Jump to content
Dogomania

Pszczyna - wystawa kundelków ?


malaiza

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14 lipca w Miechowie jest "Wybór najpiękniejszego psa i kota" w którym psy rasowe i kundelki mają osobne kategorie...:D Niki dostała 3 miejsce w kundelkowej konkurencji oczywiście a w tym roku...zobaczy sie :) jutro kompanko ;)

PS:KalinaM też ma być :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']14 lipca w Miechowie jest "Wybór najpiękniejszego psa i kota" w którym psy rasowe i kundelki mają osobne kategorie...:D Niki dostała 3 miejsce w kundelkowej konkurencji oczywiście a w tym roku...zobaczy sie :) jutro kompanko ;)

PS:KalinaM też ma być :p[/quote]
a mogą brać udział tylko psy z Miechowa? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']a mogą brać udział tylko psy z Miechowa? :cool3:[/quote]
KalinaM jest z Charsznicy i brała udział...o to gdzie mieszkasz nie pytają...;) w tamtym roku byłam to pytali o:imię psa, imię i nazwisko właściciela, wiek psa,rasę psa (lub jej brak :evil_lol:), czy pies ma już jakieś osiągnięcia itp. ale nie wiem czy by ci sie chciało przyjezdzać na te 2-3 godz. :cool3: każdy pies po kolei (w tamtym roku było ich chyba 31) zostaje wywołany, mówi sie jego osiągnięcia, wiek, właściciel wchodzi i pokazuje psa, jesli pies coś umie to pokazuje itd. i tak wszystkie psy, potem trza czekać aż sie jury namyśli, który pies na którym miejscu (wtedy zazwyczaj sie rozmawia z innymi właścicielami i idzie do parku bo jest dwa kroki) potem są wyniki i wręczenie nagród, medali, dyplomów...potem oczywiście mówi się sponsora (zazwyczaj jest to sklep zoologiczny) i tyle...a no i bym zapomniała o kotach...koty pokazuje sie podobnie jak psy, ale niekoniecznie na smyczy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']AAaaa, to dzięki za info ;) Ale nie opłaca mi się - pojade ponad godzine a bede tam 2-3 :evil_lol: Ale 3mam za Was kciuki ;)[/QUOTE]
Dzięki :D Niki jest po kąpaniu, kupiłam dla niej nową obroże i smycz....teraz tylko czekac :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, że się nie bałam, ale zaczęłam jak mnie Niki nie chciała słuchać :roll: nie wygraliśmy...za to Perła KalinyM dostała 1 miejsce razem z paroma innymi psiakami, bo jury sie nie mogło zdecydować kto jest najlepszy :evil_lol: ale jury...szkoda gadać :shake: przywitaliśmy się dopiero pod koniec na zdjęciu zbiorowym :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Wiesz, że się nie bałam, ale zaczęłam jak mnie Niki nie chciała słuchać :roll: nie wygraliśmy...za to Perła KalinyM dostała 1 miejsce razem z paroma innymi psiakami, bo jury sie nie mogło zdecydować kto jest najlepszy :evil_lol: ale jury...szkoda gadać :shake: przywitaliśmy się dopiero pod koniec na zdjęciu zbiorowym :lol:[/quote]
To gratuluje Kalinie ;)
:crazyeye:to to dziś było, a ja myślałam, że jutro :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']:crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol:
A co bylo za 1-sze miejsce ? :cool3: 3 próbki? :evil_lol:[/quote]
Nie...siatka smakołyków, psich ciasteczek, gryzaki jakieś...nie wiem, bo nie zaglądałam każdemu do siatki :eviltong: +próbka royala oczywiście :evil_lol: a dla "super psa" był puchar...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']Też dla szczeniaków ras duzych ?:evil_lol:[/QUOTE]
Zależy jaki kto wylosował :diabloti: a niektórzy dostali 2 próbki, bo zostało troche...:mad: pchałam się tam, ale jak sie dopchałam to już wybrali...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,
w Warszawie na targach zoologicznych 7-9 września będzie Wybór najsympatyczniejszego kundelka Warszawy(szczegóły na temat targów na [URL="http://www.zoomarket.ztw.pl"]www.zoomarket.ztw.pl[/URL])- to udało mi się ostatnio znaleźć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...