Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

No eeej, dlaczego tak dużo osób odpada ? ;/

Dzisiaj zrobiłam sama obrożę, szelki i smycz, czekam na Wasze opinie jutro ;)

jeszcze takie pytanie... jak wysiądę na przystanku 'Płyta Redłowska' to dojdę do polanki szybciej niż z jakiegoś 'zespół szkół budowlanych' ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']pogoda mi pasuje chłodniejsza, bo pies się tak szybko nie męczy...[/QUOTE]
Też racja, jak by było 20-30 stopni to na pewno byśmy nie poszły:) Byle deszcz nie padał to będzie dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

No dobra, postanawiam choć trochę się poprawić i proponuję spacer w najbliższy weekend.
Mogłaby być to niedziela 13.05.12, w odpowiedzi na prośby dotyczące zbiórki proponuję parking przy stadionie GOSiRu (potocznie zwanym Arki). Wyruszymy albo w kierunku Małego Kacka, albo w kierunku Witomina.

Czekam na info o ewentualnych chętnych - myślę, by pozabierać, jak najwięcej "wolnych macek" w postaci swych TZ, znajomych, by i schroniskowce nacieszyły się, mam nadzieję piękną pogodą.

Odmowy nie przyjmuję, pogodę wstępnie zamówiłam! Teraz tylko czekam na głos ludu [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nas będzie można spotkać w niedzielę na festynie przy stoisku Fundacji Dogtor, jeśli ktoś jest zainteresowany wolontariatem u nas z psem (bądź bez psa) to będzie dobra okazja, żeby wszystkiego się dowiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...