Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Nie mogę do Ciebie PW wysłac, więc podam Ci tu moje gadu 2513153 :)
Ja akurat jadę autobusem 26/ S bo inne ode mnie nie jadą. ;)
[B]
FLY[/B] ja chętna jestem na spacerki jako socjalizacja dla mojej lękowej suczki ( agresja lękowa ) więc jeżeli masz psy, które nie wykazują agresję to możemy się umówić na spacer. :)

Link to comment
Share on other sites

W środę wyjeżdżamy z maleńkim do Olsztyna..do 16tego maja. Czyli jeśli teraz nie masz czasu to dopiero po tym 16tym..
Inne miejsce też może być, ja zawsze chodzę na plaże (przy Polance) bo nie ma kleszczy i straży miejskiej:P poza tym do lasu troche strach po tej akcji z sarnami:/ naczytałam się o tych odstrzelanych pieskach i wole nie kusic losu..

Link to comment
Share on other sites

No to niestety dopiero po 16 możemy iść na spacer. W niedzielę chętnie bym poszła, ale czeka na mnie biologia i chemia... :( W takim razie jeszcze się zgadamy! :)

A co myślicie o cotygodniowych spacerach szkoleniowych?
Czyli spotykamy się w jakimś konkretnym miejscu.
Każda osoba bierze smakołyki, zabawkę psa i smycz treningową. Pracujemy nad psami pod kątem posłuszeństwa, pracy wśród innych psów itd.
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora-']No to niestety dopiero po 16 możemy iść na spacer. W niedzielę chętnie bym poszła, ale czeka na mnie biologia i chemia... :( W takim razie jeszcze się zgadamy! :)

A co myślicie o cotygodniowych spacerach szkoleniowych?
Czyli spotykamy się w jakimś konkretnym miejscu.
Każda osoba bierze smakołyki, zabawkę psa i smycz treningową. Pracujemy nad psami pod kątem posłuszeństwa, pracy wśród innych psów itd.
:)[/QUOTE]

No... i w moim oraz Twoim przypadku resocjalizacja :P Przydałby się taki spacerek raz na tydzień, żeby 'okiełznać' mojego dzikiego poczwarka i ja od razu oświadczam, że na to idę. : )

Link to comment
Share on other sites

W sumie całkiem fajnie było to zorganizowane. Babki od agility pomagały przy przeszkodach, wszyscy byli mili. Większość ludzi panowała nad swoim psem. Oby więcej było takich festynów!

Na takie szkolenia pasowały by Wam soboty godzina 16-17? A miejsce to może za klifem? Tam jest wolna polana, nie ma ludzi itd :)

Link to comment
Share on other sites

W sobotę (1.05.) o 16:50 pod Klifem :)
Wziąć tonę smakołyków i jeśli ktoś posiada to kliker :) Na razie dłuższej smyczy nie trzeba brać no chyba, że macie zamiar już od razu przywołania ćwiczyć to brać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora-']A co myślicie o cotygodniowych spacerach szkoleniowych?
Czyli spotykamy się w jakimś konkretnym miejscu.
Każda osoba bierze smakołyki, zabawkę psa i smycz treningową. Pracujemy nad psami pod kątem posłuszeństwa, pracy wśród innych psów itd.
[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/quote]

Baaaardzo kusząca propozycja :D Przemyślę, zastanowię się, może się pojawię z Mangochą. Niestety nie ode mnie to uzależnione bo nasze głupie busy psów nie zabierają :roll: Także jak uda mi się zdobyć jakoś transport z naszego zadupia to się z chęcią zjawimy na spotkaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...