sie czuc urazony, ze np. nie jest w 'kadrze'. Tak mi sie przynajmiej wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, każdy zna swojego psa najlepiej i najlepiej zna sposoby szkoleniowe i metody, które na tego psa działają. :) Powinny te spotkania wyglądać tak, że z jednej strony każdy robi jak robił dotąd a z drugiej, jeśli widzimy, że komuś nie idzie - staramy się podpowiedzieć co można zrobić, co poskutkowało u nas. A najlepiej po prostu na pierwszym spotkaniu przedstawić siebie, psa i dotychczasowe postępy oraz metody szkoleniowe. Żeby nie było nieporozumień, kłótni co lepsze itp.

Co do psów, wiadomo, że na początku pokażą się zęby, ale myślę, że wspólnie nam się uda 'ogarnąć' psy, chociaż tylko w tym naszym stadzie.

Link to comment
Share on other sites

Wątek na podforum psy w potrzebie w pomorskim, zadzwoń do pobliskich schronisk- moze ktoś zgłaszał zaginięcie, ogłoszenia w necie o znalezionym psie...

Znalazłam takie ogłoszenie, ze stycznia ale może?

"
W gdyni redlowie w pon 18 01 2010 w Parku krajobrazowym na wysokosci kliffu Zaginal Pies Wyzel niemiecki masci dropiaty z latami na bokach Pies wabi sie Trop Jezeli ktos widzial lub ma jakies wiadomosci proszony jest o Kontakt 6 22 83 05 Czeka nagroda
Telefon: 6 22 83 05 Miejsce utraty: [B]gdynia redlowo[/B]
Data utraty: [B]18 01 2010"


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...