Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Justynko!!!! to ja Klockowa:multi::multi::multi:
dopiero zauważyłam że masz blogaska:oops:
qrde- kolejny do zaglądania- kiedy ja znajde na to czas???
chyba musze wykluczyć znajomości z zapsionymi ;)

a kiedy Ty znajdujesz czas na to wszystko?? tyle szkodników w chałpie a Ty jeszcze na dogo wchodzisz... gratulejszyn za zorganizowanie- ja taka nie jestem :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
A witam witam:p
Blogasek dopiero od kilku dni więc nic dziwnego, że nie zauważyłaś:eviltong:
Jakie wyluczyć??:crazyeye: Takie znajomości najfajniejsze:loveu::loveu: ani mi się waż:mad:
A co do czasu to nie znajduję- zawsze jest coś kosztem czegoś:roll:
W przerwach między karmieniami, wyprowadzaniem piesów pozostałych i dawaniem im jeść- siedzę na dogo zamiast np sprzątnąć w domu lub skosić trawę na placu!!
To nadrabiam jak mój Tz wraca z pracy:cool1: i przejmuję opiekę na piesami;)
w ramach odreagowania:evil_lol:
Pozdrawiam i zapraszam częściej na fotki:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania Niuf- witaj:lol: Nareszcie się doczekałaś fotek, co??:eviltong: Następne będą ale nie wiem kiedy:shake:
Pegaza i Klockowa- Wlazłyście mi na ambicję:mad:-IDĘ SPRZĄTAĆ I GOTOWAĆ OBIAD:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
Papa

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:jestem
Widziałam Niufę z ADHD:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, latającą miseczkę , Homerka , maleństwa . dziecko na wystawie.......cudne cudne cudne:loveu::loveu::loveu:
aaa i sandałka w paszczy niufowej też widzialam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Naj ...znajomości są z zapsionymi :loveu::loveu::loveu:
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone20-1.jpg[/url]
Boszzzzzzzzz :loveu: Toż to już psy :loveu: :multi:
Pokaż Big Boya :modla:
A Bahiya na pewno nie broi :shake: To niemożliwe :shake: To na pewno ktoś inny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Ania Niuf- witaj:lol: Nareszcie się doczekałaś fotek, co??:eviltong: Następne będą ale nie wiem kiedy:shake:
Pegaza i Klockowa- Wlazłyście mi na ambicję:mad:-IDĘ SPRZĄTAĆ I GOTOWAĆ OBIAD:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
Papa[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ to nie ja!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nawet nie wiem co oznacza słowo ambicja-jest mi nieznane, słowa kuchnia w godzinach 9-18 też nie znam :evil_lol::evil_lol:, sprzątanie... to już wogóle nie wiem po jakiemu... nie wygłupiaj sie- wracaj!!!

całuski dla całej mafii!!! i nadal zazdraszczam że masz czas na wszystko, ja nie umię zrobić nic poza... dogo :oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: czemu nikt nie napisał mi, że bouviki mają galerię :mad::mad::mad: :obrazic:


[quote name='bouvik']
Poza tym widziałam moje jedno dziecię z poprzedniego miotu- Didę:loveu::loveu:
Jest piękna!! Zgarnęła ZwR:multi::multi::multi: i podobno ma już Młodzieżowy Championat:razz:
Mówię Wam - Pękałam z dumy:lol:[/quote]

BRAWO!!! :klacz:

[url]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone87.jpg[/url]

bhahahahahahhaha obłęd w oczach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Czesc Justynko,[/B]

[B]przeczytałam , przejrzałam i jestem.......[/B]

[B]maleństwa sliczne i od narodzin i relacji u Pysi trzymam kciukaski za maleństwa....[/B]
[B]a to małe z adhd jest cudasne...no ta miska z woda i kapiele w misce - rewelacja......:loveu: [/B]

[B]trzymajcie sie cieplunio i rosnijcie zdrowo...:loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Alu:lol:
Prawda, że bowskie:loveu::loveu::loveu:
A tu Pysiu special for you:p
Big Boy sprzed 15 min- tyle, że nie zechciał pozować-spał w najlepsze:loveu:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone2-1.jpg[/IMG]
A tu masz dla porównania- prawie nie ma różnicy w wielkości- Big Boy leży na samym dole:p
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone1-1.jpg[/IMG]

Klockowa ty mi kobito nie mieszaj w głowie:mad: A posprzątać juz posprzątałam:eviltong:, tylko obiadu nie zdążyłam upichcić- Tz zaś będzie wpierdzielał kanapki:evil_lol::evil_lol:
Waszka- ty wogóle nie wiesz na jakim świecie żyjesz:evil_lol: Jak mogłaś przeoczyć tak ważne wydarzenie jak POWSTANIE MOJEJ GALERII:mad::mad::mad:
A co do pieronicy Bahiyi to przyjedź wreszcie do mnie- to się przekonasz na własnej skórze co ona potrafi:crazyeye::crazyeye:
Agunia-Pańciunia witaj w Bouvikowej galerii:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

A teraz zadanie dla Was:p
Pomóżcie mi wymyślić imionka dla maluszków:razz:
Mają być na "B";)
Big Boy i Big Girl zostaje:loveu::loveu: podoba mi się- poza tym pasuje do nich:loveu::loveu:
Myślałam, żeby wszystkie były z BIG przed imieniem bo przecież są z baaaaardzo dużego miotu:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Czekam na propozycje:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]otóz jest to pies tudziez suka ...otrzepujaca swe zgrabne ciało a przyodziana w kolor czarny owlosienia....:loveu: [/B]

[B]nagrody [COLOR=magenta]som???[/COLOR]:diabloti:[/B][/quote]
:klacz:Brawo!!
Dla tej Pani nagroda specjalna- toster:diabloti::diabloti:
Ale z ciebie wnikliwa obserwatorka:eviltong::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone2-1.jpg[/url]
Och moje szczęście :loveu: Mój kruszynek słodziutki który specjalnie dla cioci Pysi otworzył swoje oczka jako pierwszy :loveu: I to ja zauważyłam te oczka pierwsza :multi: :loveu: Taki duży chłopak się z niego robi :multi: Dbasz o niego Justynko :Rose:
Big Brother
Big Heartet
Big Alice
Big Soft Toy
Big Prestige
Big Hiker
Big Citizen
Big Choice
itd :)
No angliści - tłumaczyć na angielski ;)
Wielki Kudłacz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']

Big Brother
[B][COLOR=Red] Big Heartet[/COLOR][/B]
Big Alice
Big Soft Toy
Big Prestige
Big Hiker
Big Citizen
Big Choice
itd :)
No angliści - tłumaczyć na angielski ;)
Wielki Kudłacz[/quote]

takiego słowa nie ma - co to znaczy???? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']takiego słowa nie ma - co to znaczy???? :niewiem:[/quote]
Pysi się jak zawsze cosik pomieszało albo zdolności słowotwórcze w sobie odkryła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A jak jest broda po angielsku?? Ale zarost?? Nie część twarzy!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla tej Damy potrzebuję imię- jako jedyna ma białą bródkę:loveu::loveu:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone13-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone14-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...