Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Onomato-Peja']A na czym miałaby polegać ta pomoc? ;)[/QUOTE]
Mieszkam w Krk,mam kolegę w Gdyni.
Ze względu na pewne okoliczności chciałabym aby dostał ode mnie muffinki,nie sposób je wysłać pocztą.
W internecie szukałam sklepów,ale dwa,które znalazłam nie istnieją (m.in Lola's cupcakes).
Zapłaciłabym i prosilabym o zakup i przekaznie ode mnie koledze muffinek :)
Akcja szeroko zakrojona,trochę urocza:oops:
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Hmn, a mogłabym zapłacić za muffinki koleżance? Ona robi najlepsze muffinki jakie miałam okazję jeść, musiałabym tylko się z nią porozumieć. :lol:[/QUOTE]
A dałoby się jakoś na dniach no i czy mogę zobaczyć jakieś juz zorbione muffiny?
Musza byc pyszne i ladne :D

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję!
Chwilowo akcja wstrzymana,ponieważ prawdopodobnie załatwi to dziewczyna z forum bulterierów:)

Jestem stara i głupia..tak powinno się to skwitować.Co zrobić kiedy lubię ludziom robić niespodzianki?:oops:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Agilitowe Wakacje Na Fali! Spróbuj i Ty! [/FONT][/COLOR][URL]https://www.facebook.com/events/630441230302392/[/URL]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Trenerzy Na Fali Agility Team zapraszają w wakacyjne weekendy wszystkich miłośników psów do wspólnego agilitowania![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Każdemu, kto chce aktywnie spędzić czas ze swoim psiakiem, proponujemy zajęcia agility dostosowane indywidualnie do właściciela i jego pupila.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Program: podstawy agility, motywacji oraz samokontroli[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Miejsce treningów: Sopot[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Termin: każdy weekend lipca oraz sierpnia[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ilość treningów: dowolna[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czas trwania: 1h[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Więcej informacji oraz zapisy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Serdecznie zapraszamy na pojedyncze wakacyjne zajęcia dla Każdego! =)[/FONT][/COLOR]


[/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]Nie przyjmujemy psów agresywnych.[/SIZE]

[/FONT][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziękujemy bardzo za pierwszy radośnie przepracowany weekend![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W sobotę było tak tłoczno, że niestety w ferworze pracy, nie porobiłyśmy zdjęć - nadrobimy niebawem, bo Tobi, Drachma, Hippis i Agent jeszcze do nas zawitają. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wspaniale było z Wami bawiąc się pracować - Hippis, Agent, Fajter, Tobi, Drachma, Neri, Szila i Horus! Dziękujemy za pracę, zabawę i do zobaczenia! :)[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/1075736_527464593973978_1517895907_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Drugi weekend wakacyjnego agilitowania za nami!


Te najmniejsze psiaki i te większe, te młodsze i te starsze świetnie sobie radziły z tunelami oraz hopkami.


Poniżej zdjęcia ze słonecznych zajęć, a na nich - Szila, Horus, Hippis, Agent, Tobi, Drachma, Joy oraz Negro.


Można jeszcze dołączyć na pojedyncze zajęcia.


Zapraszamy! Bądź Na Fali! Na fali agilitowych wakacji!


[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/1044342_531129963607441_1463678667_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Lipcowe agilitowanie Na Fali już za nami!


Sceptyczni właściciele przekonali się, że ich pupile to agilitowe talenty, a dynamiczne treningi zostały entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich, którzy wzięli w nich udział.


Agilitowe Wakacje kontynuujemy także w sierpniu! Wychodząc na przeciw Waszym zapytaniom poszerzamy naszą ofertę o dodatkową grupę.


Spróbuj i Ty! Już w najbliższą sobotę! Do zobaczenia!


[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1013997_534122893308148_2042417908_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...