Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Wiem, wiem ;)
Ale wiesz, jest towarzystwo na spacerze, Lastiemu porzuca się piłkę, zawsze to socjal dla Joyki i nauka delikatności dla Lastiego :lol:

Dobra, zapraszamy w takim razie wszystkich chętnych na spacer jutro o godz. 12 na Babie Doły :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Jestem tu "nowa" :) Mam 1,5 roczną suczkę w typie cavalier king charles spaniel a razem z nami mieszka moja siostra ze swoją 8-miesięczną suczką rasy Chihuahua. Bardzo chętnie wybrałybyśmy się na spacer z innymi psiakami, tym bardziej że teraz są wakacje i mnóstwo wolnego czasu :) Czekam na propozycje jeśli ktoś byłby chętny :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarNel']Cześć! Jestem tu "nowa" :) Mam 1,5 roczną suczkę w typie cavalier king charles spaniel a razem z nami mieszka moja siostra ze swoją 8-miesięczną suczką rasy Chihuahua. Bardzo chętnie wybrałybyśmy się na spacer z innymi psiakami, tym bardziej że teraz są wakacje i mnóstwo wolnego czasu :) Czekam na propozycje jeśli ktoś byłby chętny :)

Pozdrawiam[/QUOTE]

Hej, a skąd jesteście? Moja Lunka uwielbia spanielki więc chętnie się spikniemy!

Link to comment
Share on other sites

Mieszkamy w Sopocie :) Cały ten tydzień siedzimy na pewno w 3mieście więc chętnie wybralibyśmy się na spacer :) Może w poniedziałek po południu na psiej plaży? Nie możemy tylko w czwartek wieczorem bo mam trening z moim psem i we wtorek bo jesteśmy już umówieni na spacerek :) Reszta terminów jak najbardziej nam pasuje :)
Czekam na propozycje
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarNel'][COLOR=#000000]A kiedy byś mogła? Fajnie jak by nam się udało zebrać większa grupą [/COLOR]:smile:[/QUOTE]
W zasadzie w każdy inny dzień, jutro tak wyjątkowo nie pasuje, bo już się umówiłam z koleżanką ;)
Ja preferuję trochę wcześniejsze godziny, ale 15 też może być :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']

A Gdzie?o której ?I czy płatne?[/QUOTE]

Gdańsk, Morena

[URL]http://naukaizabawadlapsow.pl/[/URL]

płatne, 90 minut chyba 35zł o ile się nic nie zmieniło, godzina jeszcze nie ustalona.

EDIT: wtorek, około 9, bez strefówek :)

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Gdańsk, Morena

[URL]http://naukaizabawadlapsow.pl/[/URL]

płatne, 90 minut chyba 35zł o ile się nic nie zmieniło, godzina jeszcze nie ustalona.[/QUOTE]
A jak to tam mniej więcej wygląda? Chętnie bym się kiedyś przyłączyła, ale dla nas te 90 minut to zdecydowanie za długo. Mała ma humorki i do tego niewiele z agi umie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']A jak to tam mniej więcej wygląda? Chętnie bym się kiedyś przyłączyła, ale dla nas te 90 minut to zdecydowanie za długo. Mała ma humorki i do tego niewiele z agi umie...[/QUOTE]

wygląda to tak, że przychodzisz na rozłożony tor i tam zostajesz sam i ćwiczysz to, co chcesz, ustawiasz przeszkody jak chcesz itp. to nie jest trening, gdzie cały czas pies coś robi, można poćwiczyć prowadzenie itp, ja będę ćwiczyć różne rzeczy przed zawodami jakby co to mogę pomóc, dać jakąś radę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']wygląda to tak, że przychodzisz na rozłożony tor i tam zostajesz sam i ćwiczysz to, co chcesz, ustawiasz przeszkody jak chcesz itp. to nie jest trening, gdzie cały czas pies coś robi, można poćwiczyć prowadzenie itp, ja będę ćwiczyć różne rzeczy przed zawodami jakby co to mogę pomóc, dać jakąś radę :)[/QUOTE]
A to nieźle :)
To chyba się wybiorę...tylko kiedy?
edit:
widzę, że już zmieniłaś :)
A jak tam można dojechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']A to nieźle :)
To chyba się wybiorę...tylko kiedy?[/QUOTE]

proponowana godzina to 9ta we wtorek ;) a cena to chyba 30zł jakbyśmy były we trzy. tylko od razu mówię, że bez strefówek, koła i slalomu :)

najlepiej sprawdzić tutaj: [URL="http://trojmiasto.jakdojade.pl/"]JD[/URL] i cel to ulica Piecewska, dalej możemy się przejść bo to jakieś dwa-trzy przystanki i bez sensu się przesiadać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...