Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

[quote name='wikikoniki']Może i my się pojawimy... o ile znajdziemy miejsce, jest tam niedaleko, jakiś konkretny przystanek ?[/QUOTE]

Urząd Miasta - Świętojańska.
a kawalek dalej Urząd Miasta - Władysława IV albo SKM Wzgorze sw Maksymiliana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Wikikoniki na jakim przystanku na świentojańskiej wysiadasz?I o której będziesz?Bo ja będę wcześniej i jeszcze idę po przyjaciółkę z Jamniorem która mieszka na drugim końcu Świentojańskiej niż Anker więc możemy po was podejść;)[/QUOTE]

Na urząd miasta - świętojańska.

Link to comment
Share on other sites

No bo to jest tak że moja mama zakazała mi wychodzić z Lejdi...ale to było jakiś czas temu i nic nie przypomina a to czasem znaczy że może udawać że wcale tego nie mówiła...ale to wcale nie jest pewne , a że ja z Lejdi czasem wychodzę bardzo wcześnie (5-6 godz ) kiedy mama śpi więc dla pewności żeby mnie nie zatrzymała muszę wtedy wyjść...i będziemy miały tyle czasu że możemy nawet po was podjechać..Lejdi by się z twoimi psami oswoiła, a że nie ma potrzeby żebym ją gdziekolwiek trzymała na smyczy to mogę prowadzić Maxa i mam kilka kaganiców i kaganico podobnych dla Lejdi to te rególowane do autobusu będa dla niego okej o ile jeszcze nie kupiłaś mu kaganica;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']No bo to jest tak że moja mama zakazała mi wychodzić z Lejdi...ale to było jakiś czas temu i nic nie przypomina a to czasem znaczy że może udawać że wcale tego nie mówiła...ale to wcale nie jest pewne , a że ja z Lejdi czasem wychodzę bardzo wcześnie (5-6 godz ) kiedy mama śpi więc dla pewności żeby mnie nie zatrzymała muszę wtedy wyjść...i będziemy miały tyle czasu że możemy nawet po was podjechać..Lejdi by się z twoimi psami oswoiła, a że nie ma potrzeby żebym ją gdziekolwiek trzymała na smyczy to mogę prowadzić Maxa i mam kilka kaganiców i kaganico podobnych dla Lejdi to te rególowane do autobusu będa dla niego okej o ile jeszcze nie kupiłaś mu kaganica;)[/QUOTE]

Wiesz, biorę tylko Neskę, bo Max jeszcze nie jeżdził autobusem a poza tym nie jest do końca oswojony, no i nie mam kagańca :(
Ale jeszcze tyle przed nim...
My mamy być około 12:04 na przystanku, poczekacie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...