Jump to content
Dogomania

Stafinka Abi


AMFI

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, hej lapis

dzięki za całusy - mordka jest całowana ze wszystkich stron nieustannie. :painting:

A należy do przecudnej Abi. Abi właśnie w środę skończyła 3 miesiące. Wygląda już nieco inaczej, bardziej przypomina stafficzkę. Kilka fotek na

http://foto.onet.pl/mojalbum/zdjecie.html?no=1&id=17348&r=1

ale trzeba się logować dlatego chyba nie mogłam wstawić fotek na forum.

Co więcej mogę napisać? Jest słodką łobuzicą z klapniętym uszkiem (witamy w klubie). Jej super fotki od momentu narodzin można obejrzeć na stronie hodowli Sortis. A wkrótce na naszej www. Dam znać.

PZDR i całuski dla waszego stafiora :calus:

Link to comment
Share on other sites

Napisz coś więcej o Abi (rodzice) i koniecznie wklej zdjęcia na zwierzaki.

:hand:

A ze zwierzaków, też będziesz miała problemy by wkleić zdjęcie na forum (znam to z autopsji). Był już podawany adres dla dogomaniaków gdzie można wklejać zdjęcia, jak go znajdę to Ci napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z obietnicą to jest strona, którą podała Tufi

To wrzucaj tutaj:

www.galeria.ipto.info - to nasza stronka, mamy juz prawie 300 zdjec dogomaniackich psow i z akcji dla schroniska w Wieluniu Stronka jest i bedzie darmowa, wiec dawaj te foty!

Czekamy na zdjęcia tej ślicznej mordki.

PS.

Jak teraz patrzę na swojego psiutalka i na zdjęcie innych staffików to jestem zadowolona, że nie mogliśmy dogadać się z mężem. Ja chciałam Bostończyka, a on Buldożka francuskiego, a z żydowskiego targu wyszedł staffik. :multi: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Rodzice Abi to Gloria Pullera i Hades z Hambalek, oboje dzieci przepięknego Tony's Choice. Hades zrobił w ubiegłym roku championa Polski. Glorka nie jest bardzo utytułowana, ale miała juz klika dobrych występów, poza tym jest jeszcze młoda. Ujęła nas swoim cudownym charakterem (mieliśmy to szczęcie, że znaleźliśmy hodowlę niemalże po sąsiedzku, tak więc odwiedzaliśmy maluszki właściwie od 2 tyg. życia - najgorzej było zdecydować, którą wybrać :lol: ).

Co do wyboru rasy, to my startowaliśmy od bulltriera. Ale jak zaczęłam zgłęgiać temat, to odkryłam inne teriery typu bull i ... zakochałam się wirtualnie w staffikach. Glorka spowodowała, że to uczucie dojrzało. Do kupna jej córeczki :iloveyou:

Zdjęcia na zwierzaki.org wkleiłam, postaram się też wrzucić na stronę dogomaniacką.

A co tam słychac u Was? Jak klapnięte uszko? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pytasz co u mojego klapniętego uszka, ale jak już wiesz była panika.

Jednak już prawie wróciło wszystko do normy. Poza tym dzisiaj psiutal się tak zają kością, że 2 razy zrobił siusiu w domu, a już mu się to nie zdaża.

Ucho wywija się na wszystkie strony, mój synek się z niego nabija.

Muszę powiedzieć, że bardzo zazdroszczę Ci, że miałaś możliwoś widzieć jak się Abi rozwija, bo my Lapisa zobaczyliśmy w d przed dzień odbioru (z Kołobrzegu do Wrocławia daleko), ale "to" co zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania.Te psy są fantastyczne. :klacz: :klacz: :klacz:

Proszę mi wybaczyć euforie, ale to radość, że nie muszę się już bać. :cunao: :multi: :cunao: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tufi masz rację jest śliczna. Jaki to :angel: :angel: :angel: Ale niech Cię nie zmyli ta mina aniołka, bo stafiki lubią narozrabiać. Oczy trzeba mieć naokoło głowy.

AMFI aż Ci zazdroszczę tych zdjęć. :-? :D

My mieliśmy pecha i szlag trafił aparat jak Lapis był malutki.

Powtarzam: więcej zdjęć. :P :P

PS AMFI gdzie będziesz ją wystawiać i kiedy, bo chciałaby zobaczyć ją na żywo. :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za miłe słowa dla i o Abutku. :P Aż oddzielny temat, no proszę....

Lapis, zdjęcia robimy, ale tradycyjnym aparatem, więc po wywołaniu fimu okazuje się, że a to uciekła z kadru, a to odwróciła głowę, albo po prostu jest nieostre. Bo jak tu ustawić ostrość przy wciąż brykającym potworku? :evil: Dlatego większść zdjęc, które znalazły się w albumie to zrobione jak ABI spi albo odpoczywa.

Co do wystaw, to jeszcze nie planowałam. Na pewno wybierzemy się w kwietniu na wystawe w Warszawie jako publika. A kiedy wystawię ABI? Może w Zaniemyślu? Pewnie w lipcu w Wawie. Zobaczymy. Będziemy w kontakcie - na pewno sie umówimy na spotkanie i zapoznanie maluchów! :beerchug:

Co do uchów, u nas jest to samo. Przybieraja przeróżne kształty i pozy. Tez na początku byłam przerażona, ale hodowczyni mnie nieco wyluzowała przysyłając zdjęcia mamy Abi - Glorki w wieku 4 miesięcy- krzywouchy potworek :evil_lol: Pozdrowionka dla wszystkich Dogomaniaków

link na galerię Abi (postaram się dziś wkieic więcej zdjęć):

http://www.galeria.ipto.info/search.php?search_user=AMFI

Link to comment
Share on other sites

Lapis, zdjęcia robimy, ale tradycyjnym aparatem, więc po wywołaniu fimu okazuje się, że a to uciekła z kadru, a to odwróciła głowę, albo po prostu jest nieostre. Bo jak tu ustawić ostrość przy wciąż brykającym potworku?

Skąd ja to znam. Te zdjęcia w albumie są robione pożyczoną cyfrówką (uczyliśmy się dopiero), ale szykujemy się by kupić bo suma sumarum jak policzysz film, wywołanie i zdjęcia często nadające się do kosza (nie tylko psa), to okaże się, że cyfrówką koszty są porównywalne, a zdjęcia takie, że nie wyrzucasz.

Będziemy w kontakcie - na pewno sie umówimy na spotkanie i zapoznanie maluchów! :beerchug:

No koniecznie :beerchug:

Sprawdzałam rodowody rodziców naszych psiaków, mają wspólne korzenie.

Obejrzałam, a właściwie obejrzeliśmy z Jarkiem zdjęcia Abi, są śliczne.

Możesz mi wierzyć, mój mąż jest oszczędny w chwaleniu, a jej zdjęcia bardzo mu się podobały.

Ucałuj jeszcze raz tego pysiolka.

:buzi: :buzi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki :oops: dzięki :oops: za słowa uznania co do zdjęć! Z tą cyfrówka masz rację, tylko.... trzeba było na razie wybrać, albo piesek, albo cyfrówka. Wszyscy wiedzą co wybraliśmy. Choć jak jest mały piesek, bardzo by się przydała cyfrówka... Ach, może wkrótce. :P

Wasze zdjęcia też są super (seria z kością :lol: ), mają tylko jedna wadę - ostrość! Pewnie robicie na automacie i aparat łapie wtedy często ostrość niekoniecznie na to co chcemy. Radzę w opcji menu wybrać jeden punkt pomiaru ostrości, wtedy jak wszystko pójdzie dobrze i psiak za bardzo się nie wierci będzie ostry jego pyszczek a nie meble w tle :P :P :P

A wracając do psiaków, wybieracie się na jakąś wystawę?

I gdzie można znaleźć rodowód waszego uszczęśliwiacza? Nie umieściliście go chyba w bazie SBT info?

PZDR

Link to comment
Share on other sites

Co do cyfrówki, to tak jak pisałam uczyliśmy się dopiero, to po pierwsze, a po drugie to był pożyczony aparat, już „nienajmłodszy”.

Jeżeli chodzi o rodowód to Lapisa tam nie ma, natomiast sprawdzałam po rodzicach.

Natomiast, co do wystaw to na pierwszy ogień chyba Słupsk 23.05, myślimy o bulliadzie, ale nie wiem jak będzie z kasą, 19-20.06 Szczecin, 18.07 Koszalin. Na razie chcemy bliżej Kołobrzegu, bo przede wszystkim chodzi o to by się przyzwyczaił Lapis i ja oczywiście.

Hej

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, my też z tymi wystawami kombinujemy jak na razie jak najbliżej stolicy. Tym bardziej, że Abica nie lubi jeździć samochodem. Strasznie stęka , jęczy i trzęsie się w czasie jazdy. A dziś wzięłam ją do pracy, to zwymiotowała w czasie jazdy :-? :evilbat: Choroba lokomocyjna?

Nie pozostaje nic innego jak wybrać się na bulliadę :P

PZDR

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam, że pies może mieć tzw. chorobę lokomocyjną. My jak wieźliśmy Lapisa z Wrocławia to śniadanie dostał malutki i wcześnie właśnie dlatego by nie wymiotować w drodze.

Jednak z tego co pamiętam to na weterynari były jakieś porady jak znajdę to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...