Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Hej ;)
Kto chętny na spacer z lekko niezrównoważonym kundelkiem wielkości ogolonego bordera ?
Pies dzisiaj był na spacerze i bawił się ze szczeniakiem ON-ka oraz labradorem.
Fajnie by było, gdyby właściciel mógłby dać mi jakieś wskazówki co do szkolenia.

Nie wiem jak kundelek zareaguje na duże psy, ale z suczkami raczej się bawi ;)

Link to comment
Share on other sites

Spacer się udał. :)
Teraz to mam już 100% pewności, że żaden kolejny nas nie ominie.
No ja może tak nieśmiało i od razu przepraszam ale już drugi raz sunia w czerwonej obroży zaatakowała Rastę, tym razem moją sukę zdążyłam odciągnąć ale i tak czerwona obroża się uczepiła.
Próbowałam manewrować i nie wchodzić jej w drogę ale raz była z przodu a raz z tyłu więc nie było łatwo. Nie wiem czy właścicielka jest z dogo ale bardzo bym prosiła, żeby ktoś jej przekazał.
Ogromna ogromna prośba, jesli to nie problem - niech sunia może ma kaganiec, wtedy łatwiej rozdzielić chociażby, bo moja zakagańcowana nie ma zbytnio szans, żeby się obronić.
Z góry przepraszam za problem, ale skoro historia sie powtarza to jednak nie chcę ryzykować kolejnego razu.

Do domu dotarłyśmy dopiero o 17, z racji, że Rasta niewybiegana musiałam ją na plaży piłką, frisbee i myśleniem zająć. :D
Pozdrawiam spacerowiczów, my jestesmy wykończone. :)

Edited by Onomato-Peja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Spacer się udał. :)
Teraz to mam już 100% pewności, że żaden kolejny nas nie ominie.
No ja może tak nieśmiało i od razu przepraszam ale już drugi raz sunia w czerwonej obroży zaatakowała Rastę, tym razem moją sukę zdążyłam odciągnąć ale i tak czerwona obroża się uczepiła.
Próbowałam manewrować i nie wchodzić jej w drogę ale raz była z przodu a raz z tyłu więc nie było łatwo. Nie wiem czy właścicielka jest z dogo ale bardzo bym prosiła, żeby ktoś jej przekazał.
Ogromna ogromna prośba, jesli to nie problem - niech sunia może ma kaganiec, wtedy łatwiej rozdzielić chociażby, bo moja zakagańcowana nie ma zbytnio szans, żeby się obronić.
Z góry przepraszam za problem, ale skoro historia sie powtarza to jednak nie chcę ryzykować kolejnego razu.

Do domu dotarłyśmy dopiero o 17, z racji, że Rasta niewybiegana musiałam ją na plaży piłką, frisbee i myśleniem zająć. :D
Pozdrawiam spacerowiczów, my jestesmy wykończone. :)[/QUOTE]

Dobrze, że chociaż Wy się dobrze bawiliście :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Spacer się udał. :)
Teraz to mam już 100% pewności, że żaden kolejny nas nie ominie.
No ja może tak nieśmiało i od razu przepraszam ale już drugi raz sunia w czerwonej obroży zaatakowała Rastę, tym razem moją sukę zdążyłam odciągnąć ale i tak czerwona obroża się uczepiła.
Próbowałam manewrować i nie wchodzić jej w drogę ale raz była z przodu a raz z tyłu więc nie było łatwo. Nie wiem czy właścicielka jest z dogo ale bardzo bym prosiła, żeby ktoś jej przekazał.
Ogromna ogromna prośba, jesli to nie problem - niech sunia może ma kaganiec, wtedy łatwiej rozdzielić chociażby, bo moja zakagańcowana nie ma zbytnio szans, żeby się obronić.
Z góry przepraszam za problem, ale skoro historia sie powtarza to jednak nie chcę ryzykować kolejnego razu.

Do domu dotarłyśmy dopiero o 17, z racji, że Rasta niewybiegana musiałam ją na plaży piłką, frisbee i myśleniem zająć. :D
Pozdrawiam spacerowiczów, my jestesmy wykończone. :)[/QUOTE]

Chyba wiem o która sunie chodzi, ostatnio na spacerze też była agresywna w stosunku do mojego psa, więc chyba dla wszystkich byloby lepiej gdyby miała chociaż kaganiec :)

Link to comment
Share on other sites

No, dla nas spacer też udany :)
Toto był najmniejszy, szkoda, że nie dotarł nikt z jakimś kolegą mniejszym.
Dla mnie to jest super sprawa, uwielbiam oglądać inne psiaki na tych spacerach.
Jesteśmy zmęczeni, wychodzi sprawa kondycji :razz:
Ja bardziej niż Toto chyba, a jest ode mnie dużo starszy...

Dziękujemy bardzo wszystkim współtowarzyszom :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Psów naliczyłam 20 :lol: Raxa, Tiger, Helenka, Heniek, Hogan, Beatrix, Nero, Bruxa, Solux, Gaston, Gaja, Fajter, Kiver, Mange, Rasta, Limon, Toto, Brutus, Kayla, Avia
Dziękuję wszystkim, którzy mimo mrozu zawitali do nas! Atmosfera, jak zawsze ciepła i miła!
Jak otrzymam zdjęcia od Dari, oczywiście tutaj wrzucę.


Ani od Gaji Wasze uwagi przekażę.


Natomiast, co do następnego spaceru, jak już pisałam Karolinie od Rasty ja niestety nic planować i organizować nie mogę. Bom urlopować się będę w Zakopanem, a następnie 3 weekendy pod rząd na uczelni męczyć. Na szczęście u nas godni zastępcy są. Marta więc zadeklarowała się zająć organizacją następnego spotkania.

Planowany termin 11 lub 12.02 godz. 12 lub 12.30.
Najprawdopodobniej także Gdyni Witomino - może jakaś trasa na Karwiny, nie mam pojęcia póki co.
Mają dumać, jak są jakieś propozycje to piszcie.

Ja postaram się w miarę na bieżąco przekazywać informacje ;)

Edited by natalia_aa
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem nowa z Gdyni mam 5 letnią kundlicę w wielkości goldka i sie piszemy na te spotkania;)

I może polanka Redłowska?
albo Plaża bo jest zima i zakazu nie ma?
U mnie na Obłużu jest trasa rowerowa(turystyczna wiele ludzi chodź tam z psami i my również) a obok pola jak na wsi potem las a za lasem plaża....droga okoła 6 km sama trasa rowerowa 3 i autobusem też się da z wielu miejsc na trasie:)
Albo tam gdzie są festyny "pies w wielkim mieście"?
Albo do parku przy ratuszu?
A jeżeli jednak na witominie czy chwarznie to prosiła bym o informacje gdzie konkretnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Ja jestem nowa z Gdyni mam 5 letnią kundlicę w wielkości goldka i sie piszemy na te spotkania;)

I może polanka Redłowska?
albo Plaża bo jest zima i zakazu nie ma?
U mnie na Obłużu jest trasa rowerowa(turystyczna wiele ludzi chodź tam z psami i my również) a obok pola jak na wsi potem las a za lasem plaża....droga okoła 6 km sama trasa rowerowa 3 i autobusem też się da z wielu miejsc na trasie:)
Albo tam gdzie są festyny "pies w wielkim mieście"?
Albo do parku przy ratuszu?
A jeżeli jednak na witominie czy chwarznie to prosiła bym o informacje gdzie konkretnie;)[/QUOTE]

Witamy nowa Gdynianke ;) Max robi super postepy, moze nastepnym razem pzyjde z nim ? Jeszcze ni wiem... Ponawiam pytanie, odnosnie spaceru z lekko niezrownowazonym kundelkiem wielkosci bordera . Wiecej na blogu

Link to comment
Share on other sites

a nie chce ktoś pochodzić w okolicach polanki redłowskiej, plaży obok,klifu,lasu,parku przy piłsudskiego itp;> Bo mi to się nie chce zbyt gdzieś daleko wybierać...Poza tym Fazi ma różne nastroje i czasem nie jest zainteresowany w ogóle zabawą, wtedy można chwile pospacerować i pójść do domu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...