Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Żaneta wpadajcie z tą Waszą pchłą.
Do spacerów dołączył Shiro, z którym mała na pewno świetnie się dogada!

A tymczasem dobra wiadomość myślę dla wszystkich! ;)

Tak sobie dumaliśmy z Piotrem rano, że w ten weekend można by zrobić 2 spotkania. Mieliśmy na myśli, zrobienie spaceru zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.
Dlaczego to? A no tak wyjątkowo, choć spora część obecnych ostatnio osób wybrała sobotę, myślę, iż są osoby, takie jak ja, które mają wolną niedzielę (w sobotę pracuję, jak już pisałam) i chętnie na spacer by się wybrały. 2 spotkania dadzą każdemu wolny wybór, czy bardziej pasuje mu sobota, czy niedziela, a może znajdzie się ktoś, kto chciałby wpaść w obydwa dni! Co Wy na to?

Trzeba tylko ustalić godziny i miejsca spotkań dla każdego z dni. i tu bardzo proszę o zaangażowanie i propozycje, bo przyznam szczerze pomysłu ni mam ;)

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie już mogę powiedzieć, że miejsca zbiórek i godziny zostały wyznaczone, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Sobota tj 10.03 spacer Gdańsk Oliwa, zbiórka g. 13.00 na parkingu przy dworcu PKP
Niedziela tj 11.03 spacer Gdynia Redłowo, zbiórka g. 12.30 parking przy stadionie GOSIRu (potocznie Arki [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...