Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='Aisa_']Proponuję jakiś wypad np na polankę w godzinach, w których z psami się raczej nie chodzi - koło godziny 11.
W poniedziałek za tydzień? ;)[/quote]

Bardzo dobry pomysł! :) tylko, żebyśmy się nie wykruszyli tuż przed spacerem! :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Szukam chętnego na spacerek dzisiaj na bulwar :) wiem, że brzydka pogoda i w ogóle, ale już się rozjaśnia, więc może nie będzie tak źle ;)
a spacerek planuję tak ok. 16-17 :)

ktoś chętny? :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Blow']Łoooo, Ciebie tutaj,Reńku,chyba jeszcze nie spotkałam.
Właśnie tak sobie kiedyś myślałam, że śmiesznie byłoby się spotkać, w końcu oboje chodzimy do lasu, choć chyba niezły dystans nas dzieli.
Kiedyś spacerki na plaży były bardzo fajne, przyjemne, teraz głupek nie potrafi się zachować więc jest nieco inaczej, nie spuszczę go, chyba, że o odpowiednio bezludnej porze a itak z duszą na ramieniu.

Rozumiem Cię. Brakuje wielu codziennych oznak obecności Twojego pieska w domu, ja strasznie przeżywałam za każdym razem nagły brak spacerów, tuptania pazurków po parkiecie, czy choćby tego ciepłego kulka w nogach łóżka.
Bardzo dobrze, że nadal chadzasz na spacerki! To pozytywne.
( I znowu to piękne zdjęcie...strasznie mnie ono wzrusza...:()
[/quote]
Oleńko, dziękuję bardzo. :loveu::loveu::loveu:
(To ja jestem... :cool3: :oops: :p)
Słoneczko, jutro mijają 3 miesiące już bez Sukcesa...
[*] :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hej, na dogomani jestem od niedawna. Dzisiaj odkryłam ten wątek. Mój pies ma problem z innymi psami (samcami). Jest agresywny :( Chodzimy na szkolenia, pracujemy nad tym. Musze mu zapewnic socjalizacje na razie z sukami ( z nimi zazwyczaj jest chętny do zabawy). Jestem z okolic Gdyni. Jeśli ktoś z Was chciałby się spotkać to byłabym wdzięczna. Trudno znaleźć własciciela który nie zabiera swojego psa od razu na widok mojej besti :) Pies jest ze schroniska, brakuje mu socjalizacji. Cały czas chodzi w kagańcu. Nigdy jeszcze nie ugryzł żadnego psa. Po prostu warczy na innych chłopaków. Dziewczynki lubi :) Czy ktoś jest chętny na wspólny spacer? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calmia']Hej, na dogomani jestem od niedawna. Dzisiaj odkryłam ten wątek. Mój pies ma problem z innymi psami (samcami). Jest agresywny :( Chodzimy na szkolenia, pracujemy nad tym. Musze mu zapewnic socjalizacje na razie z sukami ( z nimi zazwyczaj jest chętny do zabawy). Jestem z okolic Gdyni. Jeśli ktoś z Was chciałby się spotkać to byłabym wdzięczna. Trudno znaleźć własciciela który nie zabiera swojego psa od razu na widok mojej besti :) Pies jest ze schroniska, brakuje mu socjalizacji. Cały czas chodzi w kagańcu. Nigdy jeszcze nie ugryzł żadnego psa. Po prostu warczy na innych chłopaków. Dziewczynki lubi :) Czy ktoś jest chętny na wspólny spacer? :)[/QUOTE]

Na jakie szkolenie chodzicie ? tzn gdzie, do kogo ?

Ja mam dwie sunie - jedna agresywna lękowo wiec odpada, ale druga kochająca wszystkich chetnie pojdzie na spacer. Czas mam dopiero w piątek, no i najlepiej gdzies w centrum gdyni.
;)

Link to comment
Share on other sites

Dog Show :thumbs:

No narazie na 50 % moge sie wstepnie umówic - mozna sie przejsc ' w las' na polanke za szkoleniem lub przejść przez stadnine w kolibkach na inną plane tam raczej psów jest mało.

Jesli do czwartku sie wykuruje to dam znac czy spotkanie aktualne bo narazie biore antybiotyki i nie ma poprawy.

Link to comment
Share on other sites

Axusia, Ty też chodzisz do dogshow ? :)

Brązowa1, pies jest ze schroniska Promyk (Gdańsk) :)
Jest super psem, ale trzeba go niestety resocjalizować. Ktoś wcześniej niestety o to nie zadbał. Wkleję zdjęcie, może go znasz :) Był adoptowany w marcu.

[IMG]http://i298.photobucket.com/albums/mm266/AgataL/07-15-08_1924.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...