Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

[quote name='Mada95']Może mi się uda od rodziców albo babci wyciągnąć kasę , wtedy będziemy ;)

Szkoda że nie będzie slalomu....

Co się zwie strefówka?[/QUOTE]

jutro rano mam potwierdzić więc wyłudzaj szybciej, napiszę ci numer telefonu na PW.

w sumei może być, zobaczymy jak z miejscem, bo plac ogromny nie jest.

strefówki to huśtawka, palisada i kładka, czyli wszytsko co ma strefy ;)

Link to comment
Share on other sites

To może żeby większości pasowało, proponuję środę obojętnie o której godzinie, może być wcześniej niż 15 np. 12 jeśli będzie chłodniejszy dzień (żeby nie było upału i psiaki nam po 10 minutach nie padły) a jeśli będzie gorący dzień to może lepiej 15,16?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Może mi się uda od rodziców albo babci wyciągnąć kasę , wtedy będziemy ;)

Szkoda że nie będzie slalomu....

Co się zwie strefówka?[/QUOTE]
Wyciągaj, powodzenia ;)
Też trochę liczyłam na poćwiczenie slalomu, ale może być :)

[quote name='wikikoniki']proponowana godzina to 9ta we wtorek ;) a cena to chyba 30zł jakbyśmy były we trzy. tylko od razu mówię, że bez strefówek, koła i slalomu :)

najlepiej sprawdzić tutaj: [URL="http://trojmiasto.jakdojade.pl/"]JD[/URL] i cel to ulica Piecewska, dalej możemy się przejść bo to jakieś dwa-trzy przystanki i bez sensu się przesiadać[/QUOTE]
Coś mi się nie chce to wyświetlić, ale poradziłam sobie ze standardowym zkm i ztm. Wygląda na to że czeka mnie przechadzka pod tesco, potem do Sopockiej lub Barniewickiej i tam przesiadka w 210...
Tyle, że wtedy bym była na tej Piecewskiej o 8:58, a to chyba jednak za póżno... chyba, że bym była o 8:30, ale wtedy z domu muszę wyjść koło 6:50 :crazyeye:
Nie dało by się jednak załatwić trochę późniejszej godziny...bo Magda z dojazdem miała by jeszcze gorzej...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']
Coś mi się nie chce to wyświetlić, ale poradziłam sobie ze standardowym zkm i ztm. Wygląda na to że czeka mnie przechadzka pod tesco, potem do Sopockiej lub Barniewickiej i tam przesiadka w 210...
Tyle, że wtedy bym była na tej Piecewskiej o 8:58, a to chyba jednak za póżno... chyba, że bym była o 8:30, ale wtedy z domu muszę wyjść koło 6:50 :crazyeye:
Nie dało by się jednak załatwić trochę późniejszej godziny...bo Magda z dojazdem miała by jeszcze gorzej...:shake:[/QUOTE]

my mieszkamy na Barniewickiej ;) zobaczymy jak Magda ;) 9:30 czy 10 ? tylko pamiętaj, że potem do 11:30 i robi się coraz cieplej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']my mieszkamy na Barniewickiej ;) zobaczymy jak Magda ;) 9:30 czy 10 ? tylko pamiętaj, że potem do 11:30 i robi się coraz cieplej :)[/QUOTE]
O to bym wysiadła jednak na tej Barniewickiej :) Myślę, że mi pasuje ta 9:30 :)
Na piecewskiej byśmy było o 9 i nie wiem jak tam wygląda dojście, ale myślę, że jest ok :)
W takim razie poczekajmy jeszcze co Magda powie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']O to bym wysiadła jednak na tej Barniewickiej :) Myślę, że mi pasuje ta 9:30 :)
Na piecewskiej byśmy było o 9 i nie wiem jak tam wygląda dojście, ale myślę, że jest ok :)
W takim razie poczekajmy jeszcze co Magda powie ;)[/QUOTE]

a o której jest 210 z Barniewickiej ?

[quote name='Mada95']No fakt ,ja o 6 nie wstanę!

A pies też raczej się nie wyśpi....

Dobra Wiki zatwierdź nas , rodzice 30 zł bez problemu mi dadzą ;)

tylko bym wolala jednak później....[/QUOTE]

no dobra, to 9:30 ?
zaraz piszę jak z cennikiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']a o której jest 210 z Barniewickiej ?



no dobra, to 9:30 ?
zaraz piszę jak z cennikiem ;)[/QUOTE]
O 8:21 lub 51, ale to zapóźno. Ja bym była już o ok 8:05, z resztą Magda chyba jedzie tym samym co ja...ona to się będzie tyyyle razy przesiadać...
Jak dla mnie to 10 już najpóźniej, bo potem to faktycznie strasznie cieplo jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']O 8:21 lub 51, ale to zapóźno. Ja bym była już o ok 8:05, z resztą Magda chyba jedzie tym samym co ja...ona to się będzie tyyyle razy przesiadać...
Jak dla mnie to 10 już najpóźniej, bo potem to faktycznie strasznie cieplo jest...[/QUOTE]


Dlatego musimy się spotkać Dąbrowa Tesco bo się pogubię:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jakbyście chciały to taki tor agility jest również w Rumi. Wynajęcie toru na godzinę kosztuje bodajze 8zł od psa. Tor znajduje się na terenie szkoły dla psów Awax, tylko trzeba się wcześniej umówić telefonicznie. Ja na razie przez kontuzję Tojki nie mogę skorzystać, ale kilka razy bylam z moimi psiakami i polecam. Zawsze to jeszcze jedno miejsce, gdzie można się spotkac :evil_lol:.

Edited by kermita
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kermita']Dziewczyny jakbyście chciały to taki tor agility jest również w Rumi. Wynajęcie toru na godzinę kosztuje bodajze 8zł od psa. Tor znajduje się na terenie szkoły dla psów Awax, tylko trzeba się wcześniej umówić telefonicznie. Ja na razie przez kontuzję Tojki nie mogę skorzystać, ale kilka razy bylam z moimi psiakami i polecam. Zawsze to jeszcze jedno miejsce, gdzie można się spotkac :evil_lol:.[/QUOTE]

no nie mów :-o a chociaż plac ogrodzony i przeszkody profesjonalne ? bo jak tak to ja następnym razem tam się piszę :)

___________________________________________

jednak 25zł od psa dziewczyny ;)
brać najlepsze zabawki, mnóstwo zabawek, wodę, smaczki i coś dla siebie, bo 90minut biegania wciąga i trzeba jeść :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Dlatego musimy się spotkać Dąbrowa Tesco bo się pogubię:roll:[/QUOTE]
Autobus mamy o 7:42 :)

[quote name='wikikoniki']no nie mów :-o a chociaż plac ogrodzony i przeszkody profesjonalne ? bo jak tak to ja następnym razem tam się piszę :)

___________________________________________

jednak 25zł od psa dziewczyny ;)
brać najlepsze zabawki, mnóstwo zabawek, wodę, smaczki i coś dla siebie, bo 90minut biegania wciąga i trzeba jeść :lol:[/QUOTE]
O to super :)
Mam takie małe pytanie dotyczące autobusów... 171 mogę jechać jeszcze na gdyńskim bilecie za 1,50...nie?
A tym 210 to domyślam się, że już gdańskim, tak więc pytanie, ile kosztuje karnet u kierowcy ?(nie wiem ile kasy wziąć;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']O to fajnie ;)
sprawdzę sobie K ;)

super K mam 6:43 i pół godziny drogi :p[/QUOTE]
Oj Ty biedna... widzę, że tam jesteś już o 7:10...
Mogę ewentualnie wyjść trochę szybciej żebyś nie musiała tyle sama czekać

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=maryg22;19442569

Mam takie małe pytanie dotyczące autobusów... 171 mogę jechać jeszcze na gdyńskim bilecie za 1,50...nie?
A tym 210 to domyślam się, że już gdańskim, tak więc pytanie, ile kosztuje karnet u kierowcy ?(nie wiem ile kasy wziąć;) )[/QUOTE]

171 z tego co wiem to gdyńskim można a bilet na 210 kosztuje u kierowcy 1,80zł godzinny. natomiast przystanek dalej masz kiosk i tam na jeden przejazd za 1,50zł tylko nie wiem od której czynny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']171 z tego co wiem to gdyńskim można a bilet na 210 kosztuje u kierowcy 1,80zł godzinny. natomiast przystanek dalej masz kiosk i tam na jeden przejazd za 1,50zł tylko nie wiem od której czynny.[/QUOTE]
Ja się w zmiany przystanków bawić już nie będę :lol:
Czyli, że kupię coś u kierowcy...a jakiś karnet, czy coś ?(przyda się na później...)
A tak po za tym, czy Ty nie pisałaś gdzieś że chcesz od kogoś odkupić książkę "Misja na czterech łapach" ?
Bo jak tak to ja Ci mogę ewentualnie jutro pożyczyć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Ja się w zmiany przystanków bawić już nie będę :lol:
Czyli, że kupię coś u kierowcy...a jakiś karnet, czy coś ?(przyda się na później...)
A tak po za tym, czy Ty nie pisałaś gdzieś że chcesz od kogoś odkupić książkę "Misja na czterech łapach" ?
Bo jak tak to ja Ci mogę ewentualnie jutro pożyczyć :p[/QUOTE]

nie, u nas kupuje się pojedynczo, ale możesz kilka ;)
jakbyś mogła to bardzo proszę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']no nie mów :-o a chociaż plac ogrodzony i przeszkody profesjonalne ? bo jak tak to ja następnym razem tam się piszę :)[/QUOTE]
Placyk jest ogrodzony. Przeszkody są jak najbardziej profesjonalne. Tu macie dwie fotki tego placu:[attachment=1737:8740.attach]
Zazdroszczę wam tego dzisiejszego wypadu, liczę na jakąś relację i fotki :lol:. Mam nadzieję, że wkrótce i my będziemy mogli troszkę bardziej aktywnie spędzać czas i wtedy jakoś się wspólnie umówimy :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...