Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Wszem i wobec oznajmiam (przepraszam, że na ostatnią chwilę), iż w najbliższy dzień wolny od pracy, czyli [B]15.08[/B] zapraszamy na spacer w promieniach jeszcze letniego słońca!

Spotkanie[B] godz. 12.00[/B] (nie myślcie, że ja tą wczesnoporanną godzinę wybrałam ;)).
Zbiórka [B]pod stadionem GOSIRu[/B], ogromnie zapraszam wszystkich do wspólnego maszerowania!

Kto ma wolne łapki to jak zawsze zachęcam do wzięcia czworonoga ze schroniska!

Pozdrawiam,
Nat

Link to comment
Share on other sites

My jestesmy już w Gdyni, po niezbyt przyjemnej podróży ;)
Chętnie się umówimy na spacerek, tylko się kiepsko orientuję w topografii miasta, ale może jakoś trafimy ;) Najchętniej gdzieś nad plażę byśmy się wybrali, może jak Duffo zobaczy, że inne psy się kąpią, to też wejdzie do wody :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']My jestesmy już w Gdyni, po niezbyt przyjemnej podróży ;)
Chętnie się umówimy na spacerek, tylko się kiepsko orientuję w topografii miasta, ale może jakoś trafimy ;) Najchętniej gdzieś nad plażę byśmy się wybrali, może jak Duffo zobaczy, że inne psy się kąpią, to też wejdzie do wody :lol:[/QUOTE]
a dzis jakos pozniej? 22-24?:) bym podeszla po Was
a jak nie to jutro rano moze 8.30 czy 9 ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Może być jutro? Chętna bym była. Ale powiedz czy znasz jakieś miejsce w które bys w Gdyni trafiła, bo w sumie to nie wiem jak miałabym się z Tobą umówić. ;)[/QUOTE]
Jasne :) Trafimy wszędzie o ile będziemy wiedzieć jak tam dojechać ;) Wspominałaś coś chyba o plaży na Babich Dołach i na Dickmana, no i jest jeszcze ta psia plaża niedaleko Orłowa-akurat niedaleko mamy przystanek, z którego odjeżdżają autobusy do tych wszystkich miejsc. Nie wiem, gdzie najlepiej się wybrać ? :)

[quote name='FLY']a dzis jakos pozniej? 22-24?:) bym podeszla po Was
a jak nie to jutro rano moze 8.30 czy 9 ?[/QUOTE]
O, chętnie :) chcemy obejrzeć mecz i potem idziemy na spacerek, więc akurat tak po 22 jakoś ;) może wymienimy się numerami, zaraz Ci prześlę swój na PW ;) i tak około 22:15-20 byśmy czekali przed hotelem :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że najlepiej byłoby się spotkać w Orłowie na przystanku przy C.H. Klif ;) Jeździ tam S, 26, 21, 31 na pewno i kilka innych ([url]http://www2.zkmgdynia.pl/index_rozklady.php?linia=26[/url])
Na Babie Doły czy Dickmana fajnie jest się wybrać tylko gdy to blisko miejsca zakwaterowania, bo tak na prawdę prócz plaży znajdzie się w pobliżu jedynie ścieżka rowerowa i kawałek pola a w Orłowie jest i las i plaża i park, da się tam trochę pochodzić. Co do godziny to pozostawiam to Tobie (Wam). Dostosuję się.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='afera-nad-morzem']Poszukiwane towarzystwo do [B]porannych[/B], w miarę regularnych, długich spacerów w ciągu tygodnia (okolice godziny 7 rano) żeby psina mi się wyszalała i zmęczyła przed moim wyjściem do pracy. :) Może ktoś reflektuje? Gdynia, najchętniej okolice Pogórza/Obłuża, chociażby raz w tygodniu.[/QUOTE]

My chętne na 6:30 na Obłużu w całym tygodniu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...