Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

O kurczaki Ania, Karolina ależ fajnie, że po tak długim czasie zobaczę te 2 adoptowane od nas piękności! I już mi się nie wymigacie, pochwaliłam się Jarkowi i Adzie, że zapowiedzieliście przyjazd!
Agata i na Ciebie i Twego "potworka" będziemy czekać! :lol:


Ania kochana, zastanawiam się, jakby Ci było najlepiej.
Opcji bowiem jest kilka:
1. Wysiadasz na stacji Orłowo SKM i idziesz pieszo z 15 minut
2. Wysiadasz na stacji Orłowo SKM i podjeżdżasz byle jakim autobusem 1 przystanek
3. Wysiadasz na stacji Redłowo SKM i ruszasz razem z ludźmi z Ciapkowa, którzy będą tamtędy przechodzić, by dojść na przystanek autobusowy.

Osobiście wybrałabym tą drugą - jest najszybsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']My też! Jeżeli tylko ktoś mi powie na której stacji najlepiej wysiąść z skm'ki i jak dojść :P[/QUOTE]
Gdynia Orłowo. Schodzisz z skm i idziesz na prawo w dół ulicy, dochodzisz do głównej, śmigasz przejściem i dalej w dół. Na dole masz molo.
moge się postarać wyznaczyć trasę na jakichs google map czy cuś, ale tak jak napisałam, w prawo i prosto az do morza ;)

[quote name='Talucha']Onomato-Peja jedziesz autobusem? Może bym się dołączyła :lol:[/QUOTE]
Jasne, spoko tylko nie wiem o której wyruszyć, zaraz sprawdzę i napiszę Ci na gg albo pm. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ania, jak coś to pytaj, musisz dojść do Orłowskiej, w google earth sprawdź. Jeśli decydujesz się na pieszą wycieczkę no to te 10-15 minut musisz liczyć. Ale wiem, że podołacie!
Błagam, gdybym ktoś miał się spóźnić, nie dotrzeć dawajcie cynk (661 665 695), bom staram się zawsze na wszystkich czekać - pamiętam bowiem, kto miał dotrzeć.

Na chwilę obecną zapowiadają się 33 psy, są jeszcze 3 osoby niepewne. Tu widze, że Talucha jeszcze duma ;)
Martyna szkoda, że z Mikim wpaść nie możecie - u nas spacery są regularne, więc jeśli kiedyś do nas będziecie chcieli dołączyć to no problem.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie! ;)

Mam nadzieję, że uda się w miarę punktualnie wyruszyć, (tj tak do 12.10) bo z doświadczenia wiemy, że przy takim skupisku psów, czekanie i nuda sprawia, że psy się wzajemnie denerwują.
Więc w razie mocnych opóźnień, część osób będzie ruszać zapewne powoli w kierunku mola ;)

Generalnie jednak i planowo widzimy się o 12 na parkingu!

Przyznam szczerze, że to chyba będzie rekordowa liczba psiaków, do tej pory chyba max było 29 psów, a standardowo 15-20 przychodzi. Jednakże podołamy na pewno!

Przypominam także o zbiórce datków, która odbędzie się na zlocie. Moja prośba by każdy choć złotówką wspomógł Pepsi!
Dla nas to tylko złotówka, dla niej strasznie dużo! Z góry za tą pomoc wszystkim dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/115905-wikikoniki"][B]wikikoniki[/B][/URL] będę jechać z narzeczonym przez Gdańsk do Gdyni - jeśli zmieścicie się z psami z tyłu w Toyocie aygo (mały samochód 4 osobowy) to możemy was zabrać z Gdańska, gdzieś po trasie, przy głównej. Jeszcze z Sebą pogadam, czy pasowało by mu jechać z Lennym między nogami (bo dla psa zawsze jest cała kanapa z tyłu :P ), ale jako że ja kieruje to on mało do gadania ma :P Więc się zastanówcie, czy nie boicie się jechać z obcą babą ;) i czy chce się wam - będziemy wracać po spacerze, nie planujemy zwijać się wcześniej bo dla Lennego taki spacer to norma jeśli chodzi o długość, może być tylko trochę zmęczony przez masę emocji (psy zawsze wywołują u niego emocje ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Naliczyłam 35 psów, gdy tak jeszcze doliczyć należy jeszcze 3 osoby, które się wahają i naprawdę plaży może zabraknąć ;)[/QUOTE]
Mam jeszcze jdno pytanie, parking jest widoczny z okolic mola? Po dużej liczbie psów na pewno ujrze miejsce o ile własnie jest widoczne z tamtej strony.

Pineska - opisałam Ci dojście do mola w razie czego, bo nie dokońca też wiem gdzie jest ten cały parking

Link to comment
Share on other sites

Karolina parking z molo widoczny nie jest.
Ale to naprawdę mega charakterystycznie miejsce, przy głównej drodze do molo prowadzącej (ul. Orłowska) - uwierzcie nie da się go nie zauważyć ;)

Zerknijcie sobie na google earth - tam widnieje on jako piaskowy parking (nie wiem czemu ;))


Natalia dopisuję Was zatem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Karolina parking z molo widoczny nie jest.
Ale to naprawdę mega charakterystycznie miejsce, przy głównej drodze do molo prowadzącej (ul. Orłowska) - uwierzcie nie da się go nie zauważyć ;)

Zerknijcie sobie na google earth - tam widnieje on jako piaskowy parking (nie wiem czemu ;))


Natalia dopisuję Was zatem.[/QUOTE]

Dobra, rozumiem, własnie to mnie myliło, że bruku nie widziałam. :)

EDIT:
No my juz po, odłączyłyśmy się trochę szybciej w 4 psy, bo wsród takiej ilości jaka nas zastała niemożliwością było wybieganie kundli. :)
Ale spacer świetny, pomysł zbiórki jeszcze lepszy. Mamy nadzieję, że to nie będzie nasz ostatni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oficjalnie informuję, że najbliższy spacer odbędzie się 29.01 godz. myślę 12. 00 standardowo ;)

Tak więc już wkrótce do zobaczenia.

Rzucajcie proszę propozycje dot. miejsca spotkania!
... I oczywiście piszcie, kto chętny.

A póki co, jak mniemam:

Agnieszka - Raxa
Piotr - Astra
Janusz - Luna
Marta - Helenka
Marta - Heniek
Ewelina - Bruxa
Dorota - schroniskowiec
Jacek - Kayla
Nat - Dora

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z Gdańskiego wątku:

Wiki i Neska oczywiście o ile się uda
Ostatnio dostałam w zoologu taką gazetę "oto pies" i w rozdziale "pies w mieście" jest coś o parkach i tam są wypisane parki do których można wejść z psami Gazetę pożyczyłam koleżance, ale zaraz zadzwonię i się dowiem ;p

EDIT:
- Park Strzyża
- Park Reagana (na terenie zieleni przy ul. Krosienki)
- Przy ul. Za murami / Podwale Przedmiejskie
- Park Millenium
- Park Bema
- Park Akademicki
- Park Zaspa im. Jana Pawła II

Mam nadzieję, że dobrze zapisałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...