Jump to content
Dogomania

Gdzie jedziecie na wakacjie =]


Acia_

Gdzie jedziecie na wakacje :D  

81 members have voted

  1. 1. Gdzie jedziecie na wakacje :D

    • Nigdzie.
      6
    • Na działke.
      4
    • Do domku letniskowego.
      5
    • Zagranice.
      12
    • W góry.
      4
    • Nad morze.
      9
    • Do jakiegoś hotelu, lub pensonatu.
      3
    • Do rodziny.
      3
    • Na kolonie lub obuz.
      8
    • Inne, lub kilka miejsc.
      27


Recommended Posts

Hmm.. weekendy w Krynicy Morskiej, 03-23.08 jedziemy nad jezioro, do pięknej, ciuchutkiej okolicy- w około lasy, łączki- wiocha zabita dechami, jezioro i domy wynajmowane.. jest cudnie.. w lipcu na tydzień do Lidzbarka Warmińskiego..
A pozatym nie zamierzam tych wakacji spędzać w domu, nudząc się. Mam do szkoły wrócić brązowa jak .. ee.. kupa mi przychodzi na myśl, ale to niezbyt smaczne porównanie.. ;) Na pewno będę wychodzić z domu, na odkryty basen, do lasu, na spacery, do znajomych, nudzić się z pewnością nie będę..
Już się nie mogę doczekać.. Chcę czerwca.. W czerwcu już tak luźno w szkole.. I chcę mieć średnią przynajmniej te 4,75 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A ja to tu, to tam...:cool3: tzn.do babci, może jako widz na jakieś wystawy, spacerki z koleżankami, do Krk pozwiedzać sklepy, ale chyba najwięcej zajmie mi oglądanie mojego miasteczka :eviltong: Mój tata chce zrobić remont, więc nigdzie na długo nie pojadę, chyba, że wygram wycieczkę :evil_lol: ...w co szczerze wątpię. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja jadę do domków letniskowych, nad jezioro Białe, do Okuninki ^^
Można tam jeździć z psiakami, i ogólnie bardzo miły ośrodek i czyste jezioro :)
Tyle że jest tam dużo osrodków i turystów, ale to jakoś można przeżyć, bo w tym do którego ja jeżdżę nie jest tłoczno.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='anmi0']Na obóz/kolonię gdzieś zagranicę...Grecja, Turcja...:multi:[/quote]
Zazdroszczę :roll:
Ja w domu będe siedziała :roll:;/

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[SIZE=1][COLOR=Cyan](Nie doczytałam, że anmi0 nie jedzie jednak)
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black]No ja też tak cos czuje:/ Nie mam żadnych planów nawet.... bo nie ma gdzie jechać [/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll:
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja już byłam u brata w Krośnicach :razz: prawie codziennie jeździliśmy na jezioro do Wąbnic :cool3: opaliłam się :multi: co się rzadko zdarza:roll: a teraz jadę do drugiego brata do Wrocka no i jeszcze obowiązkowo z rodzinką do Giewartowa, a później nad nasze piękne, polskie morze :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izka1995']Ja już byłam u brata w Krośnicach :razz: prawie codziennie jeździliśmy na jezioro do Wąbnic :cool3: opaliłam się :multi: co się rzadko zdarza:roll: a teraz jadę do drugiego brata do Wrocka no i jeszcze obowiązkowo z rodzinką do Giewartowa, a później nad nasze piękne, polskie morze :sweetCyb:[/QUOTE]
No, no. Tylko pozazdrościć :) Widać wakacje masz zaplanowane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izka1995']Prawdę mówiąc cieszę się, że mam dwóch starszych braci ;-) zawsze jest gdzie w wakacje czy ferie jechać :-D[/QUOTE]
Ja też mam dwóch starszych braci, ale mieszkam z nimi pod jednym dachem, więc łatwo nie jest...:eviltong: Z tym, że jeden jest w ogóle dla mnie niemiły. O tym, że mnie nigdzie nie zabierze jak jedzie z kolegami to na 100% wiadomo, nawet gdyby rodzice mu kazali... Ale drugi super. Dwa razy zabrał mnie na wystawę i uzgodnił ze znajomymi, że ja też z nimi pojadę na wakacje. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...