Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Co do piątkowego spaceru, o godz. 12.00 w Orłowie, poniżej kilka informacji:

Spacery były organizowane od 2009r z myślą o TTB, ale jako, że widzimy ogromną potrzebę wśród właścicieli swoich psów do tego typu spotkań,a zarazem socjalizacji swoich psów, jakoś tak się "rozszerzamy". Mamy nadzieję, że takie zloty sprawią, że w Trójmieście powstanie więcej takich grup, jak nasza.

Główny cel, jaki nam przyświeca to przede wszystkim oswojenie ludzi z widokiem TTB, zmiana podejścia ludzi do tychże ras, dodatkowo także zabieramy asty z gdyńskiego Ciapkowa, by zafundować im długi spacer, lepiej poznać i porobić zdjęcia, a potem ogłoszenia - co niewątpliwie jest kluczowym elementem, by znaleźć dla nich odpowiedniego opiekuna.

Mamy zarazem nadzieję, że za naszym przykładem wyłoni się więcej takich "organizatorów" łączących przyjemne z pożytecznym.


Z ważnych kwestii dotyczących spaceru - jeszcze nie podjęliśmy decyzji, co do miejsca zbiórki, więc proszę cierpliwie czekać na informację. Wszystko zależy od trasy, jaką sobie wybierzemy.

Druga ważna informacja, na naszych spacerach już kilkakrotnie miała miejsce zbiórka datków na pitbullkę Pepsi, która ma 1200zł długu (niegdyś 3500zł) za hotelowanie i leczenie. Dług cały czas rośnie, bo Pepsi jest nadal w hotelu i z jej dość trudnym charakterem nic nie wskazuje na to, by póki co miała go opuścić.
Tym razem
[B]Z inicjatywy Janusza oraz Piotra na zlocie odbędzie się po raz kolejny zbiórka datków na bezdomną Pepsi, będącą pod opieką Fundacji AST, Mam nadzieję, że i tym razem uda się zebrać trochę pieniążków, a tym samym zrobić Pepsi noworoczny prezent i każda dusza, która przybędzie na zlot wspomoże Czekoladkę choćby symbolicznym groszem! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ![/B]

Link to comment
Share on other sites

A no i dodam na zaś, coby się nikt nie wystraszył, na chwilę obecną na pewno będzie ok 25-30 psów.
Standardowo jest koło 15-20, ale z racji tego wolnego właściwie dla większości dnia, ku mojej uciesze psów będzie więcej niż zazwyczaj! ;)

Dlatego też lojalnie uprzedzam, że wesoło będzie!

Link to comment
Share on other sites

W związku z piątkowym spacerem - oficjalnie już zbiórka o 12 na parkingu po lewej stronie Orłowskiej (wiecie gdzie, taki spory wyłożony kostką brukową ;))

Poniżej zaplanowana dzięki Justynie trasa!
[quote name='"tija"']No to może, żeby było więcej plaży i trochę krótsza trasa (ok. 5km) to może takie coś

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/268/soacer2.png/][img]http://img268.imageshack.us/img268/2073/soacer2.png[/img][/url][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Jedziesz autem Monika prawda?
Jak skręcasz z Al. Zwycięstwa w Orłowską (czyli tą główną ulicę prowadzącą do molo),to mniej więcej w połowie, będziesz go miała po lewej stronie - to jedyny tam taki parking, wyłożony kostką brukową, nie sposób go przegapić. Skoro ja blondynka nigdy go nie przegapiłam, to już chyba każdy go znajdzie ;)

W razie czego na wątku Spotkań amstaffowych, podałam swój numer telefonu, dla tych, którzy mieli by się spóźnić, tudzież mieliby jaki problem z dojazdem.

Link to comment
Share on other sites

no Lenny jak był mały to po 1km odpadał i szedł spać na naszych rękach, po 15-20min się budził i dalej szedł sam aż do kolejnego spadku formy :P dobrze że wtedy ważył ledwie 3kg ;) przynajmniej nie musieliśmy rezygnować z długiego spaceru bo dało radę z nim iść na rękach :P

Mnie już na liście masz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...