Jump to content
Dogomania

Potrzebuje pomocy z psem .


Bohunn

Recommended Posts

Witam. Jestem szczęsliwym posiadaczem boksera o imieniu ''Sławek''. Piesek ma 12 lat jest ze mną od małego.Wczoraj wieczorem u Sławka zaobserwowałem coś dziwnego.Pies zaczął kuleć,myslalem ze sie uderzył i do rana mu przejdzie.Dodam ze piesek jest jak na swój wiek BARDZO ŻYWY.Mieszkam w domu jedno rodzinnym i kiedy rzucę mu kamien albo jakis patyk to pies potrafi sie bawić przez pół dnia.Wracając do mojego problemu Wstałem rano pies jakiś dzwiny ''przymulony'' jeszcze bardziej kuleje.Ze schodów na tarasie ledwo schodzi nawet kiedy mu dałem kamienia do zabawy to pies nie chciał sie bawić i chcial isc do domu . Przez jakiś czas go obserwowałem i kiedy chcial wrócić do domu wchodził po schodach na tarasie to ledwo wszedl bo nie mogl lapy do góry podnieść.Teraz kiedy chcialem się z nim pobawić owszem Sławek zszedl ledwo z fotela ale łapy mu się rozjeżdżają i ledwo doszedł do drzwi..Dodam ze ma suchy nos (czytałem na róznych forach ze to wazne przy takiej sprawie ) . Napisze jeszcze raz ze piesek do dzisiejszego ranka byl bardzo ruchliwy cały czas biegał szczekał na podwórku bawil sie a teraz nawet nie ma sily zeby wyjść na spacer ... Sławek jest smutny prawie w ogóle sie nie cieszy .

Mam nadzieje ze ktos mi powie co mu sie dzieje .

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

przez internet to raczej cienko pomóc.chyba powinienes udac się do weta.może sobie cos w nodze uszkodził,albo jakis problem z kregosłupem.na pewno do czasu wizyty oszczedż mu zabawy,niech nie skacze,w miarę możliwości niech nie chodzi po schodach i gladkich powierzchniach.
p.s.suchy nos o niczym nie świadczy;)(tyle tylko że ma suchy nos i juz)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...