Jump to content
Dogomania

Need4speed Cup Agility & Frisbee Lublin 14/15.07.07


NNL-BC

Recommended Posts

Na poczatek: tak, wiemy że późno... ;)

Ale dopiero od wczoraj wiemy na pewno ze mozemy skorzystac z hipodromu Akademii Rolniczej w Lublinie :multi:

14/15.07.07 organizujemy pikinikowy weekend agility & frisbee w Lublinie.

Miejsce: Hipodrom Akademii Rolniczej przy ulicy Doswiadczalnej w Lublinie - [url]http://www.ar.lublin.pl/mapa.html[/url] (Obszar III)

Plan weekendu:
Sobota 14.07.07: Agility - Need4Speed Cup

8.30 - 9.30: przyjmowanie zawodnikow
10.00: rozpoczecie przebiegow

Agility:
- Agility 0
- Agility Open
- Puppy run
- Team run
Przerwa
- Jumping 0
- Jumping Open
- Puppy run
- Team run
Rozdanie nagrod

Wieczorem gry na torze

Puppy run to konkurencja dla psów w wieku od 4 do 15 miesięcy. W przypadku większej ilości zgłoszonych psów dzielimy psy na 2 klasy (od 4 do 10, od 10 do 15 miesięcy).
W puppy run nie ma dyskwalifikacji, chyba ze ktos zupelnie pominie przeszkode i pobiegnie dalej. Mozna pobiec z zabawka w rece, nie mozna wejsc na tor ze smakolykami (smakołykami w liczbie mnogiej), można mieć JEDEN smakołyk dla psa w ręce - za zgubienie smaczka - dyskwalifikacja ;)

Team to dwa psy tej samej klasy wzrostowej z 2 przewodnikami.


Niedziela 15.07.07: Need4Speed Frisbee Cup

8.30 - 9.30: przyjmowanie zawodnikow
10.00: rozpoczecie zawodow

Frisbee:
- minidistance (1 runda)
- time trial
- puppy minidistance (rollerki ;))
- dartbee
przerwa
- pokazy freestyle
- long distance
- minidistance (2 runda)
Rozdanie nagrod

Puppy MiniDistance od 4 do 9 miesiecy, pole zmniejszone o polowe, czyli 5 jardow pomiedzy liniami. Dozwolone tyko rollerki. Czas 90 sec. Wszystkie rodzaje bezpiecznych dyskow dozwolone.
Reszta wedlug regulaminu USDDN.

Oplata startowa - 30zl za jeden dzien (agility albo frisbee), 50zl za dwa dni (agility + frisbee).

Zgloszenia prosze przesylac mailem na adres [email][email protected][/email]

Sugestie, propozycje i konstruktywna krytyka mile widziane :lol:

Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia w Lublinie!!!
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Generalnie do ostatniej chwili, ale wolalabym ciut wczesniej ;)
Frisbee zaczynacie?? Cos mi chyba kit wciskasz :razz:

Przyjezdzaj na niedziele, jest bardzo malo osob na samo frisbee wiec beda tez gry agilitowe, biegi rownolegle itd.
No i super zabawa mam nadzieje :lol:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa3']ale sobote masz wolna:razz:[/quote]
no i co z tego...? :eviltong:

[quote name='Mudik']Kurde nie mogło byc odwrotnie ja bym mogła ale w niedzielę, a wolę agility bo frisbee to dopiero zaczynamy ale może?????? [/quote]
jedz magda na frisbee to bedzie chociaz jeden przedstawiciel klubu na tych zawodach... ;)

Link to comment
Share on other sites

oki wyskrobię te 30 zeta hmm tylko jest jeden szkopuł dojazd.
no nic podjadę tylko byłabym późno w sobotę i z dworca w sobotę i w niedzielę popołudniu -wieczór do dworca musiałby mnie ktosik podrzucić:-)
;-)
z rana poniedziałek muszę być w wawie w pracy(i znów mi do pierwszego nie starczy i będę brać zaliczkę- a wszystko przez te Victorowe ząbki:-( )
a co z dyskami bo ja mam tylko swoje dwa mocno używane??????

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]oki wyskrobię te 30 zeta hmm tylko jest jeden szkopuł dojazd.
no nic podjadę tylko byłabym późno w sobotę i z dworca w sobotę i w niedzielę popołudniu -wieczór do dworca musiałby mnie ktosik podrzucić:smile:
;-) [/QUOTE]

SUPER!!! Zrobi sie :lol:

[QUOTE] z rana poniedziałek muszę być w wawie w pracy(i znów mi do pierwszego nie starczy i będę brać zaliczkę- a wszystko przez te Victorowe ząbki:-( )
a co z dyskami bo ja mam tylko swoje dwa mocno używane??????[/QUOTE]

W zasadzie nie planowalam, ale moge odstapic kilka dyskow do uzycia w startach. Jakimi teraz zucasz?

Lukasz :razz: co z ta sobota???:razz:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

o jesteś on line rzuam competitonami poluje na eurablendy a chyba pomyślę o flexach bo com. szybko sa podziurawione a jawzem nie idzie mi rzucanie, właśnie podliczyłam ,że będzie mnie ta wycieczka 75 zeta kosztowała a,e policzyłam wydatki -rozchody i przychody i na 90 % będę jeszcze w przyszłym tygodniu sprawdzę busy bo wracać bym jechała busem z Lublina do radomia i stamta do siebie pkp, musze do kotów pojechać, a rano do wawy do pracy będzie wesoło :-) jak nie zapomnę to Twoje ksiażki przywiozę:-)

Link to comment
Share on other sites

Było bardzo fajnie i jeszcze bardziej gorąco, wyniki z sobotnich przebiegów agility są w poście o tym samym tytule na wątku agility zawody by I_W_O_N_A. Byliśmy 10 ci w minidistance i muszę sporo nadrobic do mojego diabełka dziecko łapie rzuty za 4 w locie tylko Pańcia tak nie umie rzucać(jeszcze,jeszcze:-) ) Była woda do ochłody, super ciacho i atmosfera rodzinnego pikniku,było warto ale psy wykończone pogoda wstały o 12(hmm,hmm poszliśmy spac o 3 nad ranem te pociągi polskie:-( )
Magda&Mudiki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Było bardzo fajnie i jeszcze bardziej gorąco, wyniki z sobotnich przebiegów agility są w poście o tym samym tytule na wątku agility zawody by I_W_O_N_A. Byliśmy 10 ci w minidistance i muszę sporo nadrobic do mojego diabełka dziecko łapie rzuty za 4 w locie tylko Pańcia tak nie umie rzucać(jeszcze,jeszcze:-) ) Była woda do ochłody, super ciacho i atmosfera rodzinnego pikniku,było warto ale psy wykończone pogoda wstały o 12(hmm,hmm poszliśmy spac o 3 nad ranem te pociągi polskie:-( )
Magda&Mudiki[/quote]
No, ogólnie brzmi bardzo fajnie :multi:

A zdjęcia jakieś może macie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pogoda dopisala, slonce i patelnia caly dzien, niestety byly rowniez dosc nieprzewidywalne powiewy wiatru :cool1: co chyba widac po wynikach ;)
Zaczelismy z opoznieniem, czekalismy na dojezdzajace z Warszawy teamy, Wieslaw & Bajka sie niestety nie pojawili.

Na Time Trial itp nie starczyla nam czasu ani sily, do Ultimate tez jakos chetnych nie bylo :cool1:

Na poczatek dnia byl Welcome Torcik:

[IMG]http://img45.imageshack.us/img45/8499/tortvs9.jpg[/IMG]

Mial byc jeszcze jeden torcik, frisbowy, ale w kuchni zezarly go moje psy niestety (ktos nie domknal dzwi :placz:)


Ponizej wyniki, bez zadnych rewelacji niestety :roll:

[B][I]Puppy MiniDistance:[/I][/B]
1. Martyna & Kosma 34 (18 + 16)
2. Ela & Milki 33 (15 + 18 )
3. Marzena & Jaya 31 (15 + 16)

[B][I]Young Dogs MiniDistance:[/I][/B]
1. Iwona & Ness 20 (11 + 9)
2. Rafal & Rumor 14 (10,5 + 3,5)

[B][I]MiniDistance:[/I][/B]
1. Regis & Olly 21 (9 + 12)
2. Aga & Aksa 17 (6,5 + 10,5)
3. Marzena & Cassy 15,5 (0 + 15,5)
4. Aga & Ruda 13 ( 5 + 8 )
5. Regis & Alice 12,5 (8,5 + 4)
6. Regis & Seven 11,5 (3,5 + 8 )
7. Ewa & Ruda 11 (4,5 + 6,5)
8. Martyna & Raisa 10 (4,5 + 5,5)
9. Ewa & Olly 9 (2,5 + 6,5)
10. Magda & Victor 8 (4,5 + 3,5)
11. Jarek & Raisa 7,5 (0 + 7,5)
12. Ela & Pessi 7 (4 + 3)
12. Regis & Vinci 7 (3 + 4)
14. Ewa & Pessi 4 (4 + 0)
15. Regis & Bajka 3,5 (3,5 + 0)



Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Pogoda z całą pewnością postawiła poprzeczke bardzo wysoko. Szymon udowodnił że będze coraz groźniejszy! Ja chciałem podziękowac Ewie i Spółce za inicjatywę i namawiac innych by szli w jej ślady.
Mam jeszcze pytanie, Marzena miała 15,5 w drugiej kolejce, a w pierwszej 0. Czy to oznacza że nie dojechała na pierwszą?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Mam jeszcze pytanie, Marzena miała 15,5 w drugiej kolejce, a w pierwszej 0. Czy to oznacza że nie dojechała na pierwszą?[/QUOTE]

Marzenka byla u nas od piatku wieczora, w 1 rundzie po prostu jej nie poszlo... :roll:
A co do inicjatywy...ciesze sie ze tym ktorzy byli sie podobalo, reszta niech zaluje !!! :diabloti:


Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNL-BC']
A co do inicjatywy...ciesze sie ze tym ktorzy byli sie podobalo, reszta niech zaluje !!! :diabloti:


Pozdrawiam
Ewa[/quote]
oj, reszta żałuje, bo reszta jeszcze w sumie żadnych zawodów frisbee nie widziała:oops: :lol:

Ale reszta chętnie by obejrzała, gdyby takie coś zorganizowano w Łodzi, ew. okolicach:cool3:

Pozdrawiam,
Natalia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...