Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

[quote name='Atkaaaa']O jaka tu wrzawa :D
a my się chętnie przejdziemy na jakiś socjalistyczny spacerek z jakimś miłym i cierpliwym psiakiem :D maluch po szczepieniach, teraz tylko niech temperaturka na dworze trochę podrośnie i pewnie na polankę zawędrujemy ;)[/QUOTE]

Hej! Jesteście z Witomina? Jeśli Twoje psiaki tolerują upierdliwe, zabawawowe szczeniaczkowe suczki to my chętne na spacerek :) Też jesteśmy z Witomina!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']Hej! Jesteście z Witomina? Jeśli Twoje psiaki tolerują upierdliwe, zabawawowe szczeniaczkowe suczki to my chętne na spacerek :) Też jesteśmy z Witomina![/QUOTE]
Tak! :D Ja też mam maluszka teraz ;) 10tygodniowy BC i 10letni pudel ;) dwóch facetów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Tak! :D Ja też mam maluszka teraz ;) 10tygodniowy BC i 10letni pudel ;) dwóch facetów ;)[/QUOTE]

BC? Border Collie? Wybacz nie znam się na skrótach ;) A wychodzisz z nim na dwór? Chętnie się wybierzemy na spacer, jeśli masz ochotę :) Luna jest strasznie towarzyska :D

Edit. Obejrzałam galerię.
Szczenior jest przeuroczy!! Oczyska ma nieziemskie <3

Link to comment
Share on other sites

tak, borderek ;)
na razie wychodzimy tylko tak na siku, wczoraj miał szczepienie, myślę, że jakoś w weekend się możemy zobaczyć skoro Witomino ;)). Potem ja niestety kończę ferie... i będzie ciężko z czasem. Wiesz gdzie jest polana koło kościoła Maksymiliana Kolbego? Tam teraz zrobili taki pseudopark...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']łojoooj, to drugi koniec Witomina jest xD to nie wiem, spiszemy się jeszcze najwyżej w pt wieczorem i zobaczymy jak z pogodą, bo nie chce go jeszcze gdzies dalej wynosić jak będzie mróz taki jak przez ostatnie dni...[/QUOTE]

I jak? Pasuje Ci jutro albo w ndz chociaż krótka zabawa psiakowa? :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, tu na Leśniczówce (ostatni przystanek), jest przy lesie boisko i dużo miejsca do zabawy dla psiaków. Moja się tu często gania. Jakby Ci pasowało podjechać to byśmy czekały przy lasku i pół godzinki by sobie pobaraszkowały mordeczki ;)
Ja uciekam, jak Ci pasuje to proponuję godzinę 12.

Edited by Jean
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']kurcze ja na aż tak dlugo to wolałabym z nim jeszcze nie chodzić, bo to jest od nas drugi koniec Witomina więc też trochę potrwa. To może jakoś w przyszłym tygodniu w takim razie, jak już minie trochę więcej dni po szczepieniu.[/QUOTE]

Ok, jak chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']O jaka tu wrzawa :D
a my się chętnie przejdziemy na jakiś [B]socjalistyczny[/B] spacerek z jakimś miłym i cierpliwym psiakiem :D maluch po szczepieniach, teraz tylko niech temperaturka na dworze trochę podrośnie i pewnie na polankę zawędrujemy ;)[/QUOTE]

Socjalistyczny! :roflt: Czyżbyś chciała cofnąć się w czasie? :D

Link to comment
Share on other sites

[B]Amstaffowy spacer 18.02.2012 (sobota)

Zbiórka na parkingu koło cmentarza komunalnego ul. Spokojna w Gdyni, godz. 14:00[/B] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG]

Trasa to las na pograniczu Gdyni i Sopotu na wysokości Górnego Orłowa i Bernadowa.

Jak dojechać?
Jeśli samochodem to na ul. Spokojną odbija się z Wielkopolskiej, na rogu tych ulic jest samoobsługowa myjnia samochodowa i stacja paliw Orlen;
Jeśli autobusem/trajtkiem to nr [COLOR=#FF4000]23, 24, 27, 29, 31, 172, 180, R[/COLOR] i trzeba wysiąść na przystanku [COLOR=#FF4000]LIDZKA[/COLOR];
Jeśli SKM to należy wysiąść na stacji GDYNIA REDŁOWO najlepiej i przesiąść się na komunikację miejską o w/w numerach;
Jeśli ktoś będzie brał pieska z Ciapkowa na ten spacer to trzeba iść na przystanek Redłowo SKM Stryjska i tam wsiąść do w/w komunikacji miejskiej.

Oto mała mapa jak trafić (zamieszczam ją przezornie bo ja mieszkam obok miejsca zbiórki(nie na cmentarzu od razu mówię:D) i nie raz już się ktoś zgubił jak do mnie jechał, a kiedyś nawet taksówkarz nie wiedział jak dojechać) więc mam nadzieję, że ułatwi Wam to dotarcie na miejsce zbiórki:

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1361/04fdbebf8b193991.jpg[/IMG]

Edited by tija
zmiana
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']Sobota nam niestety nie pasuje - odwiedzamy weterynarza, co więcej myślałam o jakimś krótszym (Luna marźnie) i bliżej naszego miejsca zamieszkania. Na dłuższe trasy piszemy się jak śniegi stopnieją.[/QUOTE]

Chyba masz rację. My również odpadamy z jutra a Lunowo-Neskowy spacer to może zaproszę 11 marca na Neski urodziny :D O ile Lunce nie przeszkadzają Yorki, bo jedna to nasz najlepszy przyjaciel :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...