Jump to content
Dogomania

Pszczyna - wystawa kundelków ?


malaiza

Recommended Posts

[quote name='Ilka21']Witam,
w Warszawie na targach zoologicznych 7-9 września będzie Wybór najsympatyczniejszego kundelka Warszawy(szczegóły na temat targów na [URL="http://www.zoomarket.ztw.pl"]www.zoomarket.ztw.pl[/URL])- to udało mi się ostatnio znaleźć[/QUOTE]

A kundelek musi byc z Warszawy czy niekoniecznie?
Bo na targach pewnie się pojawię, a tak to może i Baryłeczka by pojechała? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*Monia*'][URL]http://www.zoomarket.ztw.pl/[/URL]
Wszystko jest na tej stronie.
My się chyba wybierzemy z Hexoliną.

Mi się ten punkt bardzo podoba :):
[I]konkurs na kundla, który nauczył swojego człowieka najciekawszych sztuczek[/I][/quote]
Tak juz znalazlam.. ja najpierw pytam a potem myśle;)
Ale jak ja mam wysłać ten formularz zgłoszeniowy ? Albo jestem ślepa albo poprostu tam nie ma adresu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Do tego jeszcze nie doszłam ;). Moja sunia wstydliwa jest i narazie się waham czy napewno się zgłaszać, ale jak doszukam się adresu to dam znać.
A może te zgłoszenia się daje w tej recepcji? W regulaminie może jest.[/quote]
Możliwe, ale tego jeszcze nie sprawdzałam.. nie pomyślałam ;) dzięki za wsazówke.. napisze jak cos znajde:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mam! :multi:
10. Przyjmowanie zgłoszeń psów odbywa się na kartach zgłoszeń i możliwe jest zarówno drogą elektroniczną, pocztową jak i faxową. Możliwe jest również złożenie karty zgłoszenia bezpośrednio przed rozpoczęciem imprezy w recepcji Międzynarodowych Targów Zoologicznych ZOOMARKET. Wzór karty stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu.

Tylko, że tam jest jeszcze taka wzmianka, że suki z cieczką nie mogą.. a Tośce się właśnie zaczeła :shake::shake: tzn. prawie tydz. temu , ale pewnie sie nie skonczy do 8 no coz zobaczymy :-(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Ja jeszcze się nie zabrałam za czytanie. Hexa wysterylizowana więc ja nie mam problemu. Chyba się skuszę i pojedziemy.
[QUOTE]a Tośce się właśnie zaczeła :shake::shake: tzn. prawie tydz. temu , ale pewnie sie nie skonczy do 8 no coz zobaczymy :-([/QUOTE]
To będzie ponad dwa tygodnie, więc może będzie po już. Hexa jakoś tak krótko miała cieczkę ostatnio z tego co pamiętam (jeśli dobrze pamiętam).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Dzięki. Ja jeszcze się nie zabrałam za czytanie. Hexa wysterylizowana więc ja nie mam problemu. Chyba się skuszę i pojedziemy.

To będzie ponad dwa tygodnie, więc może będzie po już. Hexa jakoś tak krótko miała cieczkę ostatnio z tego co pamiętam (jeśli dobrze pamiętam).[/quote]

No mam nadzieję, że już bedzie po.. Jedz jedz beczemu nie :. Ja na pewno bede jeśli...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Czyli mini-zlot dogomaniaków przed kundelkową wystawą? :cool3: Ja się na to piszę. Może nareszcie zobaczę jakiegoś Dogomaniaka na własne oczy :lol:[/quote]

Ooo ja tez oczywiscie zapisuje sie na liste "zlotowiczów":eviltong:
Tylko niech Tośce sie cieczka skonczy.. blagam!
A jak wy sie bedziecie zglaszac?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...