Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

[B]Tak się zastanawiam....czy w Gdyni, a dokładnie w okolicach Redłowa są jacyś dogomaniacy.....oj sporo u nas psiaków, więc może jest tu ktoś z naszych okolic..... Mojej Fruzi przydałoby się trochę zsocjalizować z innymi sierściuchami.....[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gdyby nie to, że mój pies nie przepada za obcymi psami (suczki ewentualnie a szczególnie staffiki i asty ;)) to byłabym bardzo chętna :) ale niestety... kilka incydentów w przeszłości i się zrobił taki nie do zniesienia :( ale są i tak postępy, naprawdę. ale dogomaniacy pewnie zrozumieją, więc może jakoś dałoby się im zrobić "lekcję akceptacji" obcych psów?

Link to comment
Share on other sites

Ale te suczki muszą mieć powyżej 65 cm w kłębie:diabloti: Ale jakbyś reflektowała na samą młodą,to ja w śr na szkolenie na 19 jadę, mogę zjechać trochę wcześniej,chociaż nie mam pojęcia,gdzie ta cała polanka jest.

Link to comment
Share on other sites

no oczywiście, że reflektuję :) w środę nie wiem co robię dokładnie, w południe chcę jechać z moim młodym ;) na Dąbrowę na jakieś pole... a wieczorem (17 wzwyż) do sklepu z mamą jadę (mam nadzieję) może... w czwartek na plażę miałabyś ochotę pójść? na niestrzeżoną w Gdyni ;) (Buster i tak musi iść i się wykąpać w morzu, żeby się nabłyszczyć na wysatwę :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vidge']Ale te suczki muszą mieć powyżej 65 cm w kłębie:diabloti: [/quote]
Łehhhh Fruźka jest do połowy łydki ledwo hihi........

I ona to jest dopiero dominantką, normalnie samica alfa hie hie:D

Ostatnio byłam z nią kilka dni u siostry i jej foksicy, wieczorami chodziłyśmy na grupowe spacerki - jakieś 8 burków, Fruzia, mimo że najmniejsza, ustawiła je wszystkie po kolei, nawet największego agresora w grupie....wyrwała mu kawał kłaków z tyłka i się uspokoił.....nie wiem skąd w niej tyle odwagi, ale jak jej jakiś pies podskoczy to mu pokazuje co o nim myśli....chyba w schronie się tego nauczyła....
Ale i tak jest coraz lepiej, niż kiedyś, bo po ustaleniu hierarchii biegają wszystkie razem i jest w porzo:D

[B]Kaja&Buster - ja Was chyba kojarzę z widzenia...kiedyś chyba widziałam Was na klifach w lesie jak robilaś zdjęcia Busterowi, chyba jakimś niezłym sprzęcikiem, lustrzaneczką....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote][B]Kaja&Buster - ja Was chyba kojarzę z widzenia...kiedyś chyba widziałam Was na klifach w lesie jak robilaś zdjęcia Busterowi, chyba jakimś niezłym sprzęcikiem, lustrzaneczką....[/B][/quote]

mmm czy ja wiem, czy taki niezły sprzęt ;) zwykły FinePix s5000 :lol: na klifach to bardzo możliwe i reszta też bardzo prawdopodobna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja & Buster']mmm czy ja wiem, czy taki niezły sprzęt ;) zwykły FinePix s5000 :lol: na klifach to bardzo możliwe i reszta też bardzo prawdopodobna ;)[/quote]

W sumie to sprzęcikowi się aż tak nie przyglądałam, bo o wiele bardziej mi się piesio podobał, ale FinePix jest sporym aparatem, więc na pierwszy rzut oka można go pomylić z lustrem:)

W takim razie ja mam czas prawie codziennie od 17.00 i w weekendy oczywiście (choć w najbliższy mam służbowy wyjazd niestety...).:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest Kamcia_14

Witajcie Gdynianki :multi: .

Chętnie bym się z wami spotkała , chociaż mieszkam jakieś 400 km od Gdyni :cool1: .
Ale '' no problem ''
Na kilka dni jadę do jednej z dogomaniaczek :loveu: .
Można byłoby się umówić i spotkać :razz: .
Pozdrawiam serdecznie :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...